Autor Wątek: Black Friday 2020  (Przeczytany 56178 razy)

Chub

  • Gość
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #210 dnia: 25.11.2020, 20:21 »
Jakby ktoś kupował to polecam Granthama 3.6 80 w 2 składzie ;D

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 382
  • Reputacja: 803
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #211 dnia: 25.11.2020, 20:24 »

No właśnie mam w koszyku 2 "hitowe" młynki, tyle, że raz mam komunikat "obecnie brak na stanie", a następnym razem są dostępne. Zbieg okoliczności... ::), czy może błędy strony? Wysłałem zapytanie do sklepu, pożyjemy, zobaczymy. Nie ukrywam, że po cichu myślałem, że będzie 25% (trochę odchudziłem koszyk :-\), ale nawet te 20% zrobi mi fajną cenkę.
Hmm jak dodasz do koszyka to strona automatycznie zmniejsza ilość towaru na stronie produktu.
Czyli jak jest 1 sztuka kołowrotka i dodasz do koszyka to na stronie produktu stan magazynowy będzie zerowy.

Dokładnie taką otrzymałem przed chwilą odpowiedź. Czyli jeśli nikt oprócz mnie, nie gustuje w tych samych młynkach, to jutro będę ich właścicielem. Co za loteria... :facepalm: :).
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #212 dnia: 25.11.2020, 20:25 »
Jak mają wysokie ceny i hu*.  rabaty to niech zalicza padaczkę - o klienta trzeba dbać.
Z tego wątku jakby usunąć nachalna reklamę ukochanego sklepu, to by połowa stronny znikła...
Prawda jest brutalna sklep forumowy z rabatami wypada blado na tle konkurencji. Już dawno nic tam nie kupiłem co więcej coraz rzadziej tam zaglądam, już nawet sklepy stacjonarne mają lepsze ceny...l

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 278
  • Reputacja: 548
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #213 dnia: 25.11.2020, 20:27 »

No właśnie mam w koszyku 2 "hitowe" młynki, tyle, że raz mam komunikat "obecnie brak na stanie", a następnym razem są dostępne. Zbieg okoliczności... ::), czy może błędy strony? Wysłałem zapytanie do sklepu, pożyjemy, zobaczymy. Nie ukrywam, że po cichu myślałem, że będzie 25% (trochę odchudziłem koszyk :-\), ale nawet te 20% zrobi mi fajną cenkę.
Hmm jak dodasz do koszyka to strona automatycznie zmniejsza ilość towaru na stronie produktu.
Czyli jak jest 1 sztuka kołowrotka i dodasz do koszyka to na stronie produktu stan magazynowy będzie zerowy.

Dokładnie taką otrzymałem przed chwilą odpowiedź. Czyli jeśli nikt oprócz mnie, nie gustuje w tych samych młynkach, to jutro będę ich właścicielem. Co za loteria... :facepalm: :).

Ja mam towar w koszu a na drugi dzień informacja że produkt się sprzedał i muszę go usunąć z listy by móc zrobić zamówienie.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #214 dnia: 25.11.2020, 20:29 »
Trotka

#BLACKWEEK #WYPRZEDAŻE

Odpalamy kolejną wyprzedaż.🥳🥳🥳

-30% na wszystkie spożywcze produkty MAROS😍😍😍

Taka okazja drugi raz już może się nie trafić ❗️

Nasz BLACK WEEK nabiera tempa już jutro przedstawimy Wam kolejne #PRZECENY !🤩🤩🤩

👉https://sklep-wedkarski.waw.pl/category/maros-method-feeder-nowosc-2018

Promocja na produkty MAROS potrwa do jutra do godziny 18:00 !🤗

Promocja w sklepie stacjonarnym na hasło "BLACK WEEK MAROS", przed zakupem :)

Zapraszamy do skorzystania !🙂

Sklep Wędkarski Trotka

Panowie z administracji.
Podzielcie ten temat.
Na część merytoryczną gdzie jaki rabat.
I część żale.... opowieści.

I tutaj warto zostawić trochę kasy...

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 868
  • Reputacja: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #215 dnia: 25.11.2020, 20:30 »
Koledzy, powiem tak - dajmy spokój tym przepychankom. Naprawdę do owego "magicznego" dnia zostało kilkadziesiąt godzin. Wkrótce się okaże, kto wygrał, kto przegrał. A kto po prostu zyskał. Pożyjemy, zobaczymy. Sam mam zgryz z wielką częścią sprzętu, który tu i ówdzie wisi u mnie w koszykach.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 413
  • Reputacja: 229
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #216 dnia: 25.11.2020, 20:35 »
Zadałem im pytanie na fb o wysyłkę do PL :) Jeśli wysyłają to flagman cast master za 130 zł + ew przesyłka. Z miłą chęcią przytulę drugiego :)
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 17 kg

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #217 dnia: 25.11.2020, 20:48 »
Zadałem im pytanie na fb o wysyłkę do PL :) Jeśli wysyłają to flagman cast master za 130 zł + ew przesyłka. Z miłą chęcią przytulę drugiego :)
Próżne Twe nadzieje :)
Nie wysyłają do PL, kiedyś zapytałem.
Adam

Offline ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 413
  • Reputacja: 229
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #218 dnia: 25.11.2020, 20:56 »
Zadałem im pytanie na fb o wysyłkę do PL :) Jeśli wysyłają to flagman cast master za 130 zł + ew przesyłka. Z miłą chęcią przytulę drugiego :)
Próżne Twe nadzieje :)
Nie wysyłają do PL, kiedyś zapytałem.

Mam jeszcze opcje ze znajomą Ukrainką, która ma rodzinę w Kijowie. Kupią na miejscu i wyślą mi do Polszy :P Chociaż z drugiej strony... Na na drapieżniku po promocji taki flagman wyjdzie jakoś 190 zł, więc różnica ok 40 zł. No i wiadomo gwarka na miejscu bez problemowo tutaj w Polsce. Wychodzi na to, że w przypadku tego modelu to gra nie warta świeczki.
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 17 kg

Offline Michu83

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #219 dnia: 25.11.2020, 21:01 »
Zadałem im pytanie na fb o wysyłkę do PL :) Jeśli wysyłają to flagman cast master za 130 zł + ew przesyłka. Z miłą chęcią przytulę drugiego :)
Ja załatwiam sobie sprzęt z tego sklepu z pracownikami z Ukrainy. Kiedyś nawet miałem taką sytuację że sklep z Kijowa zgodził się wysłać dla mnie towar, ale znajomy z pacy odradził Mi . Niepewna poczta na Ukrainie  i mogą zatrzymać towar na cle.

Offline Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #220 dnia: 25.11.2020, 21:05 »
Kolego, sprawdź najpierw ile kosztuje wysyłka kurierem z Ukrainy do Polski i to jeszcze gabarytu jakim jest tuba z wędką 8)
Kiedy ja tak chciałem zrobić kurierzy spiwali około 500 zł. Chyba, że ktoś Ci jakimś autobusem przekaże, ale bałbym sie, czy dojedzie w jednym kawałku.
Sam dwa lata temu zaopatrzyłem sie w Flagmany Tregarony z Ukrainy, ale jechały do mnie samochodem i dopiero na kijach tej wartości był sens robić zamieszanie z zakupami na Ukrainie.
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #221 dnia: 25.11.2020, 23:44 »
To ja ze słowem przestrogi. Zwracajcie uwagę na te wszystkie promocje. Miałem przygotowane w kilku sklepach koszyki 'na grubo', ale już widzę, że nic z tego. Większość sklepów udzieli tych świetnych rabatów od maksymalnej ceny często z sufitu. Takiej, która na danym produkcie nigdy nie była widywana. Sam widzę po kilku pozornie renomowanych sklepach, że licząc te super rabaty, wychodzi mi ledwo co taniej niż gdybym analogiczny koszyk złożył miesiąc czy dwa wcześniej. Także dla mnie w tym roku tylko uzupełnienie bieżących braków. Odpuszczam duże zakupy. Zagranica też pod tym względem słabiutko, więc trudno.

Najwięcej oszczędza się nie wydając wcale 8)

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 164
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #222 dnia: 26.11.2020, 07:37 »
To ja ze słowem przestrogi. Zwracajcie uwagę na te wszystkie promocje. Miałem przygotowane w kilku sklepach koszyki 'na grubo', ale już widzę, że nic z tego. Większość sklepów udzieli tych świetnych rabatów od maksymalnej ceny często z sufitu. Takiej, która na danym produkcie nigdy nie była widywana. Sam widzę po kilku pozornie renomowanych sklepach, że licząc te super rabaty, wychodzi mi ledwo co taniej niż gdybym analogiczny koszyk złożył miesiąc czy dwa wcześniej. Także dla mnie w tym roku tylko uzupełnienie bieżących braków. Odpuszczam duże zakupy. Zagranica też pod tym względem słabiutko, więc trudno.

Najwięcej oszczędza się nie wydając wcale 8)

Niestety stała praktyka sklepów, nie tylko wędkarskich ale przede wszystkim elektro-marketów. Co ciekawe można takie "okazje" zgłaszać do UOKiKu ale komu by się chciało? Ja też sporo oszczędzę, bo obkupiłem się w sprzęt na tutejszej giełdzie i nie muszę kupować totalnie nic :) ze zwykłego zamiłowania do testowania kupię trochę przynęt z wyprzedaży i spokój na cały rok
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 278
  • Reputacja: 548
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #223 dnia: 26.11.2020, 08:14 »
To ja ze słowem przestrogi. Zwracajcie uwagę na te wszystkie promocje. Miałem przygotowane w kilku sklepach koszyki 'na grubo', ale już widzę, że nic z tego. Większość sklepów udzieli tych świetnych rabatów od maksymalnej ceny często z sufitu. Takiej, która na danym produkcie nigdy nie była widywana. Sam widzę po kilku pozornie renomowanych sklepach, że licząc te super rabaty, wychodzi mi ledwo co taniej niż gdybym analogiczny koszyk złożył miesiąc czy dwa wcześniej. Także dla mnie w tym roku tylko uzupełnienie bieżących braków. Odpuszczam duże zakupy. Zagranica też pod tym względem słabiutko, więc trudno.

Najwięcej oszczędza się nie wydając wcale 8)

Niestety stała praktyka sklepów, nie tylko wędkarskich ale przede wszystkim elektro-marketów. Co ciekawe można takie "okazje" zgłaszać do UOKiKu ale komu by się chciało? Ja też sporo oszczędzę, bo obkupiłem się w sprzęt na tutejszej giełdzie i nie muszę kupować totalnie nic :) ze zwykłego zamiłowania do testowania kupię trochę przynęt z wyprzedaży i spokój na cały rok

Niemożliwe by wędkarz miał stan "nasycenia" :D 8) :beer:
To tak jakby kobieta nie potrzebowała kolejnych butów albo torebki, niemożliwe :P
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 868
  • Reputacja: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #224 dnia: 26.11.2020, 08:50 »
Dlatego ja mam od miesiąca zrobiony zrzut ekranu z zawartością koszyków i cenami. Nie dam się zrobić w balona 8)
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.