Autor Wątek: Black Friday 2020  (Przeczytany 56205 razy)

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 905
  • Reputacja: 399
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #450 dnia: 03.12.2020, 21:59 »
Przed Black friday stany były uaktualnione tylko widocznie coś ich system nie ogarnął tematu.

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 951
  • Reputacja: 415
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #451 dnia: 03.12.2020, 22:00 »
U mnie na ten BF nie zawiodły: Drapieznik x 2. M 6 tackle x 2 i Feedersklep.
;)

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #452 dnia: 03.12.2020, 22:03 »
Przed Black friday stany były uaktualnione tylko widocznie coś ich system nie ogarnął tematu.
Powiem Ci, że mało mnie to interesuje bo z rozmowy telefonicznej coś innego wynikało.
Niech po prostu zrobią zwroty jak obiecali.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 733
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #453 dnia: 03.12.2020, 22:13 »
Brak towarów jeszcze mogę zrozumieć ale jeśli do 24 h nie zwracają kasy to już nadzwyczajnie kombinują >:(
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 868
  • Reputacja: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #454 dnia: 03.12.2020, 22:27 »
Nie jest łatwo prowadzić jednocześnie sklep stacjonarny i internetowy zwłaszcza gdy jest BF czy inne wyprzedarze a stan magazynowy jest jeden . (...)
Powtarzasz to, co już kiedyś pisałeś. A ja zripostuję to w takich słowach: Jeśli sobie z czymś nie radzisz - odpuść temat. A jeśli chcesz prowadzić i jedno i drugie - należy zastanowić się na jakich zasadach ma to działać, bo w większości przypadków łączenie sklepu stacjonarnego i internetowego prowadzi do masy nieporozumień. A te skutkują tylko i wyłącznie migracją klientów do konkurencji.
Enzo - odnoszę nieodparte wrażenie, że zaciekle "bronisz" jednego ze sklepów "ze swojego podwórka". Obaj wiemy, o jaki chodzi, a po dwóch wpadkach, jakie u mnie ten sklep zaliczył, uważam, że powinien nastąpić rozdział jak u Drapieżców. Dlaczego? Ano dlatego, że robiąc zakupy w Drapieżniku w B-F, zamówienie ogarnęli w trzy dni, a inny sklep nie potrafił poradzić sobie w "regularnym sezonie" z realizacją zamówienia przez osiem tygodni. Dlatego "fanfary" na cześć sklepu z Gliwic wydają się być nieco na wyrost. Tak, to jest moje osobiste zdanie oparte na doświadczeniach współpracy z dwoma sklepami internetowymi.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 321
  • Reputacja: 900
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #455 dnia: 03.12.2020, 22:36 »
Przed Black friday stany były uaktualnione tylko widocznie coś ich system nie ogarnął tematu.

Kozi nie żebym cisną...
Ale chwile przed blackiem pucował że stany są aktualne a oni są przygotowani....

Jak widać byli przygotowani .... ale nie do blaka .....

https://www.facebook.com/Baitboxpl/videos/406017390592378/
Maciek

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 905
  • Reputacja: 399
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #456 dnia: 03.12.2020, 22:42 »
Dlatego piszę, że pewnie w trakcie Black friday coś stany magazynowe źle "zatrybily". Ja tam wszystko co chciałem dostałem za taką cenę, że to śmiech.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #457 dnia: 03.12.2020, 22:59 »
Dlatego piszę, że pewnie w trakcie Black friday coś stany magazynowe źle "zatrybily". Ja tam wszystko co chciałem dostałem za taką cenę, że to śmiech.
Szczęściarz,mnie śmiech ogarnia ale na samo  wspomnienie o tym sklepie. :)
Adam

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 733
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #458 dnia: 03.12.2020, 23:06 »
Nie jest łatwo prowadzić jednocześnie sklep stacjonarny i internetowy zwłaszcza gdy jest BF czy inne wyprzedarze a stan magazynowy jest jeden . (...)
Powtarzasz to, co już kiedyś pisałeś. A ja zripostuję to w takich słowach: Jeśli sobie z czymś nie radzisz - odpuść temat. A jeśli chcesz prowadzić i jedno i drugie - należy zastanowić się na jakich zasadach ma to działać, bo w większości przypadków łączenie sklepu stacjonarnego i internetowego prowadzi do masy nieporozumień. A te skutkują tylko i wyłącznie migracją klientów do konkurencji.
Enzo - odnoszę nieodparte wrażenie, że zaciekle "bronisz" jednego ze sklepów "ze swojego podwórka". Obaj wiemy, o jaki chodzi, a po dwóch wpadkach, jakie u mnie ten sklep zaliczył, uważam, że powinien nastąpić rozdział jak u Drapieżców. Dlaczego? Ano dlatego, że robiąc zakupy w Drapieżniku w B-F, zamówienie ogarnęli w trzy dni, a inny sklep nie potrafił poradzić sobie w "regularnym sezonie" z realizacją zamówienia przez osiem tygodni. Dlatego "fanfary" na cześć sklepu z Gliwic wydają się być nieco na wyrost. Tak, to jest moje osobiste zdanie oparte na doświadczeniach współpracy z dwoma sklepami internetowymi.
Mam dobry sklep pod nosem to oczywiste że będe mu pomagał ale czy to bronienie to już nie wiem, Ty po jednej czy dwóch wpadkach bo chciałeś kupić z tego co pamiętam najtańsze wędziska Shimano w Polsce masz odczucia że to zły sklep. Niech każdy kupuje gdzie mu pasuję. Tylko nie sztuka kupić drogo ale kupić tanio a dobrze - czego Tobie,sobie i innym Życzę. :D
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 459
  • Reputacja: 262
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #459 dnia: 04.12.2020, 07:25 »
Mam dobry sklep pod nosem to oczywiste że będe mu pomagał ale czy to bronienie to już nie wiem, Ty po jednej czy dwóch wpadkach bo chciałeś kupić z tego co pamiętam najtańsze wędziska Shimano w Polsce masz odczucia że to zły sklep. Niech każdy kupuje gdzie mu pasuję. Tylko nie sztuka kupić drogo ale kupić tanio a dobrze - czego Tobie,sobie i innym Życzę. :D
Nie no wcale nie bronisz... przecież to nie wina sklepu że miał kilka wpadek u jednego kupującego, tylko wina kupującego, że chciał nabyć towar po cenie jaką sklep wystawił... :facepalm:
Świat normalności się kończy i to wcale nie przez wpadki sklepu :thumbdown:

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 015
  • Reputacja: 261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #460 dnia: 04.12.2020, 08:09 »
Jak są dobrym sklepem lokalnym to niech się na tym skupią i nie pchają w internet, a jak chcą robić wszystko to niech zainwestują w rozwiązania które im na to pozwolą. Na allegro za wystawiania sprzętu którego się nie ma jest negatyw z marszu i nikt nosem nie kreci.

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 358
  • Reputacja: 328
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #461 dnia: 04.12.2020, 08:42 »
Jak są dobrym sklepem lokalnym to niech się na tym skupią i nie pchają w internet, a jak chcą robić wszystko to niech zainwestują w rozwiązania które im na to pozwolą. Na allegro za wystawiania sprzętu którego się nie ma jest negatyw z marszu i nikt nosem nie kreci.

Zgadzam się w 100 %, tym bardziej nie żałuję że kupiłem na BF w D. np. ceny na zanęty Sonu wyższe ale mam już wszystko a nie czekam i się denerwuję.
Sławek

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #462 dnia: 04.12.2020, 08:48 »
Zabawne są te niektóre komentarze i wesoło się je czyta. A to nie odebrali telefonu, a to nie odpisali na maila, a to nie ma na stanie. Nie wiem, jak Wy to robicie, ale powtórzę jeszcze raz: w piątek zamówione a w poniedziałek pierwsza paczka u mnie. Natomiast druga w środę i co ważne, wszystko, co zamówiłem w Baitbox było na stanie 😁😁😁
Pozdrawiam Seba

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 358
  • Reputacja: 328
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #463 dnia: 04.12.2020, 09:09 »
Kwestia dostępności, nie którym się udało bo akurat rzeczy w koszyku były na stanie a inni mieli pecha bo bark towaru i potem czekanie!
Sławek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 640
  • Reputacja: 1994
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #464 dnia: 04.12.2020, 10:11 »
Zabawne są te niektóre komentarze i wesoło się je czyta. A to nie odebrali telefonu, a to nie odpisali na maila, a to nie ma na stanie. Nie wiem, jak Wy to robicie, ale powtórzę jeszcze raz: w piątek zamówione a w poniedziałek pierwsza paczka u mnie. Natomiast druga w środę i co ważne, wszystko, co zamówiłem w Baitbox było na stanie 😁😁😁

Może bardzo wcześnie zrobiłeś zamówienie? Inni robili później, a sklep nie aktualizował stanów na stronie...

Przecież chłopaki raczej tych przygód przykrych tutaj nie zmyślają.
Krwawy Michał

Purple Life Matters