Autor Wątek: Ciekawe oferty z różnych sklepów stacjonarnych typu Lidl, Biedronka, Tesco  (Przeczytany 184792 razy)

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Jeszcze trzeba mieć Sklep Ikea w pobliżu, na prowincji tylko internety

PS są na allegro po 12 zł te pojemniki, to i tak tanio jak piszesz ze takie dobre
Paweł

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 504
  • Reputacja: 215
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Fajny pojemnik plastikowy na różne drobiazgi sprawdzony w praktyce, bez przegródek, wieczko zamykane na zatrzaski: https://www.leroymerlin.pl/garderoba-i-wnetrze/pojemniki-pokrowce/pudla-koszyki-pojemniki/pojemnik-na-buty-basic-10-x-34-x-19-cm-plast-team,p250620,l822.html
Marcin

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 348
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
W KIKu można wyrwać fajne "wędkarskie" ciuchy za psie pieniądze ;). Za poniższy zestaw zapłaciłem 110zł 8).

Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline adikus777

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Krapkowice
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Dawajcie jakieś linki na promki z Black Friday xD

Offline Mikołaj Burkiewicz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 697
  • Reputacja: 116
Byłem ostatnio w Lidlu i kupiłem takie oto woreczki:

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wielorazowe-woreczki-na-warzywa-i-owoce-w-lidlu

Myślę, że świetnie się sprawdzą do odsączania wody po przemywaniu jokersa lub białych robaków. Może ktoś znajdzie jeszcze inne zastosowanie. Siatka ma bardzo drobne oczka.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 474
  • Reputacja: 1973
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Ja sobie kiedyś takie zrobiłem z moskitiery. Wsypuję do tego pellet, zalewam wodą. Potem wyjmuję, a pozostałą wodą rozrabiam zanętę.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline pewu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Pilicą
  • Ulubione metody: waggler method
W pepco znalazłem takie pojemniczki. Są naprawdę małe (30mm średnicy i 30mm wysokości) więc na przynęty nie bardzo ale na drobne elementy do budowy zestawów jak najbardziej. Zestaw 6szt kosztuje 4zł.
Jeśli kłócisz się z idiotą, to on najprawdopodobniej robi właśnie to samo.

Offline Wiśnia

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź/Toruń
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Dziś w Aldiku zakupiłem mielonkę w puszce z brazylijskiej wołowiny, 340 gramów - 12zł czyli nie jest tanio. Wszystkie dotychczasowe mielonki, czy to sklepowe, czy "wędkarskie" były oparte o wieprzowinę, a skład raczej nędzny. Ta to 96% wieprzowiny, sól, cukier i azotyn sodu.

Będę testował najwcześniej w marcu, także nic więcej nie mogę dodać, może poza tym, że na etykiecie widać intensywną ciemną, czerwoną barwę tego produktu.

Jak ktoś miał do czynienia z wołowymi mielonkami, dajcie znać, jeżeli nie warto nadziewać na włos, to wyląduje na kanapce :P Oczywiście mielonka, nie ja :P

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 474
  • Reputacja: 1973
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Przy takim składzie to sam zjadaj :)
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Wiśnia

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź/Toruń
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Przy takim składzie to sam zjadaj :)

Data ważności do 2023, mam czas na zastanowienie :D :P Na mielonkę Red Aggressor miałem fajne wyniki, to może i ten wynalazek się sprawdzi, będzie dzielenie, doprawianie ... ech, byle do wiosny ...

Offline Berez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 803
  • Reputacja: 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chojnów
  • Ulubione metody: method feeder
Przy takim składzie to sam zjadaj :)

Data ważności do 2023, mam czas na zastanowienie :D :P Na mielonkę Red Aggressor miałem fajne wyniki, to może i ten wynalazek się sprawdzi, będzie dzielenie, doprawianie ... ech, byle do wiosny ...

W tamtym roku połowiłem liny na kiełbaski chorizo z Lidla i też miały ładny czerwony kolor.
- Arek -

Offline MiłoszK

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 10
W dniu dzisiejszym będąc na zakupach w Galerii Północnej - Warszawa (PEPCO, CARREFOUR, DEALZ) napotkałem ciekawe produkty. Postanowiłem się z wami podzielić informacjami.

Produkt nr 1. Opryskiwacz ciśnieniowy (DEALZ) - poj. 0.8l. Cena 6zł - zakupiłem dla siebie. Ciśnienie dobrze pompuje i nie ucieka. Końcówka dyszy metalowa z regulacją strumienia.

Produkt nr 2. Pudełka plastikowe z przykrywką na zatrzaskach. (DEALZ) - poj. 0.7l, wymiary 15x15. Cena 5zł za 2szt. Do ideału brakuje im uszczelki pod przykrywką. Można myć w zmywarce. Dostępne są również prostokątne, ale nie mierzyłem ich.

Produkt nr 3. Pudełka plastikowe z pokrywką na zatrzaskach - zestaw. (PEPCO) - pojemność w zależności od zestawu:
10 x 8 x 4,5 cm (4 szt. o poj. 190 ml) oraz 19,5 x 14,5 x 10 cm (1 szt. o poj. 2 l)
20 x 15 x 5,5 cm (2 szt. o poj. 1 l) oraz 26,5 x 18,5 x 11 cm (1 szt. o poj. 3,6)
Cena 15zł/komplet. Mają uszczelki w pokrywkach.

Produkt nr 4. Skrzynka narzędziowa. (CARREFOUR) Skrzynka narzędziowa Patrol. W środku kuweta z rączką, na pokrywie organizer z przegródkami. Cena 39zł. Więcej szczegółów nie znam bo czas mnie już gonił :) Wielkość na tyle duża, że niższy człowiek może użyć jej jako siedziska :)


Pozdrawiam i życzę udanych zakupów :D

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 254
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Miłek :beer: :thumbup:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Fabregasik9

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: feeder
Gdyby ktoś potrzebował fajnego organizera do półki bocznej na zanęty i robaki to jest w Biedronce za 15 zł. Można dowolnie go modyfikować. Pojemności jakie mamy w zestawie to :
2 x 0,3 l
2 x 0,6 l
2 x 0,9 l
1 x 1,125 l - ten duży kwadrat
1 x 1,2 l
1 x 1,5 l






Offline Robert

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hrubieszów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
PSB Mrówka.
Organizer z wyjmowanymi pojemnikami. Wymiary 29x18x5. Cena około 12 zł.