Autor Wątek: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga  (Przeczytany 92612 razy)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #195 dnia: 22.01.2021, 10:18 »
Panowie drużyna jako kolektyw jest dużo bardziej skuteczna jak nazwiska gwiazd ,Sousa poukłada ekipe zwłaszcza w obronie i pomocy o to się nie martwię ,jeżeli chodzi o nasz atak, tam ma kto strzelać bynajmniej na razie ,Milik podpisał kontrakt z O.Marsylia na pewno będzie grał regularnie ,więc też wydaje mi się dużo pomoże w ofensywie ,co do zdobycia tytułu przez Greków tam gwiazd formatu dużego nie było,kilku wybiło się po Euro jak Charisteas ,ale Rehagel stworzył drużynę i odpowiednią taktykę i to było to :thumbup:

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 994
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 650
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #197 dnia: 22.01.2021, 10:34 »
Ciekawy artykuł! Ciekawe czy uda się Sousie dopasować Polaków do ofensywnego stylu gry :) Mam nadzieję, ze to będzie udany eksperyment. Mi już się to podoba, i to bardzo :)
Lucjan

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #198 dnia: 22.01.2021, 10:37 »
Sousa był defensywnym pomocnikiem i obrońcą bardzo dobrym ,facet wie że musi tu poukładać naszą ekipę ,bo to najsłabsze punkty są i on to zrobi ,bo jest kim grać ;)

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #199 dnia: 22.01.2021, 11:37 »
Wszystko pięknie, ładnie tylko Sousa ma cholernie mało czasu by poukładać jak to nazywacie drużynę. Boniek powinien zwolnić Brzęczka już w Listopadzie. Mam nadzieję, że zadziała "lepiej późno niż wcale". Mam tylko obiekcję co do sztabu trenerskiego. Moim zdaniem jednak powinien być jakiś Polak, osoba mająca rozeznanie. Czas zweryfikuje  czy był to dobry wybór. Póki co nie ma we mnie huraoptymizmu. ;)
Adam

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 994
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 650
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #201 dnia: 22.01.2021, 15:23 »
Wszystko pięknie, ładnie tylko Sousa ma cholernie mało czasu by poukładać jak to nazywacie drużynę. Boniek powinien zwolnić Brzęczka już w Listopadzie. Mam nadzieję, że zadziała "lepiej późno niż wcale". Mam tylko obiekcję co do sztabu trenerskiego. Moim zdaniem jednak powinien być jakiś Polak, osoba mająca rozeznanie. Czas zweryfikuje  czy był to dobry wybór. Póki co nie ma we mnie huraoptymizmu. ;)

Sousa ma kontrakt nie na Euro tylko, ale na MŚ. Więc ma więcej czasu na zbudowanie drużyny. Z Brzęczkiem raczej nic byśmy nie osiągnęli, i on sam powinien dziękować Bońkowi, bo za pół roku nikt by go ni chciał. Więc dla nas to tylko lepiej. Chyba nie macie złudzeń, że z Brzęczysławem byśmy coś osiągnęli na ME? Kto wie czy taki Lewandowski nie zrezygnowałby z gry w kadrze po mega wtopie.

Mnie się wybór Bońka podoba, bo wreszcie mamy szkoleniowca, co stawia na bardziej widowiskowy futbol, a nie piłkę siermiężną.
Lucjan

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #202 dnia: 22.01.2021, 15:36 »
Lucjan, jeżeli będzie blamaż na Euro to o MŚ trener Sousa będzie mógł zapomnieć. ;D
Nie jestem przeciwnikiem nowego trenera, dam mu szansę się wykazać. ;) Murawa wszystko zweryfikuje.
Adam

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 012
  • Reputacja: 216
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #203 dnia: 22.01.2021, 15:54 »
Sousa ma kontrakt nie na Euro tylko, ale na MŚ. Więc ma więcej czasu na zbudowanie drużyny. Z Brzęczkiem raczej nic byśmy nie osiągnęli, i on sam powinien dziękować Bońkowi, bo za pół roku nikt by go ni chciał. Więc dla nas to tylko lepiej. Chyba nie macie złudzeń, że z Brzęczysławem byśmy coś osiągnęli na ME? Kto wie czy taki Lewandowski nie zrezygnowałby z gry w kadrze po mega wtopie.

Mnie się wybór Bońka podoba, bo wreszcie mamy szkoleniowca, co stawia na bardziej widowiskowy futbol, a nie piłkę siermiężną.
A ja uważam, że Boniek powinien się podać do dymisji. Zmarnował 2 lata piłki, gdzie mieliśmy topowych zawodników.
Mógł wybrać byle kogo, wybrał kolegę. Teraz Boniek jak oglądałem konferencję to na każde pytanie zwalał winę na innych sugerując i odbiegając od jednego - to on wybrał Brzęczka. Teraz myśli, że odejdzie w glorii, że dokonał takiego ruchu.
Dziwne, że nikt nie zadał pytania Bońkowi czy czuje się winny wybierając tak słabego trenera.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #204 dnia: 22.01.2021, 18:14 »
Ciekawe czy uda się Sousie dopasować Polaków do ofensywnego stylu gry :)

Trudno będzie mówić o ofensywnym stylu reprezentacji, gdy obrona jest najsłabszą formacją, a atak pozycyjny, który od zawsze był dla Polaków bolączką, to w czasach Brzęczka wyglądał na tragikomedię ;)

Offline brendas

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Reputacja: 59
  • Lokalizacja: Maków Mazowiecki/Olsztyn
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #205 dnia: 22.01.2021, 20:10 »
Sousa ma kontrakt nie na Euro tylko, ale na MŚ. Więc ma więcej czasu na zbudowanie drużyny. Z Brzęczkiem raczej nic byśmy nie osiągnęli, i on sam powinien dziękować Bońkowi, bo za pół roku nikt by go ni chciał. Więc dla nas to tylko lepiej. Chyba nie macie złudzeń, że z Brzęczysławem byśmy coś osiągnęli na ME? Kto wie czy taki Lewandowski nie zrezygnowałby z gry w kadrze po mega wtopie.

Mnie się wybór Bońka podoba, bo wreszcie mamy szkoleniowca, co stawia na bardziej widowiskowy futbol, a nie piłkę siermiężną.
A ja uważam, że Boniek powinien się podać do dymisji. Zmarnował 2 lata piłki, gdzie mieliśmy topowych zawodników.
Mógł wybrać byle kogo, wybrał kolegę. Teraz Boniek jak oglądałem konferencję to na każde pytanie zwalał winę na innych sugerując i odbiegając od jednego - to on wybrał Brzęczka. Teraz myśli, że odejdzie w glorii, że dokonał takiego ruchu.
Dziwne, że nikt nie zadał pytania Bońkowi czy czuje się winny wybierając tak słabego trenera.

Generalnie Boniek miał zeszłej jesieni kończyć kadencje, ale przez sytuację z koronawirusem przełożono o rok termin zjazdu sprawozdawczo-wyborczego, więc jeszcze w tym roku poznamy nowego prezesa (w kuluarach mówi się o Koźmińskim i Kuleszy).
Kuba

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 650
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #206 dnia: 22.01.2021, 20:26 »
A ja uważam, że Boniek powinien się podać do dymisji. Zmarnował 2 lata piłki, gdzie mieliśmy topowych zawodników.
Mógł wybrać byle kogo, wybrał kolegę. Teraz Boniek jak oglądałem konferencję to na każde pytanie zwalał winę na innych sugerując i odbiegając od jednego - to on wybrał Brzęczka. Teraz myśli, że odejdzie w glorii, że dokonał takiego ruchu.
Dziwne, że nikt nie zadał pytania Bońkowi czy czuje się winny wybierając tak słabego trenera.

Ja też :) Uważam, tylko, że Boniek w porę uratował Brzęczka, bo ten zszedł jako trener z wynikami lepszymi niż Beenhaker. Po ME Brzęczysław dostałby pracę w jakimś Huraganie Morąg co najwyżej.

I masz zupełna rację. Wybranie Brzęczka to by wielki błąd i za niego odpowiada Boniek, i musi wg mnie odejść.

Trudno będzie mówić o ofensywnym stylu reprezentacji, gdy obrona jest najsłabszą formacją, a atak pozycyjny, który od zawsze był dla Polaków bolączką, to w czasach Brzęczka wyglądał na tragikomedię ;)

Liczę na to, że Sousa zrobi co w jego mocy aby to nabrało wyglądu. Nie mamy wcale tak słabych obrońców, co innego gra tej formacji :) Wyjdzie w praniu, i to już za niedługo. Uważam, ze wiele zależy od Lewandowskiego, który musi być odpowiednim kapitanem i współpracować z Sousą. On gra w ofensywnie ustawionym Bayernie, więc wiele rozumie. Ale jasne, że to może nie zadziałać.

Zerknijcie na Kloppa. Trener roku a teraz Liverpool ma problemy, przegrał u siebie z Burnley po bodajże 29 nieprzegranych meczach na swoim stadionie. Wg mnie wiele ekip ma na ich grę antidotum, czego nie było w zeszłym sezonie. Inni trenerzy nominowali do nagrody trenera roku to Flick z Bayernu i Bielsa w Leeds. Mają te same problemy. Ale to pewien zastój po latach wypracowanej taktyki. Na początku więc może Sousa mocno zaskoczyć :) Oby pozytywnie.
Lucjan

Online Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #207 dnia: 22.01.2021, 22:24 »
Swoją drogą ... Podobno pan Souza będzie zarabiać skromne 240tys zł miesięcznie :o trzeba bylo zostać trenerem...
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 409
  • Reputacja: 350
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #208 dnia: 25.03.2021, 20:54 »
Początek imponujący.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #209 dnia: 25.03.2021, 21:07 »
Jak na razie Węgrzy lepsi no i ta bramka szybko strzelona ech