Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 796170 razy)

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3960 dnia: 30.11.2020, 22:47 »
Dołączam do grona którzy otrzymali paczuchy w dniu dzisiejszym. Serdeczne podziękowania dla Pani Oli i Basi za pancerne opakowania i gratisy 10/10
Wśród zabawek kręciołek Tournament 4010 i 3010. ktoś wyżej pytał czy szpule pasują do TDR-a , na pewno pasują z rozmiaru 4000 , chociaż szpula z TDR-a jest chyba cięższa. Na dokładne pomiary przyjdzie czas, w każdym razie pasują do siebie wzajemnie (trochę mniej pod względem kolorystycznym).

Jest tylko jeden ból, ale czekam na wrażenia i opinie innych kolegów, w Tournamencie 4010, jest słyszalny dokładnie taki sam "defekt - efekt" :'( jak w kołowrotku TD 4012 QD = przy wygaszaniu (zwalnianiu) obrotów korbki jest słyszalne jakby ocieranie i skrzypienie, coś jakby zatrzymywało obroty. Napisałem do chłopaków z Drapieżnika wieczorem, zobaczymy co odpiszą. Chyba Czesiu coś pisał na ten temat ale ...
I tak sądzę ze cały stan tych młynków wykupili Koledzy z Naszego Forum, i tu prośba na zwrócenie uwagi czy u was wszystko ok w tym temacie.
Kołowrotek T3010 chodzi jak masełko :thumbup:

upssss... zaraz dostane bana od Maćka :-[
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3961 dnia: 30.11.2020, 22:54 »

upssss... zaraz dostane Bana od Maćka :-[

Jurek, masz szczęście, bo jeszcze nie ma wątku o tym kołowrotku :P ;)

EDIT: Skoro zakupiłeś 2 kołowrotki to musisz zrobić prezentację! Nie wymigasz się :D
Pozdrawiam,
Maciek

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3962 dnia: 30.11.2020, 23:02 »
Postaram się coś "wydusić" z siebie, może nawet zestawiając do tego TDR-a dla porównania wizualnego. 8)
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3963 dnia: 30.11.2020, 23:28 »
Postaram się coś "wydusić" z siebie, może nawet zestawiając do tego TDR-a dla porównania wizualnego. 8)
I to jest myśl. Czekam z niecierpliwością ;) :thumbup:

Offline Krisss

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 81
  • Lokalizacja: Rzeszów
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3964 dnia: 01.12.2020, 00:59 »
Do mnie również dziś dotarły paczuchy. W jednej z nich zamiast Nzona 5000 leżał sobie Nzon 5000 Plus (cena x2). Podejrzewam, że to nie jest forma gratisu tylko zwykła pomyłka. Zatem nie będę wyciągał łap po nie swoje i robił potencjalnych problemów Basi  (przy okazji dzięki za piękne spakowanie) i jutro uzgodnię z Drapieżcami jak widzą procedurę wymiany na właściwy.

Poza tym, jak zwykle, 10/10. W zasadzie to tylko raz miałem lekki niedosyt kiedy wysłali mi jedno pudełko z Drennana w innym kolorze niż chciałem. Ale nie będę się przecież ciskał o 12 złotych. Nie myli się tylko ten co nic nie robi.

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3965 dnia: 01.12.2020, 01:40 »
Do mnie również dziś dotarły paczuchy. W jednej z nich zamiast Nzona 5000 leżał sobie Nzon 5000 Plus (cena x2). Podejrzewam, że to nie jest forma gratisu tylko zwykła pomyłka. Zatem nie będę wyciągał łap po nie swoje i robił potencjalnych problemów Basi  (przy okazji dzięki za piękne spakowanie) i jutro uzgodnię z Drapieżcami jak widzą procedurę wymiany na właściwy.

Poza tym, jak zwykle, 10/10. W zasadzie to tylko raz miałem lekki niedosyt kiedy wysłali mi jedno pudełko z Drennana w innym kolorze niż chciałem. Ale nie będę się przecież ciskał o 12 złotych. Nie myli się tylko ten co nic nie robi.

I taka postawa godna docenienia. Krisss masz u mnie duże :thumbup: :beer:
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 410
  • Reputacja: 1970
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3966 dnia: 01.12.2020, 09:00 »
Szacun, Kris! :thumbup:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 994
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3967 dnia: 01.12.2020, 09:24 »
Postaram się coś "wydusić" z siebie, może nawet zestawiając do tego TDR-a dla porównania wizualnego. 8)

Z chęcią zobaczę pełne porównanie, jeśli masz inne Daiwy w rozmiarach 3k/4k możesz sprawdzić czy szpule pasują np. do Fuego.

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 810
  • Reputacja: 307
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3968 dnia: 01.12.2020, 10:28 »
Nie wiem czy to pomyłka, ale dostałem liścik podpisany: Specjalnie paczkę Tobie spakowała... Maciek :o


Hmmm zastanawiające...
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3969 dnia: 01.12.2020, 10:38 »
Nie wiem czy to pomyłka, ale dostałem liścik podpisany: Specjalnie paczkę Tobie spakowała... Maciek :o
Hmmm zastanawiające...
Takie dochodziły mnie słuchy.....i jednak stało się: Maciek z ramienia SiG-u cenzurował przesyłki do kolegów forumowych i dzielił gratisy. Ci co dostali ręczniki mają u Niego fory... 8)
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 810
  • Reputacja: 307
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3970 dnia: 01.12.2020, 10:46 »
To by się zgadzało - ja nie dostałem nic poza folią bąbelkową 8)
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline mar_70

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 12
  • Lokalizacja: Lubaczów
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3971 dnia: 01.12.2020, 10:55 »
Nie wiem czy to pomyłka, ale dostałem liścik podpisany: Specjalnie paczkę Tobie spakowała... Maciek :o
Hmmm zastanawiające...
Takie dochodziły mnie słuchy.....i jednak stało się: Maciek z ramienia SiG-u cenzurował przesyłki do kolegów forumowych i dzielił gratisy. Ci co dostali ręczniki mają u Niego fory... 8)

qrcze- nie znam człowieka, a dostałem dwa :P :P :P
Pozdrawiam Marek

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3972 dnia: 01.12.2020, 11:25 »
Krisss :thumbup: Super postawa :bravo:
Robert

Offline ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 399
  • Reputacja: 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3973 dnia: 01.12.2020, 11:48 »
Kris, szacunek :) Fajnie, że są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie. Dodam, że wczoraj sam miałem podobna sytuacje. Zostawiłem w inposcie paczkę, która miała wrócić do drapieżców. Wieczorem mam telefon od osoby trzeciej, że w jej skrytce była moja paczka i czeka u niej w domu. Kurier mimo informacji od Drapieżców o zwrocie,  po prostu załadował skrytkę bez uprzedniego upewnienia się, czy jest pusta... Pomijam fakt, że miał jej w ogóle nie dostarczać bo taką też informację dostał. Na szczęście uczciwy znalazca mnie o tym poinformował i paczka czeka u mnie w domu. Musza ją zwrócić na własny koszt jednak Drapieżcy sami zaproponowali mi kilka gadżetów przy następnym zamówieniu w ramach rekompensaty. Kolejny ogromny plus w kierunku ich sklepu :) Natomiast co do inpostu to brak słów... Mega nieprofesjonalne podejście. W przypadku kogoś mniej uczciwego paczka by po prostu przepadła a ja straciłbym pieniądze...
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 10 kg

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 810
  • Reputacja: 307
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3974 dnia: 01.12.2020, 12:14 »
Natomiast co do inpostu to brak słów... Mega nieprofesjonalne podejście. W przypadku kogoś mniej uczciwego paczka by po prostu przepadła a ja straciłbym pieniądze...
Ja z InPost mam bardzo negatywne doświadczenia. Tak z kurierami, jak i z reklamacjami. Po prostu jak dla mnie to jest firma niegodna zaufania.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.