Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2016  (Przeczytany 1277634 razy)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6075 dnia: 28.08.2016, 18:57 »
Bardzo ładnie Koledzy połowili  :bravo: :bravo: :bravo:
Robert

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6076 dnia: 28.08.2016, 19:01 »
Wielkie dzięki Panowie :thumbup: :beer:

kucus22- Leszek złoto miedziany, Na tym łowisku pierwszy raz łowiłem, myślę za takich jest więcej- bo były ale nie tak ładne

Jędrzej-  Na "moim" łowisku jest tego chwasta od groma, zaczynam z tamtą spieprzać bo drażnią jak nie wiem. Na co byś się nie nastawił to one są pierwsze wrrrr

edit:
kucus22 fakt jest taki że fajnie pracują na kiju- ale udręka jest z nimi jak polujesz na coś innego >:O

Mi nie chodzi o walkę karasia ;) Po prostu wzbudza u mnie sympatię ta mordka, zwłaszcza jak waży swoje :P Faktycznie jeżeli dominują na łowisku robi się nie miło, znam to z autopsji. Jednak na moich wodach przeważają gluty do 25 cm. tzw. wersja skarłowaciała... W przeciągu prawie 17 nastoletniej zabawy z wędką nie umiałem złowić karacha wiekszego. W tym roku padło kilka, w tym sztuki 44 cm. oraz dwa byczki po 47.

MrProper

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6077 dnia: 28.08.2016, 19:30 »
Wielkie dzięki Panowie :thumbup: :beer:

kucus22- Leszek złoto miedziany, Na tym łowisku pierwszy raz łowiłem, myślę za takich jest więcej- bo były ale nie tak ładne

Jędrzej-  Na "moim" łowisku jest tego chwasta od groma, zaczynam z tamtą spieprzać bo drażnią jak nie wiem. Na co byś się nie nastawił to one są pierwsze wrrrr

edit:
kucus22 fakt jest taki że fajnie pracują na kiju- ale udręka jest z nimi jak polujesz na coś innego >:O

Mi nie chodzi o walkę karasia ;) Po prostu wzbudza u mnie sympatię ta mordka, zwłaszcza jak waży swoje :P Faktycznie jeżeli dominują na łowisku robi się nie miło, znam to z autopsji. Jednak na moich wodach przeważają gluty do 25 cm. tzw. wersja skarłowaciała... W przeciągu prawie 17 nastoletniej zabawy z wędką nie umiałem złowić karacha wiekszego. W tym roku padło kilka, w tym sztuki 44 cm. oraz dwa byczki po 47.

47 to już ładny wynik- ale mów co chcesz to chwast ;) Mój największy 40cm, ale jak zaczęły brać jak szalone przestałem je mierzyć.
Gdyby to tak złociste brały siedział bym :-X ;)

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6078 dnia: 28.08.2016, 19:38 »
Złociste to wiadomo,  marzenie :) Jak się nie ma co się lubi... ;) Jednak wybacz, że to powiem, razi mnie stwierdzenie "chwast" wśród wędkarzy... :-X ja szanuję każdą rybę :-X

MrProper

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6079 dnia: 28.08.2016, 19:40 »
Złociste to wiadomo,  marzenie :) Jak się nie ma co się lubi... ;) Jednak wybacz, że to powiem, razi mnie stwierdzenie "chwast" wśród wędkarzy... :-X ja szanuję każdą rybę :-X
Ja też :D Krzywdy jej nie robię - wraca do wody, ale ryba ta japońcem jest :-[ nie rodzimym gatunkiem. Dlatego mówię chwast- ale obiecuje że przy tobie to było ostatni raz ;) OBIECUJĘ :D

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6080 dnia: 28.08.2016, 19:41 »
Kto nie był na Batorówce ten nie wie co to znaczy dużo karasi w łowisku :-P
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6081 dnia: 28.08.2016, 19:42 »
Kto nie był na Batorówce ten nie wie co to znaczy dużo karasi w łowisku :-P

Dokładnie ! Brały nawet na kulki proteinowe 18stki czy 20mm u Ostapa :D
Krzysztof

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6082 dnia: 28.08.2016, 19:44 »
Gratulacje Panowie
Czesiek - fajna woda i malownicze tereny, pozazdrościć. A przy okazji wielkie dzięki za radę, na pewno to wykorzystam.
Mariusz - teraz to mam już focha  na Ciebie, byłeś w Alphen i nie dałeś znać :D  Iidzę że mimo wszystko pozostałeś w Westland.
Czegoś na tym forum nie rozumiem: Jurek z Warszawy na swoich wodach łapie dużo jazi i nazywa je 'chwastem'. Ja by złapać karasia muszę jechać ponad 40 km a Mariusz ma je pod nosem i nazywa 'chwastem'. Przyszło mi teraz takie marzenie do głowy: chciałbym kiedyś nazywać 45 cm liny chwastem 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6083 dnia: 28.08.2016, 19:49 »
Złociste to wiadomo,  marzenie :) Jak się nie ma co się lubi... ;) Jednak wybacz, że to powiem, razi mnie stwierdzenie "chwast" wśród wędkarzy... :-X ja szanuję każdą rybę :-X
Ja też :D Krzywdy jej nie robię - wraca do wody, ale ryba ta japońcem jest :-[ nie rodzimym gatunkiem. Dlatego mówię chwast- ale obiecuje że przy tobie to było ostatni raz ;) OBIECUJĘ :D

 :P hehe Mariusz proszę nie wygłupiaj się ;) Wędkarstwo to osobliwe hobby, traktujmy je po swojemu i dla siebie , a będzie ok ;) Byle tylko fishe i ekosystem na tym nie ucierpi oczywiście O:) Jesteś kozak wędkarz dla mnie i miło czytać Twoje relacje znad wody :thumbup:

MrProper

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6084 dnia: 28.08.2016, 19:54 »
Złociste to wiadomo,  marzenie :) Jak się nie ma co się lubi... ;) Jednak wybacz, że to powiem, razi mnie stwierdzenie "chwast" wśród wędkarzy... :-X ja szanuję każdą rybę :-X
Ja też :D Krzywdy jej nie robię - wraca do wody, ale ryba ta japońcem jest :-[ nie rodzimym gatunkiem. Dlatego mówię chwast- ale obiecuje że przy tobie to było ostatni raz ;) OBIECUJĘ :D

 :P hehe Mariusz proszę nie wygłupiaj się ;) Wędkarstwo to osobliwe hobby, traktujmy je po swojemu i dla siebie , a będzie ok ;) Byle tylko fishe i ekosystem na tym nie ucierpi oczywiście O:) Jesteś kozak wędkarz dla mnie i miło czytać Twoje relacje znad wody :thumbup:



Maciek- Ja się właśnie wygłupiam, żartuję. Ale jeśli faktycznie drażni cię słowo chwast - dla mnie nie ma problemu, aby aby tego słowa unikać ( no może się zdarzyć że się wymsknie :P  ) Ja niespotykanie spokojny człowiek jestem :-[

A i podziękował za miłe słowa :thumbup: :beer:

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6085 dnia: 28.08.2016, 20:06 »
Trudno poleci kolejny off top ;D ;) Mariusz zrozumiałem Twój przekaz i nie mam z tym problemu. Zresztą, nawet jakbyś nadużywał tego pojęcia to mi to lotto :P Wyraziłem swoja opinię ot to ;) :beer: :thumbup:

MrProper

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6086 dnia: 28.08.2016, 20:11 »
Trudno poleci kolejny off top ;D ;) Mariusz zrozumiałem Twój przekaz i nie mam z tym problemu. Zresztą, nawet jakbyś nadużywał tego pojęcia to mi to lotto :P Wyraziłem swoja opinię ot to ;) :beer: :thumbup:

A to spoko- bo już myślałem że będę się musiał mocno wstrzymywać ;)
 :thumbup: :beer:

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6087 dnia: 28.08.2016, 20:16 »
Trudno poleci kolejny off top ;D ;) Mariusz zrozumiałem Twój przekaz i nie mam z tym problemu. Zresztą, nawet jakbyś nadużywał tego pojęcia to mi to lotto :P Wyraziłem swoja opinię ot to ;) :beer: :thumbup:

A to spoko- bo już myślałem że będę się musiał mocno wstrzymywać ;)
 :thumbup: :beer:

i gitara ;) :beer:

MrProper

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6088 dnia: 28.08.2016, 20:23 »

Mariusz - teraz to mam już focha  na Ciebie, byłeś w Alphen i nie dałeś znać :D Iidzę że mimo wszystko pozostałeś w Westland.
Czegoś na tym forum nie rozumiem: Jurek z Warszawy na swoich wodach łapie dużo jazi i nazywa je 'chwastem'. Ja by złapać karasia muszę jechać ponad 40 km a Mariusz ma je pod nosem i nazywa 'chwastem'. Przyszło mi teraz takie marzenie do głowy: chciałbym kiedyś nazywać 45 cm liny chwastem 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Krystian Byłeś w pracy (chyba )co będę gitarę zawracał. Krótkie zakupy parę ojro lżejszy i to tyle :P

Iidzę że mimo wszystko pozostałeś w Westland. Powiedzmy ;)

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 942
  • Reputacja: 415
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #6089 dnia: 28.08.2016, 20:41 »
Brawo koledzy :thumbup:
;)