Autor Wątek: Jeśli nie Shimano Baitrunner ST 2500 FB, to co? (Budżet max 200 zł)  (Przeczytany 3481 razy)

Offline hanibal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Uhowo (Białystok)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Mam dokładnie takiego koruma od początku ubiegłego sezonu. Po tym czasie dostał delikatnych luzów i czuć przekładnie. Na początku musiałem też pokombinować z nawojem żyłki. Stosunek cena-jakość 4- , nie kupił bym drugi raz. Kupił bym natomiast Arctica 5000 i nie słuchał szumów, tylko ptaków i żab nad wodą

Offline Szymeq

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 463
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • C&R!
  • Lokalizacja: Przywidz
  • Ulubione metody: spinning
Kupiłem przed chwilą Penn fierce II 2500 pierwsze wrażenie świetne
Pozdrawiam, Szymeq ;)


Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Witam kolego Wojt jeżeli możesz to zerknij sobie na kołowrotek Okuma Epixor to nowość na ten rok ale ja zaryzykowałem i jestem bardzo zadowolony wprawdzie jest to wersja bez wolnego biegu ale moc hamulca nawój i waga są naprawdę genialne

Offline Wojt

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Eindhoven, Holandia
Witam kolego Tomaszu. Też ten model przykuł moją uwagę (podobnie jak i Trio bez wolnego biegu). Obydwa są w przystępnej cenie i myślę, że trzeba właśnie upolować coś u tego producenta (Okuma). Przyzwoite modele ze stajni Shimano to wydatek od 150 euro wzwyż (lub jak kto woli od 600zł).

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Ja osobiście zakupiłem epixora xt 40 i jestem naprawdę zadowolony waga kołowrotka to 304 gr a moc hamulca 10kg  nawój linki 76 cm uważam że w tej cenie to naprawdę dobra propozycja podobne parametry mają nowe Daiwy chodzi mi o wagę i moc hamulca ale cena dużo większa i czytałem na forum ukłon w stronę Czesia że coś  w nich nie tak jest zaoszczędziłem i kupiłem okume mam zaufanie do tej marki a troszkę sprzętu miałem w rękach

Offline Wojt

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Eindhoven, Holandia
A jak luzy i odgłosy z tego Epixora? No i jakoś klipsa oczywiście ;) Ktoś narzekał na forum na longbowa, a jak tutaj?

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
żadnych luzów szmerów itp chodzi jak dla mnie super jestem zadowolony i szczerze mówiąc jak mi zauber kiedyś padnie zakupię drugiego epixora myslę że wart swojej ceny acha co do klipa metalowy wygląda solidnie osobiście nie używam wolę markerem znaczyć żyłeczkę

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Jeżeli nie Okuma to szukałbym czegoś ze stajni Ryobi też sprawdzone kręcioly i pewne i tańsze od shimano czy daiwa

Offline Wojt

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Eindhoven, Holandia
Będąc na urlopie w Polsce w jednym z wędkarskich sklepów wziąłem do ręki prostą Okumę Ceymar w rozmiarze 40. Z miejsca mnie zauroczyła. Bezpieczny okrągły klips, wolny bieg, zdecydowanie cichsza praca niż w Baitrunerze 2500, cena niższa o połowę od Epixora (bez wolnego biegu). Wystarczyło. Wziąłem i jestem zadowolony. Wczoraj przeszła chrzest bojowy z 6kg sazanem :fishonhook:. Bez zająknięcia ;D