Autor Wątek: Lucio i pan Stach  (Przeczytany 47484 razy)

Offline Maćko_TP

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś komuś coś lub ewentualnie nikt nikomu nic
  • Lokalizacja: Tarnowiec Podgórnisty
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #60 dnia: 12.01.2020, 01:05 »
tak na moje to pan Staszek powinien sobie sam kanał na YT zrobić zamiast świecić gębą na filmach tego nieudacznika....

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #61 dnia: 12.01.2020, 01:52 »
tak na moje to pan Staszek powinien sobie sam kanał na YT zrobić zamiast świecić gębą na filmach tego nieudacznika....
Raczej za stary, jakościowo na pewno przegra z innymi, a merytorycznie - no to jest to tylko komercja, a nie wyczyn... rzucasz i :fishonhook:

Offline rudziutki1987

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 344
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #62 dnia: 12.01.2020, 02:43 »
Nie tylko komercja bo zbiorniki PZW też atakuje.
Wysłane z mojego NOKIA 3310 przy użyciu Tapatalka

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #63 dnia: 12.01.2020, 08:14 »
Na stoisku MCKarp w Mysłowicach.
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #64 dnia: 12.01.2020, 08:16 »
Wiadomo że się znają, nawet Stachu na filmie wspomina, że są dobrymi kolegami :P
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #65 dnia: 12.01.2020, 08:25 »
A czy na komercji ryby się same wieszają na wędkę? Jaka by woda nie była trzeba popracować nad rybą, na komercji jest jej więcej ale i większa presja wędkarzy, więcej jedzenia no to ma wybór rybka co zjeść ;D a pan Stach ma wiedze i potrafi to przekuć na wyniki
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #66 dnia: 12.01.2020, 08:28 »
Proszę nie kontynuować tematu o tym, dlaczego na komercji jest łatwo lub trudno. Dziękuję.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #67 dnia: 12.01.2020, 08:34 »
Z tego co ze Stachem pisałem to głównie łowi na rzemieniu to wody pzw.
Jest tam kilka zbiorników jeden jest no kil. Oprócz tego wiadomo komercje.
Co do Lucia to jak zwykle radosna jarmaczna twórczość wędkarsko imprezowa mieszanaka zakrapiana .... :beer:
Seba dalej czymś handluje w czerwonych opakowaniach.

Co do samego mccarp w wielu sklepach stacjonarnych w moich rejonach jest dostępny. Chłopaki na moich wodach pzw łowią na ten towar.
Z tego co mi opowiadali to nie meuso gips tylko coś co daje rybki.
Nie wiem czy to prawda towaru osobiście nie znam tylko z opowieści.
Maciek

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #68 dnia: 12.01.2020, 08:55 »
Rok temu na na targach w Mysłowicach spotkałem Pana Stacha właśnie przy stoisku McKarp. Przez kilkanaście minut porozmawialiśmy o podajnikach, haczykach i innych takich, a rozmowa była bardzo treściwa w trakcie której pokazał mi np podajniki (skusiłem się na 2 czy 3 sztuki) pasujące do foremek Prestona, a robionych chyba przez McKarp. Bardzo miła rozmowa z której sporo przydatnych informacji wyciągnąłem. Z tego co się od niego dowiedziałem to z Markiem zna się od lat i długo używa jego produktów które sobie chwali, więc jakoś mnie nie dziwi że je w jakiś tam sposób reklamuje, tym bardziej jak ma na nie wyniki.
I najważniejsze to to, że taka reklama nie przeszkadza mi wcale, bo z filmów z Panem Stachem zawsze coś wyciągnę, a większość kanałów na YT w ten czy inny sposób reklamuje czyjeś produkty, więc korzystam tylko z merytorycznego przekazu


Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #69 dnia: 12.01.2020, 11:03 »
Niczego Patryku nie ujmuje Stachowi, wręcz przeciwnie chciałoby się oglądać go częściej, sęk w tym, że w tej produkcji użyto go tylko jako magnesu, dając jego twarz na zdjęciu promującym film, podpisano jako "karpie że Stachem", a w całym godzinnym filmie poświęcono mu kilka minut. Reszta to pan Karp i to całe jego wędkowanie wraz z banerową otoczka.

Absolutnie nie mam nic Stachowi do zarzucenia, ale mam mieszane uczucia do twórcy tego kanału i Pana Karpia, że musieli użyć Stacha by nadać "sens" oglądaniu tego filmu, i zamiast nowej lekcji wędkowania ze Stachem dostaliśmy kicz umiejętności wędkarskich Pana Karpia wraz z namolną prezentacja swoich produktów...

Tylko tyle i aż tyle. A że Stachu może i chce promować Mckarpia, jasne, niech to robi, tylko oddać mu głos, kamerę i dać chłopu mówić i łowić. Myślę, że swoją "robotą" zrobiłby mu reklame niczym Luk Drennanowi. A tak gość główny jest tłem dla reszty, umownie to nazwę, niskich lotów wędkarzy-producentów-Youtuberów....
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #70 dnia: 12.01.2020, 11:34 »
Fakt, to najgorsza produkcja Lucia ze Stachem ale i tak chętnie obejrzałem 🖒

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #71 dnia: 12.01.2020, 11:41 »
Z filmów Lucia wiedzy konkretnej nie osiągniesz, pan Stach to konkretny facet wie o co chodzi i to dzięki jego osobie oglądam te filmy, reszta porażka ;) MRK, filmy Luka, filmy Dawida czy Ani dużo ciekawsze produkcje :beer:

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 442
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #72 dnia: 12.01.2020, 14:24 »
Gust jest jak dupa, każdy ma swój, więc tak samo z filmami, natomiast co do samych filmów na YT. YT sam w sobie jest jedną wielką reklamą, myślenie, że ktoś wrzuca tam filmiki pro bono jest błędem. Każdy youtuber chce zarabiać na swoich filmach, żeby zarabiać-trzeba mieć wyświetlenia, żeby mieć wyświetlenia-trzeba mieć treść, która trafia do dużego drona odbiorców-taką treść ma Lucio, ocena czy ona jest dobra, czy zła czy inna nie ma najmniejszego sensu, skoro ma swoją oglądalność. Tym ostatnim filmikiem wszedł w akcję sponsorowaną dla chorego dziecka, McCarp położył nie małe pieniądze, nie dziwię się, że się zareklamował. Stacha dobrali, bo wiedzą, że to podnosi oglądalność-i bardzo dobrze. Wg mnie same plusy, chore dziecko otrzyma wsparcie, McCarp być może zwiększy sprzedaż, z resztą sam przetestuję jego dumbelsy w sezonie, bo jeśli faktycznie np. zanęty robi z dobrych produktów to czemu dorabiać zachodnie firmy?Luciowi parę groszy skapnie za oglądalność-zatem wszyscy powinni być zadowoleni, w dodatku spędzili fajny grudniowy dzionek na rybkach, zjedli kiełbachę na świeżym powietrzu.

A teraz każda maruda niech zacznie kręcić swoje filmy, zobaczymy czy bez sponsoringu daleko zajdzie...Dziwicie się chłopakom, że reklamują jak mogą, tak, bo sprzęt choćby nie do łowienia a nagrywania mało nie kosztuje, żeby nam się miło oglądało trzeba poświęcić na to sporo czasu, energii i $$$ Ja to doceniam i cieszę się, że są takie i inne kanały na polskim YT, dzięki temu w zimowe wieczory jest na co popatrzeć.
Co do samej merytoryki-jedne filmy mają jej więcej inne mniej, normalna sprawa.

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #73 dnia: 12.01.2020, 14:55 »
Carl23 są youtuberzy którzy być może robią reklamę komuś, natomiast jest to tak subtelne, że prawie nie uchwytne. Są i tacy którzy mocno przeginaja... Prawo do oceny ma każdy widz i każdy "producent" filmów musi się liczyć z krytyka jak i pochwałami. Prawo oceny filmów na YouTube nie jest zarezerwowane tylko dla tych co sami maja kanał. Ktoś wybrał taka drogę, inny może nie mieć takich możliwości w życiu.

W tych czasach bardzo zatarla się granica między hejtem a krytyka, ale myślę że błędne jest wychodzenie z założenia że mówimy o kimś dobrze albo wcale. Coś mi się podoba, coś nie podoba i trzeba o każdej sprawie umieć mówić.

Jak przetestujesz te Dumbelsy daj znać. :beer: jest tu wątek na forum dot mckarpia i raczej brakuje w nim ocen i recenzji, więcej jest spekulacji. :)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #74 dnia: 12.01.2020, 15:36 »
Ja testowałem kilka dumbellsow. Dokladnie karp o amur, truskawka i leszcz lin karas. Jeśli chodzi o efekty to truskawka w październiku kosila nawet masło marosa. Karp amur i leszcz lin karas na 3 wypady po 1 rybce. Wydaje mi się, ze towar nienajgorszy. Cena ok. Szkoda, ze to nie waftersy w tej cenie byloby super. Niektóre smaki miękkie na bagnet super guru onne tylko gumka. Wada slaba dystrybucja bo tylko pan ryba ma ich w sklepie. Na olx cos tam jest ale droga przesylka.
Ciekawi mnie  bardzo ta zaneta power fish bo jesli to 50 % maczek rybnych i kolejne 50 % kruszone dumble i pellety to cena 12.5 pln jest mega atrakcyjna. Wydaje mi się ze jednak to nie cala prawda, bo nikt takich cen nie ma na rynku przy takim skladzie. Rozumiem, ze firma lokalna mniej wydaje na marketing i nie musi zwiększać ceny jak to niektóre polskie czy zagraniczne firmy ale mimo wszystko pol kilo dobrej maczki rybnej przewyższa koszt 1kg tej zanęty...
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃