Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 324070 razy)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #240 dnia: 16.05.2016, 22:00 »
:D
Marcin

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #241 dnia: 16.05.2016, 22:01 »
Gratulacje Panowie :bravo:

Ale mam pytanie co do kulek FB, bo nigdzie nie umiem wyczytać. Jakiej są one wielkości 8 czy 10mm?

Są to kuleczki bliżej 12 mm , ale na pierwszy rzut oka wcale tak nie wyglądają .

Ja osobiście używam ich do formy Small :-X , daję radę . Ale bardziej pasują pod formę Large.
Z poważaniem Marcin

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #242 dnia: 16.05.2016, 22:04 »
Gratulacje Panowie :bravo:

Ale mam pytanie co do kulek FB, bo nigdzie nie umiem wyczytać. Jakiej są one wielkości 8 czy 10mm?

Są to kuleczki bliżej 12 mm , ale na pierwszy rzut oka wcale tak nie wyglądają .

Ja osobiście używam ich do formy Small :-X , daję radę . Ale bardziej pasują pod formę Large.

Jakie masz na te kulki efekty? Ciekawi mnie to mocno. Fajnie byłobył jakbyś udzielił konkretnej merytorycznej odpowiedzi (jakie rybki, w jakich ilościach?).

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #243 dnia: 16.05.2016, 22:29 »
Na epidemie z trolem miałe 8, dużych ryb trzy udało mi sie wyjąć, nie licząć małych leszczyków. Bartek na sensasie w 6 godzin miał około 23 ryb, na hybrydę i mix epidemia zalany sokiem hybrydą. Niestety 10 spinek, to pokazuje skuteczność. Także nie taki diabeł straszny, jak go chcecie namalować.
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #244 dnia: 16.05.2016, 22:32 »
Chcecie? Co? Kto?

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #245 dnia: 16.05.2016, 22:36 »
chcecie ? co ? kto ?
Może jaśniej, Pawle. Rozumiem, że każdy ma obawy przed spróbowaniem czegoś nowego, to normalne, ja zaryzykowałem i nie żałuję, ale ja zaczynam dopiero.
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #246 dnia: 16.05.2016, 22:50 »
Na epidemie z trolem miałe  8 dużych ryb trzy udało mi sie wyjąć,nie licząć małych leszczyków Bartek na sensasie w 6 godzin miał około 23 ryb na hybrydę i mix epidemia zalany sokiem hybrydą. Niestety 10 spinekTo pokazuje skuteczność.Także nie taki diabeł straszny jak go chcecie namalować

"chcecie namalować" to Twoje słowa, więc może Ty jaśniej się wyrażaj :) bardzo cenie Bartka i jego pomysły, dostałem od niego kulki buba, kupiłem trola i manie. Bardzo chciałem je potestować i tak tez zrobiłem . Pojechałem na łowne łowisko dwa razy ( nie podczas zawodów ) sądzę,że około 14 godzin razem w dwóch różnych frontach atmosferycznych. Na jednej wędce łowiłem na 10mm kulki róznych firm ( około 10-15 rodzai ) na drugiej trzy rodzaje kulek FB. Pierwszego dnia miałem jedno branie na manie ( cos naprawde musiało byc wielkiego ) urwałem zestaw. tego samego dnia na drugiej wędce ( z innymi kulkami, rzucałem nimi na przemian z dwóch wedek w miejsca te same na przemian ) miałem  16 karpi i 2 karasie. Drugiego dnia, robiłem ten sam test lecz zmieniłem zawartość koszyków ( przynety tak samo testowałem) niestety na FB nie miałem ani jednego brania, na drugiej wedce tylko 9 karpi i dwa puste brania. Wiem,że żaden ze mnie wirtuoz wędki , ale z braku czasu nie podejme się kolejnych testów. Stwierdzam to z przykrościa , bo podobały mi się te kulki i w dodatku z firmy od dobrego kolegi.

 Staszku jak kiedys będziesz na Grębowie, to wypowiesz sie czy to dobre łowisko do testowania i wnioskowania , na marginesie 13 ryb wyholowanych na Grebowie to około 50 kg

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #247 dnia: 16.05.2016, 22:54 »
23 ryby
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #248 dnia: 16.05.2016, 22:57 »
23 ryby, a nie moge znaleźć Bartka w pierwszych szóstkach zawodów >:O z 23 rybami walczył by z Januszem 91 kg ( na marginesie BRAWO JANUSZ POZAMIATAŁEŚ ) Staszku jak będziesz na Grebowie to zobaczysz jaka wage daja 23 ryby !!!!

 Dodam jeszcze,że Bartek siedział blisko "cypla" najlepsze miejscówki na Grębowie ;) i Bartek to świetny wędkarz

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #249 dnia: 16.05.2016, 23:17 »
Padam już na twarz , ale widzę że dyskusja wrze :-X
Z poważaniem Marcin

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #250 dnia: 16.05.2016, 23:19 »
Gratulacje panowie :bravo:
Firma Bartosza jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania (Dębica), jak tak przeglądam ten wątek to chyba zakupie coś na próbę.
Czym się rózni hot krill od zwykłego krilla ?

 ;)
Z poważaniem Marcin

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #251 dnia: 16.05.2016, 23:22 »
 Tu nie tylko o dyskusję chodzi, ale może o jakieś informacje ? Bartek to świetny kumpel, świetny wędkarz  ale przede wszystkim biznesmen. I to chyba od Was TESTERÓW, oczekuje informacji ( wiem,że sam ma mało czasu na wędkowanie). No i oczywiście my potencjalni konsumenci wolelibyśmy poczytać posłuchać merytorycznych wypowiedzi ( nie typu "dają radę", "więcej krilla w krillu" etc.etc) o produktach FB. Ale to chyba bardziej nad woda powinno się odbywać a nie przed monitorkiem :)

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #252 dnia: 16.05.2016, 23:29 »
Tu nie tylko o dyskusję chodzi, ale może o jakieś informacje ? Bartek to świetny kumpel, świetny wędkarz  ale przede wszystkim biznesmen. I to chyba od Was TESTERÓW, oczekuje informacji ( wiem,że sam ma mało czasu na wędkowanie). No i oczywiście my potencjalni konsumenci wolelibyśmy poczytać posłuchać merytorycznych wypowiedzi o produktach FB. Ale to chyba bardziej nad woda powinno się odbywać a nie przed monitorkiem :)
Testujemy od niedawna co tydzień jesteśmy nad woda po kontuzji byłem dopiero trzy razy,także jeszcze czasu było niewiele na poznanie wszystkiego praca też jest,kazdy wyjazd opisany także informacje płyna z pierwszej ręki z nad wody .Sam wiesz że czas to to czego wszyscy nie mamy :) Co do Grębowa wiem że to najlepsze łowisko tego typu ,na pewno tam kiedyś zagoszczę.Rozumiem jak pisałem są zwollenicy nowości i przeciwnicy każdy ma wolny wybór
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #253 dnia: 16.05.2016, 23:35 »
Tu nie tylko o dyskusję chodzi, ale może o jakieś informacje ? Bartek to świetny kumpel, świetny wędkarz  ale przede wszystkim biznesmen. I to chyba od Was TESTERÓW, oczekuje informacji ( wiem,że sam ma mało czasu na wędkowanie). No i oczywiście my potencjalni konsumenci wolelibyśmy poczytać posłuchać merytorycznych wypowiedzi o produktach FB. Ale to chyba bardziej nad woda powinno się odbywać a nie przed monitorkiem :)
Testujemy od niedawna co tydzień jesteśmy nad woda po kontuzji byłem dopiero trzy razy,także jeszcze czasu było niewiele na poznanie wszystkiego praca też jest,kazdy wyjazd opisany także informacje płyna z pierwszej ręki z nad wody .Sam wiesz że czas to to czego wszyscy nie mamy :) Co do Grębowa wiem że to najlepsze łowisko tego typu ,na pewno tam kiedyś zagoszczę.Rozumiem jak pisałem są zwollenicy nowości i przeciwnicy każdy ma wolny wybór

 Staszku tu nie chodzi "wolenie nowosci, czy ich nie wolenie" chodzi o efekty, ale jak Ty mi piszesz,że byłeś dopiero 3 razy nad wodą to chyba nie ma z czego wniosków wysuwać . ja tez jestem ograniczony czasowo ale z 45 razy juz byłem, a tylko dwa ni mogłem poświęcić na testy kulek FB ( bo bardzo chciałem) więc liczyłem że TESTERZY FB coś więcej faktów, nie tylko mitów nam powiedza, bo bardzo chciałbym aby te produkty miała najlepsza jakość ( a poprawa jakości to testy nad woda )

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #254 dnia: 16.05.2016, 23:35 »
Jak już sam wspomniałeś , "żaden ze mnie wirtuoz wędki", zakupiłeś / dostałeś / przetestowałeś , nie masz czasu . Więc moje wyniki do niczego chyba Ci nie są potrzebne .
Z poważaniem Marcin