Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 323981 razy)

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #270 dnia: 17.05.2016, 00:45 »
Tak i owszem jestem i nie jestem sam. Zobaczysz ile „nieudanych” produktów z Portfolio marki zniknęło i ile zniknie . Wielka gama polepszonych jak i nowych produktów wejdzie na rynek włącznie ze zmianą drobnych szczegółów i detali kolorystycznych. Ziarko do ziarnka :) kazda drobna informacja jest cenna dla Product Managera , aby klient miał jak najwięcej satysfakcji z produktu. O innych szczegółach nie będę się rozpisywał, obowiązuje  mnie umowa z FOX International.

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #271 dnia: 17.05.2016, 05:24 »
Wyniki Twoich testów są mi potrzebne, pewnie nie tylko mi ale całej rzeszy potencjalnych konsumentów, a przede wszystkim firmie Feeder Bait...


No ale chyba nie konsumujecie tych kulek? :D :D :D

Panowie, wrzućcie na luz... Chyba, że to taka specjalna zagrywka handlowa aby człowiek samemu wypróbował jak działają na ryby?  :D

  Lucjanie :) oczywiście konsument to finalny odbiorca ( wędkarz dalej rybka) :) tutaj jest pełen luz, chciałem naprawdę poczytać "konkrety" z testów a nie wymyślanki i tworzenie wręcz czarnego PR dla nowej rokującej marki. Miałem sie nie angażować w ten watek bo trochę mi nie po drodze z krytyką. Ale tu bardziej chodzi o kompetencje testerów lub raczej jej brak.
Przykro nam że jesteś narażony na nasze nie profesjonalne testy,nie zajmujemy się wędkarstwem zawodowo i nie jesteśmy na zawodach co tydzień.
Jesteśmy zwykłymi wędkarzami zaproszonymi do współpracy z Bartkiem i jako tacy zostaliśmy członkami Feeder Bait Team .Będziemy robić swoje w sposób jaki nam wydaje się najlepszy,a że brak profesjonalizmu przeszkadza zawodnikowi Twojej klasy  to możemy przeprosić bo kompetencji nam nie brakuje.Testuje produkty Bartka  z wielką przyjemnością i jestem zadowolony że mogę  w takim procesie brać udział.Krytyka mile widziana,daje wiatr w żagle/Pozdrawiam
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #272 dnia: 17.05.2016, 06:31 »
:thumbup:

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #273 dnia: 17.05.2016, 07:27 »
Osobiście uważam że temat delikatnie zostaje zamknięty :-[

Przepraszam również Czarosława że temat konkursu poszedł całkiem w inną stronę ;)

Podaję jeszcze raz info. :)

"Po hektolitrach spędzonych nad wodą oraz nielimitowanych rozmowach właściciel firmy Feeder Bait - Bartosz Lelek postanowił przesłać kilku osobom paczkę z produktami Feeder Bait za aktywność w wątku .

Każda z osób była brana "pod lupę" indywidualnie , ale to już zostaje w tajemnicy O:)

 :bravo: S7 :bravo:
 :bravo: CZAROSŁAW :bravo:
 :bravo: ARUNIO :bravo:

GRATULACJE PANOWIE :bravo: :flowers: :bravo: "


Czarosław  proszę o kontakt na pw w sprawię wysyłki 8)

Teraz już wszystko jasne :-[


Z poważaniem Marcin

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #274 dnia: 17.05.2016, 07:30 »
Testy spoko, krytyka spoko, temat spoko ale niektóre posty Martinus'a
Są jak z tele-zakupy "mango"

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #275 dnia: 17.05.2016, 07:37 »
Dziekuje bardzo!
Długo wczoraj odrabialem matme, a pozniej poszedłem spac i nie widziałem co piszecie
Dziekuje jeszcze raz! Postaram sie dobrze to przetestować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #276 dnia: 17.05.2016, 10:34 »
Paweł zejdź z chłopaków :) Niech próbują stawiają pierwsze kroki. Ty też nie od razu osiągałeś super wyniki. Przypomnij sobie najpierw krokodyl czy tam kajman , teraz matrix. Kiedyś zachwalałeś mi pellety lorpio i zanęty bait tech teraz ciągle mówisz tylko o ringers. Jak wiatr zawieje i gdzie masz więcej korzyści i sponsorów.
No chyba że to polityka i zasłona dymna - przyznaj się czujesz oddech na plecach Staszka, jeszcze sezon i będzie walczył z Tobą jak równy z równym a wędkarze częściej będą stawać przed dylematem gdzie zapisywać się na zawody,  FB czy Baitbox ;)

Ja tam te wszystkie Wasze testy wkładam między bajki. Skuteczniej łowię spławikiem niż feederem, lepiej mi się sprawdza zanęta Platinum i kukurydza z robakiem niż te wszystkie drogie wynalazki zanętowe i kolorowe kuleczki ( ale i na nie czasem próbuję )
Ileż można mieć radości z wyjęcia 70kg karpia z wanny pełnej karpi, ja chyba wolę 10 płotek z zapomnianej przez cywilizację wody.
 


Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #277 dnia: 17.05.2016, 12:50 »
Wszelkie pytania odnośnie marki Feeder Bait proszę kierować do Bartosza ewentualnie Stasia .
Z poważaniem Marcin

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #278 dnia: 17.05.2016, 16:43 »
Paweł zejdź z chłopaków :) Niech próbują stawiają pierwsze kroki. Ty też nie od razu osiągałeś super wyniki. Przypomnij sobie najpierw krokodyl czy tam kajman , teraz matrix. Kiedyś zachwalałeś mi pellety lorpio i zanęty bait tech teraz ciągle mówisz tylko o ringers. Jak wiatr zawieje i gdzie masz więcej korzyści i sponsorów.
No chyba że to polityka i zasłona dymna - przyznaj się czujesz oddech na plecach Staszka, jeszcze sezon i będzie walczył z Tobą jak równy z równym a wędkarze częściej będą stawać przed dylematem gdzie zapisywać się na zawody,  FB czy Baitbox ;)

Ja tam te wszystkie Wasze testy wkładam między bajki. Skuteczniej łowię spławikiem niż feederem, lepiej mi się sprawdza zanęta Platinum i kukurydza z robakiem niż te wszystkie drogie wynalazki zanętowe i kolorowe kuleczki ( ale i na nie czasem próbuję )
Ileż można mieć radości z wyjęcia 70kg karpia z wanny pełnej karpi, ja chyba wolę 10 płotek z zapomnianej przez cywilizację wody.

   I tu się mylisz Jakubie, nie dostaje niczego za free, wszystko kupuje jak każdy szarak :) ja chcę łowić na FB i od tego sezonu używam Piernika z FB, konopi z FB i activ. tutaj chodzi o błędne odpowiedzi i wprowadzanie w błąd. Słów kilka zamieniłem dziś z Bartkiem i temat załatwiony

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #279 dnia: 17.05.2016, 16:56 »
Wiem że rozmawiałes,wiem tylko tyle że młody facet rokujący nadzieje na bardzo dobrego wędkarza zrezygnował z uczestnictwa w Feeder Bait team.Nie jesteś do końca zorientowany ,nie jesteśmy żadnymi jak to nazywasz testerami ,nie mamy wpływu na jego produkcję ,otrzymujemy gotowe przetestowane produkty dobrej jakosci i na nie łowimy.Jak na razie z dobrym skutkiem,czy na Odrze czy gdzie indziej.Jeżeli chodzi o Martinusa miał prawo się mylić ,poznawał tak jak i ja te produkty dopiero chyba o dwóch tygodni.Nie długo zamieszczę pełną informację o produktach jeżeli admini nie będą mieli nić przeciwko.Mam nadzieję że temat będzie się rozwijał,ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Powiem jedno ,Bartek jest zadowolony i my też taka koleżeńska współpraca
.Pozdrawiam w dalszych przepychankach uczestniczyć nie będę bo nic nie wnoszą do tematu.Z całym szacunkiem Staś
Staś
Klasyczny Feeder

Offline sosik88

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pauczne
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #280 dnia: 19.05.2016, 14:46 »
Witam po ostatnich dyskusjach na temat skuteczności firmy Feeder Bait postanowiłem kupić kilka produktów owej firmy i wypróbować na swojej wodzie. Wczoraj po południu odwiedził mnie kurier z paczką, także długo się nie zastanawiałem i zaraz po pracy pojechałem nad wodę. Wędkowanie rozpocząłem ok 16 a zakończyłem ok 20. Łowiłem oczywiście na metodę, jedna wędka to Method Mix Krill dopalona sokiem Troll a na włosie kuleczka Mania, Troll, druga natomiast Feeder Mix Active plus dodatek do zanęt Cookies na włosie pellety różnych firm. Pierwsze zestawienie dało mi cztery karpiki w przedziale 40-45cm (trzy karpie na Troll jeden na Mania). Na drugiej wyholowałem jednego karpia dwa japońce pokaźnych rozmiarów i niewielkiego jazia. Moje pierwsze wrażenia  jak najbardziej na plus. Zanęta potrzebuje niewielkiej ilości wody do stworzenia odpowiedniego mixu, który  ładnie odchodzi od foremki, szybko i równo pracuje w wodzie. Co do kuleczek mam nadzieję, że na kolejnych wyprawach potwierdzą swoją skuteczność ...
Pozdrawiam Piotr

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #281 dnia: 19.05.2016, 16:07 »
No i pięknie :) dodam tylko że Activ równie dobrze sprawuje się w standardowych koszyczkach
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #282 dnia: 19.05.2016, 22:16 »
Naruszenie Regulaminu .........
Z poważaniem Marcin

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #283 dnia: 19.05.2016, 22:17 »
;)
Z poważaniem Marcin

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #284 dnia: 19.05.2016, 22:17 »
;)
Z poważaniem Marcin