Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 324058 razy)

Online mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 045
  • Reputacja: 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #465 dnia: 25.08.2016, 21:20 »
To jest dobra wiadomość, teraz dopiero duże paczki będą szły :)

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #466 dnia: 25.08.2016, 21:53 »
Stało się faktem,Feeder Bait zagościł w Drapieżniku

No właśnie stało się faktem Micro Pellets oraz dodatki są w Drapieżniku droższe niż na stronie inter. sklepu FB . A tak chyba nie powinno być >:O

Z tego co kojarzę produkty z Ringersa cenowo są takie same jak w Raju i w Drapieżniku .

Wielki minus dla Drapieżnika za takie posunięcia >:(
Z poważaniem Marcin

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #467 dnia: 25.08.2016, 22:06 »
To nie wjna drapieżnika. To polityka cenaowa Feeder Baits. Najpierw wszedł w sprzedaż detaliczną nie uwzględniając marży sklepowej. I tak bardziej będzie opłacalne kupić w drapieżniku niż płacić za osobną przesyłkę z FB

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #468 dnia: 25.08.2016, 22:31 »
To nie wjna drapieżnika. To polityka cenaowa Feeder Baits. Najpierw wszedł w sprzedaż detaliczną nie uwzględniając marży sklepowej. I tak bardziej będzie opłacalne kupić w drapieżniku niż płacić za osobną przesyłkę z FB

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Myślę że tak nie było . Tylko dlaczego cena nie znacznie jest wyższa na kilku produktach a nie na wszystkich . Wiem że to tylko 1 zł , ale chodzi tu o zasady . Kolejny raz Drapieżnik nas okrada a my ( kupujący ) na to pozwalamy i się zgadzamy , proste.

Miałem sobie coś zamówić z FB , ale przez takie posunięcie Drapieżników zrezygnuję . I jedna i druga strona na tym zarabia . Ale jedna ze stron nas okrada . Jak już to wolę dać "zarabić" właścicielowi FB niż komuś kto "ciągnie" mi więcej z portfela.
Z poważaniem Marcin

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #469 dnia: 25.08.2016, 22:34 »
Ja z innej beczki - czy ktoś to już rzetelnie testował, zwłaszcza ich zanęty do metody?
Chodzi mi raz o skuteczność, dwa o ekonomię, bo nie ma co ukrywać - to strasznie drogie. Sonu niby też, ale on pije mnóstwo wody i tak naprawdę jest ekonomicznym zakupem. Słyszałem/czytałem coś dobrego o ich zanęcie Epidemia.
Jak to wypada?
Uzależniony od wędkarstwa

Online mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 045
  • Reputacja: 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #470 dnia: 25.08.2016, 22:37 »
To nie wjna drapieżnika. To polityka cenaowa Feeder Baits. Najpierw wszedł w sprzedaż detaliczną nie uwzględniając marży sklepowej. I tak bardziej będzie opłacalne kupić w drapieżniku niż płacić za osobną przesyłkę z FB

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Myślę że tak nie było . Tylko dlaczego cena nie znacznie jest wyższa na kilku produktach a nie na wszystkich . Wiem że to tylko 1 zł , ale chodzi tu o zasady . Kolejny raz Drapieżnik nas okrada a my ( kupujący ) na to pozwalamy i się zgadzamy , proste.

Miałem sobie coś zamówić z FB , ale przez takie posunięcie Drapieżników zrezygnuję . I jedna i druga strona na tym zarabia . Ale jedna ze stron nas okrada . Jak już to wolę dać "zarabić" właścicielowi FB niż komuś kto "ciągnie" mi więcej z portfela.
Złotówka więcej to nie jest wiele. Wolę dopłacić i zapłacić raz za kuriera, a nie jak dotychczas.

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #471 dnia: 25.08.2016, 22:44 »
A ja bym się tak nie podpalał Panowie !!! Po pierwsze 800g zanęty od firmy, która dopiero rozpoczęła swoją działalność to jedno wielkie nieporozumienie! Nie z gruchy ni z pietruchy Pan Lelek, który nagrał raptem kilka filmów na YT próbuje sprzedać nam zanęty, które czynią cuda. Nie mówię, że nie jest fachowcem w swojej dziedzinie - owszem jest, ale cena za mało znane produkty jest po prostu nie do przyjęcia  z mojego punktu widzenia. Myślę, że wiele już wymyślono, aby łowić ryby i owe zanęty przełomu kopernikańskiego tu nie zrobią. Dla mnie jest to próba wyciągnięcia kasy od wędkarzy i robienie biznesu po polsku - czyli naczepać sporo siana w możliwie jak najkrótszym czasie i tyle. Popatrzcie na MMM od Sonu: 38,50 za 2 kg + podajnik za 12 zł gratis. A tu mamy 1600g za 38 zł! Nie wspomnę już o Bait Techu, który również się dobrze sprawdza się na naszych wodach -szczególnie "F1" i "Krill & Tuna" za cenę 32 zł. Zanęty te na pewno są z najwyższej półki, bo na rynku angielskim jest taka mocna konkurencja, że żadna z wiodących firm nie może pozwolić sobie na lipę. A u nas niczym Filip z konopi wyskakuje firma o nazwie nad którą długo nie myślano i próbuje wcisnąć nam być może dobrą zanętę w cenie z kosmosu. Panie Lelek - mnie Pan za tą cenę nie namówi. Tyle w temacie !!! :thumbdown:
Pozdrawiam Seba

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #472 dnia: 25.08.2016, 22:48 »
To nie wjna drapieżnika. To polityka cenaowa Feeder Baits. Najpierw wszedł w sprzedaż detaliczną nie uwzględniając marży sklepowej. I tak bardziej będzie opłacalne kupić w drapieżniku niż płacić za osobną przesyłkę z FB

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić.
Takie posunięcia czyli rozpoczęcie od sprzedaży detalicznej to norma.
A co znaczy "marża sklepowa" to wczesny PRL, że jest jakaś stała?
Myślisz, że Drapieżnik kupuje w cenach jakie widzisz na stronie FB i dopiero dolicza marżę dla siebie? ;-)
Jeśli tak by było to własciciele obu firm byli by głupcami a nie są przecież.
Zakładam, że FB daje rabat dla firm i towar kupują za jakieś 50 lub 70% wartości rynkowej. Do tego im większe zamówienie lub obrót tym niższa cena.

Może to błąd techniczny Drapieżnika lub produkty FB niedługo wskoczą na pułap cenowy prezentowany w Drapieżniku i ten po prostu podał ceny zgodnie z nowymi. Jeśli nie to przypomina mi to tak często spotykane w naszym kraju akcje gdzie towar np. chipsy czy napoje gazowane mimo nadrukowanej przez producenta ceny w wielu punktach sprzedawane są drożej. Zgodnie z zasadą, że o 50 groszy nikt wojny nie zrobi.
Ot życie po prostu :-)



Sebula, strasznie coś Cie zabolało i bardzo personalnie ziejesz nienawiscią do Pana Bartka.
To aż nieładnie.

A cena? To zawsze weryfikuje życie. Zarówno cenę jak i jakość.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #473 dnia: 25.08.2016, 23:02 »
Mario siedze w tym i wiem ile ta zaneta powinna kosztować. Nie chce się wypowiadać za bardzo w ten kwestji.
Jeśli idziesz.do sklepu i widzisz Spożywka leży w 3KG paczce za 10zł. Jaki ile zarabia sklep?
Jeski widzisz 1kg Spożywki za 4 zł.... ile zarabia sklep?
Wiem jaka jest cena wytworzenia produktu... to woła po pomstę do nieba


Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #474 dnia: 25.08.2016, 23:03 »
To nie wjna drapieżnika. To polityka cenaowa Feeder Baits. Najpierw wszedł w sprzedaż detaliczną nie uwzględniając marży sklepowej. I tak bardziej będzie opłacalne kupić w drapieżniku niż płacić za osobną przesyłkę z FB

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić.
Takie posunięcia czyli rozpoczęcie od sprzedaży detalicznej to norma.
A co znaczy "marża sklepowa" to wczesny PRL, że jest jakaś stała?
Myślisz, że Drapieżnik kupuje w cenach jakie widzisz na stronie FB i dopiero dolicza marżę dla siebie? ;-)
Jeśli tak by było to własciciele obu firm byli by głupcami a nie są przecież.
Zakładam, że FB daje rabat dla firm i towar kupują za jakieś 50 lub 70% wartości rynkowej. Do tego im większe zamówienie lub obrót tym niższa cena.

Może to błąd techniczny Drapieżnika lub produkty FB niedługo wskoczą na pułap cenowy prezentowany w Drapieżniku i ten po prostu podał ceny zgodnie z nowymi. Jeśli nie to przypomina mi to tak często spotykane w naszym kraju akcje gdzie towar np. chipsy czy napoje gazowane mimo nadrukowanej przez producenta ceny w wielu punktach sprzedawane są drożej. Zgodnie z zasadą, że o 50 groszy nikt wojny nie zrobi.
Ot życie po prostu :-)



Sebula, strasznie coś Cie zabolało i bardzo personalnie ziejesz nienawiscią do Pana Bartka.
To aż nieładnie.

A cena? To zawsze weryfikuje życie. Zarówno cenę jak i jakość.

Nie powiedziałbym, że personalnie, bo nic do człowieka nie mam. Nie podoba mi się to, że facet sprzedaje całkiem nowy produkt za taką cenę - po prostu na mnie się nie dorobi :P
Pozdrawiam Seba

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #475 dnia: 25.08.2016, 23:08 »
Kurde no ludzie nawet wysyłka towaru do sklepu kosztuje. Nie nie placi za nią producent

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #476 dnia: 25.08.2016, 23:19 »
Jesli cos wydaje sie za drogie to nie kupujemy. I tyle.
A podobne dyskusje mnie nudzą.
Przerobiłem to z nożami już ;-)

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #477 dnia: 25.08.2016, 23:19 »
Z UK do Polski tym bardziej kosztuje. A jednak zanęty Sonu, Bait-Tech lub Dynamite Baits kosztują de facto mniej, są uznanymi i sprawdzonymi markami. No i są wydajniejsze - biorąc pod uwagę, ile wody się do nich leje 8)
Pozdrawiam Seba

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #478 dnia: 26.08.2016, 05:40 »
Jesli cos wydaje sie za drogie to nie kupujemy. I tyle.
A podobne dyskusje mnie nudzą.
Przerobiłem to z nożami już ;-)

:thumbup:
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #479 dnia: 26.08.2016, 05:53 »
A ja bym się tak nie podpalał Panowie !!! Po pierwsze 800g zanęty od firmy, która dopiero rozpoczęła swoją działalność to jedno wielkie nieporozumienie! Nie z gruchy ni z pietruchy Pan Lelek, który nagrał raptem kilka filmów na YT próbuje sprzedać nam zanęty, które czynią cuda. Nie mówię, że nie jest fachowcem w swojej dziedzinie - owszem jest, ale cena za mało znane produkty jest po prostu nie do przyjęcia  z mojego punktu widzenia. Myślę, że wiele już wymyślono, aby łowić ryby i owe zanęty przełomu kopernikańskiego tu nie zrobią. Dla mnie jest to próba wyciągnięcia kasy od wędkarzy i robienie biznesu po polsku - czyli naczepać sporo siana w możliwie jak najkrótszym czasie i tyle. Popatrzcie na MMM od Sonu: 38,50 za 2 kg + podajnik za 12 zł gratis. A tu mamy 1600g za 38 zł! Nie wspomnę już o Bait Techu, który również się dobrze sprawdza się na naszych wodach -szczególnie "F1" i "Krill & Tuna" za cenę 32 zł. Zanęty te na pewno są z najwyższej półki, bo na rynku angielskim jest taka mocna konkurencja, że żadna z wiodących firm nie może pozwolić sobie na lipę. A u nas niczym Filip z konopi wyskakuje firma o nazwie nad którą długo nie myślano i próbuje wcisnąć nam być może dobrą zanętę w cenie z kosmosu. Panie Lelek - mnie Pan za tą cenę nie namówi. Tyle w temacie !!! :thumbdown:

Co do cen i polityki cenowej się nie wypowiadam.

Natomiast co do skuteczności zanęt, nie pamiętam dokładnie nazwy ale ta zanęta FB ma zapach takiego skisłego wina, to jest porażka. Żadna ryba się na to nie skusiła. Mam jeszcze tę "przełomową" zanętę połączoną z pelletem. Może ona odmieni moje zdanie o produktach FB.

Na MMM mam brania regularne. Nie dużo ale są.

Kulki i pellety jakie wypróbowałem to Royal, Troll i Imago. Wynik jak się domyślacie - wielkie zero.

Ja więcej tego nie kupię.
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek