Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2015  (Przeczytany 1169550 razy)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 289
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #915 dnia: 21.03.2015, 14:04 »
Zaliczyłem 5 godzin nad wodą przymrosku dziś u mnie nie było nie zmienia to faktu że z rybką kicha zero brań nawet nie pykneło prubowałem i na feederka i waglerka ale na kanale jeszcze płoć nie wyszła wiatr niesamowicie zimny przemarłem no cóż bywa i tak
niemniej jednak jestem zadowolony słońce świeciło choć ten wiatr utrudniał łowienie każdy wypad nad wode i oderwanie się od spraw zycia codziennego to zawsze jak dla mnie przyjemność
nastepnym razem bedzie lepiej
kolomnie lowilo kilku wedkarzy rowniez na zero w tym trenowala cztero osobowa druzyna z technologia rodem z f1 pierwszy raz operowalem kijem za 5500 zl maverem drugi koles mial colmica
pozostali mavery takze i oni bez kontaktu z ryba nic nic nie pomoglo taki czas woda zimna jak choler....
trzeba ciepla to rybka na południu sie ruszy
Maciek

Offline psontour7

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zapalony Feederowiec
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #916 dnia: 21.03.2015, 15:08 »
Ja tez dziś przemarzlem,zero bran na feederka.Lekkie przygiecia plotek ale nic konkretnego.
Kuba

Offline Tim Carp-Amur

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złów i wypuść!
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #917 dnia: 21.03.2015, 15:24 »
Ino pogratulować u mnie tak rybek byście nie połowili. U nas jest tak: w jeden dzień zarybiaja a w drugi nie ma miejsca na łowisku, same mieśiarze, niektórzy to kursuja z rybami do auta zamiast do siatki i tydzien i ryb nie ma, i to wszystko stare dziadki. U mnie to trzeba siedzieć tydzień żeby ładna rybe złapać.
Pozdrawia cały TIM!

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #918 dnia: 21.03.2015, 16:07 »
Witam ja również dzisiaj walczyłem z zimnym przenikliwym wiatrem, dodatkowo rybki dzisiaj miały zamknięte pyszczki na amen;-) Od rana próbowałem przez 5 godzin szczęścia z method feederem na byłej żwirowni. Niestety mimo próbowania różnych przynęt w różnych kombinacjach, nie udało się doczekać żadnych "szturchnięć" na szczytówkach ::) Po dwunastej dobrze już przewiany uciekłem do kolegi, który siedział na innej wodzie. Łowisko to również było w przeszłości kopalnią żwiru. Niestety tam także nic się nie działo, jednak z racji tego, że stanowisko było szczelnie przesłonięte drzewami oraz wałem od wiatru, siedziało się już bardzo przyjemnie w tym wiosennym słońcu :-) Pozdrole

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #919 dnia: 21.03.2015, 17:01 »
Ja dzisiaj zaliczyłem przesympatyczną sesję w fantastycznym towarzystwie kolegów forumowych  Pawła (Dżamukka) i kolegi Tomka (tomkol44)  na naszym klubowym łowisku Mała Szwecja pod Wrocławiem. Pogoda przepiękna,rybki gryzły dobrze.Paweł i Tomek złapali ponad 20 szt karpików od 1-2 kg ,a ja z racji, że "rozdziewiczałem łowisko" trafiłem 10 szt :) Łowiliśmy na metodę i był to zarazem nasz mały trening przed jutrzejszymi zawodami na otwarcie sezonu w kole. Jak na razie fantastyczny weekend :)
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline michał1995

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #920 dnia: 21.03.2015, 18:03 »
Gratuluję wszystkim rybek ;)
Ja w piątek powalczyłem na małym "klubowym" jeziorku,a raczej ja chciałem walczyć ryby nie specjalnie :( Pogoda przepiękna słońce delikatny wiaterek .Nad wodą zameldowałem się o godzinie 7 pierwsze co zrobiłem wytypowałem miejscówkę rozłożenie sprzętu itp
Nęciłem pelletem 4 mm białymi i kuku waglerra,na którego zaliczyłem 1 branie ale puste,methodą szukałem ryby zaliczyłem kilka "brań" robaki z haczyka znikały a ja nie widziałem brań,lub pojedyncze szarpnięcia dziwna sprawa.O 10 dojechał mój kolega łowiący tyczką zaliczył kilka pustych brań i małe płotki.


Dzisiejszy wypad odbył się na starorzeczu,gdzie polowaliśmy na płotki i leszczyki,kolega tyczką ja wagller.
Razem mieliśmy 5,8 kg płotek + kilka leszczyków ,trafiły się też okonie (już mają wysypkę tarłową)
Cóż woda dla lina jeszcze za zimna,karasia tak samo oby ocieplenie szybko nastąpiło :sun:
Kolega Paweł z rybkami
Pozdrawiam
Michał ;)

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #921 dnia: 21.03.2015, 18:07 »
Ja dziś zaliczyłem wypad w piękne miejsce, nad rozlewisko rzeki, w malowniczej zatoczce. Sam fakt, że mogłem tam posiedzieć już był wystarczający do szczęścia. No, ale żeby tego było mało, to jeszcze troszkę połowiłem :D Na początku małe krąpiki, później wzdręgi różnej wielkości. Łowiłem na wagglera i method feeder.
Z pewnością tam wrócę :)

P.S. Fotek nie mam, bo padł mi telefon, a aparatu nie wziąłem.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #922 dnia: 21.03.2015, 18:37 »
Dzisiaj takze nie polwilem,bylem z kolega na barkach 2 we Wrocku.Plociska tym razem nie weszly w lowisko,skonczylo sie na 2 uklejach, kolega zlapal 2 okonki.Woda o 8 rano miala tylko 5 st. ze wzgledu na przymrozek,a o god 12 miala juz 8.Nad woda bylo duzo wedkarzy ,ale nikt dzisiaj nie mial bran,mysle ze to zasluga przymrozku,i zimnego wiatru.

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #923 dnia: 21.03.2015, 18:41 »
Ja dzisiaj zaliczyłem przesympatyczną sesję w fantastycznym towarzystwie kolegów forumowych  Pawła (Dżamukka) i kolegi Tomka (tomkol44)  na naszym klubowym łowisku Mała Szwecja pod Wrocławiem. Pogoda przepiękna,rybki gryzły dobrze.Paweł i Tomek złapali ponad 20 szt karpików od 1-2 kg ,a ja z racji, że "rozdziewiczałem łowisko" trafiłem 10szt:) Łowiliśmy na metodę i był to zarazem nasz mały trening przed jutrzejszymi zawodami na otwarcie sezonu w kole. Jak na razie fantastyczny weekend:)


 a owszem było BARDZO sympatycznie, wędkowanie w dobrym towarzystwie to pełnia satysfakcji :) rybka nawet dzis gryzła, zobaczymy co jutro będzie jak nam DZIADKI zasmrodzą łowisko "SUPER" zanetami :)

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #924 dnia: 21.03.2015, 18:42 »
Ja dzisiaj zaliczyłem przesympatyczną sesję w fantastycznym towarzystwie kolegów forumowych  Pawła (Dżamukka) i kolegi Tomka (tomkol44)  na naszym klubowym łowisku Mała Szwecja pod Wrocławiem. Pogoda przepiękna,rybki gryzły dobrze.Paweł i Tomek złapali ponad 20 szt karpików od 1-2 kg ,a ja z racji, że "rozdziewiczałem łowisko" trafiłem 10szt:) Łowiliśmy na metodę i był to zarazem nasz mały trening przed jutrzejszymi zawodami na otwarcie sezonu w kole. Jak na razie fantastyczny weekend:)


 a owszem było BARDZO sympatycznie, wędkowanie w dobrym towarzystwie to pełnia satysfakcji :) rybka nawet dzis gryzła, zobaczymy co jutro będzie jak nam DZIADKI zasmrodzą łowisko "SUPER" zanetami :)

 :thumbup:
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #925 dnia: 21.03.2015, 19:27 »
dzisiejszy  nieplanowany wyjazd z żoną na komercje, decyzja zapadła rano (Michał tym razem było lepiej :narybki:) , methoda plus wagller . Wyniki to trzy karpie i sześć linów w tym jeden 40cm .Pogoda dopisała ,na methode złapaliśmy dwa karpie i trzy liny ,na wagller jeden karp i trzy liny .Ogólnie liny były bardziej aktywne niż karpie ,nęciliśmy białymi i pelletem moczonym w wodzie z gotowania konopi ,na haczyk białe brania były bardzo delikatne.Na fotkach największe :D
Pozdrawiam
Jacek

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #926 dnia: 21.03.2015, 19:29 »
fotki
Pozdrawiam
Jacek

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #927 dnia: 21.03.2015, 19:31 »
A ja moi koledzy ze Szwecji niestety na zero. Co mnie podkusiło iść w stronę wyspy skoro przy Was stały wszystkie karpie z łowiska. :P Nie miałem nawet jednego brania :(
Jak sie juz rozłożyłem i zacząłem gruntować zauważyłem ze mam zaraz pod nogami 3,5 metra , do 35 metra prawie 4,5 i potem chyba wypłycenie ale tam nie nie dałem rady zarzucac przy wiejącym w twarz wietrze. Do tego jeszcze proca strzeliła na 2 kuli i było po  dalekim nęceniu. Trzeba było przestawić sie bliżej i rzucałem na grunt 4 metry.
Ciekaw jestem jaki jest grunt tam gdzie Wy lapaliscie, czy ryba poszła w płytsze partie gdzie cieplej.
Szukałem tez płoci ale one nie zareagowały, lub porostu ich tam nie było.
Powodzenia jutro, wpadnę popatrzeć.

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #928 dnia: 21.03.2015, 19:37 »
A ja moi koledzy ze Szwecji niestety na zero. Co mnie podkusiło iść w stronę wyspy skoro przy Was stały wszystkie karpie z łowiska. :P Nie miałem nawet jednego brania:(
Jak sie juz rozłożyłem i zacząłem gruntować zauważyłem ze mam zaraz pod nogami 3,5 metra , do 35 metra prawie 4,5 i potem chyba wypłycenie ale tam nie nie dałem rady zarzucac przy wiejącym w twarz wietrze. Do tego jeszcze proca strzeliła na 2 kuli i było po  dalekim nęceniu. Trzeba było przestawić sie bliżej i rzucałem na grunt 4 metry.
Ciekaw jestem jaki jest grunt tam gdzie Wy lapaliscie, czy ryba poszła w płytsze partie gdzie cieplej.
Szukałem tez płoci ale one nie zareagowały, lub porostu ich tam nie było.
Powodzenia jutro, wpadnę popatrzeć.

Hej Jakub.U nas tez było głęboko.Myślę że około 3-4m .Łowiłem na około 35m i tam karpiki chodziły. Próbowałem z gruntu blisko ,nawet kilka merów od trzcin ale nie było kontaktu z rybą.
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 289
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #929 dnia: 21.03.2015, 19:41 »
Gratuluję panowie ładne rybki
Maciek