Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2015  (Przeczytany 1169837 razy)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2730 dnia: 25.05.2015, 15:46 »
Piękna sztuka :thumbup:
Robert

Offline alphaomega

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 180
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2731 dnia: 25.05.2015, 18:03 »
No, Panowie! Jest czego gratulować i zazdrościć (w ten weekend niestety nie było mi dane połowić).
Kolega GrubaRyba jak zwykle zaszalał. :bravo:
Połamania!
-Mateusz-

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2732 dnia: 25.05.2015, 19:07 »
   Dzisiaj wczesnym popołudniem wybrałem się na miejski odcinek Odry we Wrocławiu. Od 13:30 byłem nad wodą. Zanetę i przynęty miałem po wczorajszej Feederlidze i postanowiłem ją spożytkować. Niby nie ma się czym chwalić, ale płocie zmusiły mnie do napisania tego postu z myślą o fascynacji Mateo tą rybą . Co prawda pojechałem łowić Jazie i owszem padło 11 szt w przedziale 42cm- 54cm. Ale miałem też 8 szt płoci od 35cm-40cm . Poniżej link do zdjęc jakie udało się zrobić, w domu byłem o 17:15. Miłe popołudnie nad wodą

https://drive.google.com/folderview?id=0B4lmQLJRiskYflVSNXBXdFJ3YTgxMDQ4MkI1Q0FCNFNtdzBZT1kxM1VFMTZ0ZTdNYVd0Qms

grzesiek76

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2733 dnia: 25.05.2015, 19:09 »
   Dzisiaj wczesnym popołudniem wybrałem się na miejski odcinek Odry we Wrocławiu. Od 13:30 byłem nad wodą. Zanetę i przynęty miałem po wczorajszej Feederlidze i postanowiłem ją spożytkować. Niby nie ma się czym chwalić, ale płocie zmusiły mnie do napisania tego postu z myślą o fascynacji Mateo tą rybą . Co prawda pojechałem łowić Jazie i owszem padło 11 szt w przedziale 42cm- 54cm. Ale miałem też 8 szt płoci od 35cm-40cm . Poniżej link do zdjęc jakie udało się zrobić, w domu byłem o 17:15. Miłe popołudnie nad wodą

https://drive.google.com/folderview?id=0B4lmQLJRiskYflVSNXBXdFJ3YTgxMDQ4MkI1Q0FCNFNtdzBZT1kxM1VFMTZ0ZTdNYVd0Qms

 :thumbup: :bravo: :beer:

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 289
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2734 dnia: 25.05.2015, 19:15 »
   Dzisiaj wczesnym popołudniem wybrałem się na miejski odcinek Odry we Wrocławiu. Od 13:30 byłem nad wodą. Zanetę i przynęty miałem po wczorajszej Feederlidze i postanowiłem ją spożytkować. Niby nie ma się czym chwalić, ale płocie zmusiły mnie do napisania tego postu z myślą o fascynacji Mateo tą rybą . Co prawda pojechałem łowić Jazie i owszem padło 11 szt w przedziale 42cm- 54cm. Ale miałem też 8 szt płoci od 35cm-40cm . Poniżej link do zdjęc jakie udało się zrobić, w domu byłem o 17:15. Miłe popołudnie nad wodą

https://drive.google.com/folderview?id=0B4lmQLJRiskYflVSNXBXdFJ3YTgxMDQ4MkI1Q0FCNFNtdzBZT1kxM1VFMTZ0ZTdNYVd0Qms

Paweł gratuluje pieknie połowiłes jeste w szoku takie rybki w srodku miasta jak dla mnie bomba wycukrowac takie plociska szacun odemnie :thumbup:
ps. Ty w krotkim rekawku a u mnie wypadalo by w czapce zimowej chodzic syf zimno pada 5 dzien z kolei siempa cholerna
Maciek

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2735 dnia: 25.05.2015, 19:19 »
 wiem,że u Was fatalna pogoda mama do mnie dzwoniła i mówiła. A przed godzinką dzwonił kumpel i mówi- "wiesz,że te dwa dziadki jak się zwinąłeś wbiły się na twoją miejscówkę" Oni są bezbłędni :D :D :D te płocie latem to rzeczywiście szok , zimą takie to norma ale latem rzadko się zdarza

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 289
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2736 dnia: 25.05.2015, 19:46 »
wiem,że u Was fatalna pogoda mama do mnie dzwoniła i mówiła. A przed godzinką dzwonił kumpel i mówi- "wiesz,że te dwa dziadki jak się zwinąłeś wbiły się na twoją miejscówkę" Oni są bezbłędni :D:D:D te płocie latem to rzeczywiście szok , zimą takie to norma ale latem rzadko się zdarza

oj Pawle piekne miasto piekna pogoda
moze i u nas sie rozpogodzi
Maciek

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 942
  • Reputacja: 415
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2737 dnia: 25.05.2015, 20:56 »
 Dżamukka: takie płocie to dla mnie coś niesamowitego, w młodości pod namiotem na pojezierzach człowiek się nieraz żywił płocią - ale sztukami 20-22 cm, a jak się trafiła 25-26 cm to już był wyczyn. :beg:
MjMaciek: ja tam nie narzekam na pogodę, ryba nieźle bierze a jak są chmury i mały deszczyk to i wędkarzy mniej nad wodą.. ;)
;)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 584
  • Reputacja: 1985
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2738 dnia: 25.05.2015, 21:00 »
Przepiękne płocie. Szok normalnie.
Pogoda pogodą, ale wiecie, co sobie dziś uzmysłowiłem? Że jeszcze nie ma tych pier... komarów!
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Micz01

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2739 dnia: 25.05.2015, 21:07 »
Mam pytanie z innej beczki,a mianowicie. Mam zamiar zmienić miejscówkę na jeziorku i co za tym idzie robi się problem z nęceniem nowego miejsca. Wędkuję przeważnie  rano i tylko w wekendy, czy nęcenie np. w czwartek lub w piątek wieczorem ma sens czy może sobie odpuścić i wędkować bez wstępnego donęcania? Wiem,że lepsze jest nęcenie o tej samej porze o której się wędkuje,ale w tym wypadku nie ma szans(odległość). Chcę sypać grubo(groch,kukurydza,makaron),rybki-lin,karp,leszcz,płoć. Może macie jakiś sprawdzony sposób na tego typu sytuację?

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2740 dnia: 25.05.2015, 21:10 »
Ma sens. To nie wątek do tego tematu - napisz do mnie na PW jeśli chcesz więcej wiedzieć
Pozdrawiam - Gienek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 289
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2741 dnia: 25.05.2015, 21:19 »
Dżamukka: takie płocie to dla mnie coś niesamowitego, w młodości pod namiotem na pojezierzach człowiek się nieraz żywił płocią - ale sztukami 20-22 cm, a jak się trafiła 25-26 cm to już był wyczyn. :beg:
MjMaciek: ja tam nie narzekam na pogodę, ryba nieźle bierze a jak są chmury i mały deszczyk to i wędkarzy mniej nad wodą.. ;)
Mirku swiete slowa im gorsza pogoda tym wieksze ryby
 na zalamce lubia brac te wieksze :fish:
Maciek

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2742 dnia: 25.05.2015, 21:44 »
No ładniutkie Wrocławianki,jak wracałem z pracy to na tym miejscu kija byś nie wcisnął,spaliłeś miejscówkę :P,a to moje efekty po pracy dwie godzinki 18.30 -20.30 kilka płoci ,krąpiki,leszczyki i jeden większy leszcz miałem z 30 nie zaciętych brań ciekawe czemu,Dzisiejszy wynik brałbym na wczorajszej federlidze w ciemno ,co ciekawe to tylko 1200 metrów dalej
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2743 dnia: 25.05.2015, 22:04 »
No ładniutkie Wrocławianki,jak wracałem z pracy to na tym miejscu kija byś nie wcisnął,spaliłeś miejscówkę :P,a to moje efekty po pracy dwie godzinki 18.30 -20.30 kilka płoci ,krąpiki,leszczyki i jeden większy leszcz miałem z 30 nie zaciętych brań ciekawe czemu,Dzisiejszy wynik brałbym na wczorajszej federlidze w ciemno ,co ciekawe to tylko 1200 metrów dalej

Pięknie Staszku :) ja sądze 2 jaziami z dziś pozamiatałbym cała pule wczoraj :D :D no cóż, nie zmienią łowiska będzie coraz mniej ludzi.

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2744 dnia: 25.05.2015, 22:05 »
Chodziło mi o Twoje dzisiejsze łowisko
Staś
Klasyczny Feeder