Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2015  (Przeczytany 1169978 razy)

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4605 dnia: 30.08.2015, 12:11 »
Kuba ( Kubator) gratki super karpie :thumbup:
Robert (S7) fajna sesyjka :beer:
RubikS gratki super wynik :narybki:
gratki dla wszystkich łowiących mniej lub więcej
moje spostrzeżenia :po ponad półtorej roku przygody z metodą ,dzięki Lukowi,całemu forum :thumbup: osiągałem w raz żoną wyniki o których mogliśmy wcześniej pomarzyć( może nie jakieś spektakularne, ale nie o to chodzi ,forum mocno pomogło nam się rozwinąć).Co ciekawe zaczynamy łapać coraz większe ryby ;D
Co do przynęt to
1. Robin Red pellet Dynamite Baits
2.Pikantna Kiełbasa Sonubaits
3. Crab&Kryll  Drennan
4.Tutti-Frutti  Dumbells Drennan
Pozdrawiam
Jacek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4606 dnia: 30.08.2015, 12:50 »
kubator: nawet nie wiesz ile Ci zawdzięczam w tym roku, nasze wspólne zamówienie zaowocowało efektem w postaci około 300 kg ryb (prawie każda powyżej 4 kg), dzięki, ... dzięki, dzięki, dzięki, dzięki, dzięki, dzięki,  :bravo: ;D   hit roku u mnie: ostra kiełbasa Sonubaits

Panowie tak bez echa przeszedł ten post .......
Gratuluje osiągnięć piękny wynik ! :bravo:
Mało ludzi jest potrafiących taka ilość ryb wyjąć podczas jednego sezonu z wody.
Ps. Życze aby nasza kolejna sesja zakończyła sie wynikiem ponad 200kg wyjętej ryby z wody ... :P

Na wstępie pogratulować kolegom wyników, ładnie połowiliście. :bravo:
Zbyszek jak zwykle te Twoje liny są niesamowite :bravo:

Dlatego może koledzy nie komentowali, przeszło bez echa - ilość 300kg ryb na wodach PZW przez kilka wyjazdów robiłoby to wrażenie, zaś co do komercji to sądze, że to standart jak się dużo i często jeżdzi na łowisko i się systematycznie łowi ryby. To jest standard. Spytajmy zresztą kolegi Luka, że na jego jednej sesji jakby postanowił łowić na wynik, a nie zająć się fotografowaniem i filmowaniem, to na pewno w ciągu jednej jego sesji miałby ponad 30kg ryb, razy 10 takich wypadów wychodzi wynik 300 kg. Już wcześniej ktoś z kolegów pisał, że na stawie w którym łowią karpie we dwóch ze szwagrem wyciągneli 50kg ryb. To kilka takich wyjazdów to policzcie ile to wyjdzie w ciągu roku. Ale jest jedno najważniejsze pytanie: po co i czy to im sprawia przyjemność. Jest tu wielu kolegów łowiących skutecznie na komercji i myślę, że kolega Fish007 już dawno tonę przekroczył ;) tzn 1000 kg ryb.
Pozdrawiam miłej niedzieli

ps. żeby to nie było, że to moja zazdrość, wszak każdy łowi tam gdzie lubi. Dlatego może to przeszło bez echa tutaj

pps. tak jak ja sprawdziłem właśnie w rejestrze połowu swój wynik, raz się łowi a raz nie. Przekroczyłem już 150 kg w tym roku. Do wyniku kolegi 300kg może dociągne, nie będę sugerował się, że jest tylko dzika woda, wyłącznie jestem cienki Bolek.
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline MATCH 2000

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo to moja pasja
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4607 dnia: 30.08.2015, 12:58 »
Witam.Najważniejsze jak się czują karpie kiedy im się kilka razy pysk rozrywa,a może i przełyk i czy im to sprawia przyjemność.

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4608 dnia: 30.08.2015, 13:19 »
Co by nie mówic pewnie i tak lepiej niż na patelni ;-)

Edycja:
Właśnie pod samymi nogami spiął mi się największy karp dzisiejszego dnia. Ale ile dał radości.
Pierwszy spięty dziś a byłby 3 wyciągnięty.
Prócz tego zameldowaly się 2 leszczyki w rozmiarze niedużej patelnii.
Minus taki ze juz niestety sam siedzè.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 944
  • Reputacja: 415
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4609 dnia: 30.08.2015, 13:31 »
Pyza: Ja tylko chciałem podziękować Kubatorowi. :)
Generalnie łowię na różnych wodach (w tym PZW, sekcyjne - w tym roku tu mam przerwę, zagranica).
Jak jadę na komercję nastawiam się tylko na ryby 4 kg+ (średnio 6-8 kg, 20% 10kg+), wybieram odpowiednie zbiorniki, ilość pelletów np. 3 pelletki 8mm i/lub wielkość przynęty (pellety 14 i 16 mm), mniejsze karpie łowię rzadko, natomiast czasami jako przyłów trafiają się inne ciekawe ryby (amur, jesiotr, sum, duży: karaś, leszcz, lin, jaź).

Witam.Najważniejsze jak się czują karpie kiedy im się kilka razy pysk rozrywa,a może i przełyk i czy im to sprawia przyjemność.: to jest zawsze dobre pytanie i dotyczy chyba różnych gatunków ryb. W tym roku w zasadzie nie spotkałem ryby z mocno rozerwanych pyskiem, ale niektórzy wędkarze na komercjach (czy PZW też? - to sami wiecie) bardzo nieumiejętnie holują ryby - chcą wyciągnąć dużego karpia w 5 minut (Kubator - to nie do Ciebie) ;)
;)

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4610 dnia: 30.08.2015, 13:31 »
MarioG nie poddawaj się, ze zwględu, że jesteś sam na łowisku, teraz jest pora obiadowa, ryby leżakują, podwieczór zaczną się brania, na pewno coś fajnego wyjmiesz ;) tego Ci życzę :) :narybki:

Pozdrawiam Sylwek

ps. Cierpliwość a coś fajnego się uwiesi :)
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4611 dnia: 30.08.2015, 13:44 »
MarioG nie poddawaj się, ze zwględu, że jesteś sam na łowisku, teraz jest pora obiadowa, ryby leżakują, podwieczór zaczną się brania, na pewno coś fajnego wyjmiesz ;) tego Ci życzę :) :narybki:

Pozdrawiam Sylwek

ps. Cierpliwość a coś fajnego się uwiesi :)
Niestety na łowisku nie sam ale sam w sensie, że bez Mosteqeu z którym dziś razem spędziłem poranek ;-)
Choć faktycznie wędkujących jest niewielu już.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4612 dnia: 30.08.2015, 14:41 »
Dziś dla odmiany odkurzyłem bacika,zabawa była choć brały słabiutko,ale za to śliczne były
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4613 dnia: 30.08.2015, 18:20 »
Mi również dziś udało się troszkę czasu spędzić nad wodą i poszaleć z rybkami. Wstępnie zacząłem zabawę od pickera i kilka karpików i liników wpadło do podbieraka. Następnie przesiadłem się na wagglera i tu mi koparka opadła. W miejscu gdzie brały mi karpie i liny zacząłem łowić jazie,wzdregi, leszczyki, karasie i czasem karpik się trafił. Wystarczyło ze przynętę dałem na styku z dnem lub 2 cm nad nim i się woda otworzyła.  Nawet nie chciało mi się zdięć robić bo taką zajawke miałem. Złowiłem z 10 karpi takich do 40 cm, 8 linków, 12 jazii od 15 do 35cm, 6 wzdręg, 3 leszczyki i 32 cm karasia złocistego. Zaciesz na gębie ma do tej pory a ręce mnie napitalają jak bym z tonę węgla przerzucił :)

Wędkarstwo JWo

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4614 dnia: 30.08.2015, 19:15 »
Dziś tylko dwie godzinki nad wodą. Jedna wędka, puszka kukurydzy i zabawa z wzdręgami.

Offline Robert_X

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złów i wypuść, urośnie...
  • Lokalizacja: Zamojszczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4615 dnia: 30.08.2015, 19:45 »
Dzisiaj spontaniczny wypad o 10:00 bez torby z gratami i zanęt , kulek i innych cudów :)
Linek 32 cm i Karaś złociutki 27 cm

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4616 dnia: 30.08.2015, 20:32 »
Gratuluje wszystkim połowów. Ja weekend spędziłem w  Karpaczu zdobywając Min. Śnieżkę z córką (6 lat) i z Żoną :), właśnie dotarłem do domu i odpoczywam po podróży
Krzysztof

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4617 dnia: 30.08.2015, 21:06 »
Największy dziś. ;D
Finalnie wyjęte 2 karpie w dużych odstępach czasu i 3 leszczyki.
Nad wodą od 5 do 14.


Gorące podziękowania dla Mosteque za fotkę i wspólne łowienie.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 290
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4618 dnia: 30.08.2015, 21:19 »
kubator: nawet nie wiesz ile Ci zawdzięczam w tym roku, nasze wspólne zamówienie zaowocowało efektem w postaci około 300 kg ryb (prawie każda powyżej 4 kg), dzięki, ... dzięki, dzięki, dzięki, dzięki, dzięki, dzięki,  :bravo: ;D   hit roku u mnie: ostra kiełbasa Sonubaits

Panowie tak bez echa przeszedł ten post .......
Gratuluje osiągnięć piękny wynik ! :bravo:
Mało ludzi jest potrafiących taka ilość ryb wyjąć podczas jednego sezonu z wody.
Ps. Życze aby nasza kolejna sesja zakończyła sie wynikiem ponad 200kg wyjętej ryby z wody ... :P

Na wstępie pogratulować kolegom wyników, ładnie połowiliście. :bravo:
Zbyszek jak zwykle te Twoje liny są niesamowite :bravo:

Dlatego może koledzy nie komentowali, przeszło bez echa - ilość 300kg ryb na wodach PZW przez kilka wyjazdów robiłoby to wrażenie, zaś co do komercji to sądze, że to standart jak się dużo i często jeżdzi na łowisko i się systematycznie łowi ryby. To jest standard. Spytajmy zresztą kolegi Luka, że na jego jednej sesji jakby postanowił łowić na wynik, a nie zająć się fotografowaniem i filmowaniem, to na pewno w ciągu jednej jego sesji miałby ponad 30kg ryb, razy 10 takich wypadów wychodzi wynik 300 kg. Już wcześniej ktoś z kolegów pisał, że na stawie w którym łowią karpie we dwóch ze szwagrem wyciągneli 50kg ryb. To kilka takich wyjazdów to policzcie ile to wyjdzie w ciągu roku. Ale jest jedno najważniejsze pytanie: po co i czy to im sprawia przyjemność. Jest tu wielu kolegów łowiących skutecznie na komercji i myślę, że kolega Fish007 już dawno tonę przekroczył ;) tzn 1000 kg ryb.
Pozdrawiam miłej niedzieli

ps. żeby to nie było, że to moja zazdrość, wszak każdy łowi tam gdzie lubi. Dlatego może to przeszło bez echa tutaj

pps. tak jak ja sprawdziłem właśnie w rejestrze połowu swój wynik, raz się łowi a raz nie. Przekroczyłem już 150 kg w tym roku. Do wyniku kolegi 300kg może dociągne, nie będę sugerował się, że jest tylko dzika woda, wyłącznie jestem cienki Bolek.

Panowie badźmy dorośli śmieszy mnie ten podział dzika woda inna.
Słusznie zauważyłeś że każdy łowi gdzie chce .... panowie gwarantuje wam ze i na stawie sa, dni bez brania
W tym przypadku to połów pieknych karpi nie mowie o przezucaniu udupow po 1,5 kg i podniecaniem sie faktem wyjecia --to piekne przygody zapolowac na karpie powyzej 5kg
Maciek

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #4619 dnia: 30.08.2015, 21:35 »
Złapanie udupa jak to nazwałeś jest na niektórych wodach wydarzeniem godnym odnotowania,przynajmniej dla mnie,a co jest śmiesznego w podziale dzika woda i komercja tego nie wiem ,przynajmniej wiemy gdzie kto łowi i czy jest to wyczyn czy nie.




Staś
Klasyczny Feeder