Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2015  (Przeczytany 1169900 razy)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5280 dnia: 26.09.2015, 23:33 »
 :bravo: Koledzy za  :narybki:
Robert

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5281 dnia: 27.09.2015, 08:51 »
Kubator nie ważne skąd, ważne, że prosiaczek :bravo:
Zbyszek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 748
  • Reputacja: 1988
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5282 dnia: 27.09.2015, 10:26 »
Gratuluję połowów Panowie!

Drako - szacun, ładnie połowiłeś! :thumbup: Z Mariuszem mamy co analizować...
Zbyszek - gratuluję pięknego lina i życiówki w tym roku! Po prostu mega ryba, nauczyłeś się skutecznie łowić prosiaczki i jeszcze nas nie raz zaskoczysz! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Pyza, po raz kolejny :bravo: Piękny wynik - do tego podziwiam Cię jak świetnie jesteś zorganizowany!   :bravo:

Kubator - piękny lin!  :thumbup:

Match2000 - pięknie połowione! :bravo:
Lucjan

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5283 dnia: 27.09.2015, 11:31 »
Dziś udało mi się wyrwać z rana. Od 5:30 do 9:30 na pzw wynik na zero

Niestety dłużej nie mogłem bo dziś mój syn na swoje pierwsze urodziny




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Czarek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 550
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • FKM
    • Galeria
    • FKM
  • Lokalizacja: Wawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5284 dnia: 27.09.2015, 12:25 »
Koszyczek kolejny raz dał radę na Narwi. Mimo deszczowej, wietrznej i zimnej pogody ten i inni koledzy zameldowali się w nocy :) W sumie siedmiu wspaniałych.
Mój dotychczasowy rekord leszcza 47cm. Uczę się dopiero, ale jest coraz lepiej !
Pozdrowienia
Czarek FKM

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5285 dnia: 27.09.2015, 13:47 »
Ładny lechol Czarek. Ostap dziś ryby brały dopiero od 9.30 8)  U mnie dziś tak było. Przez pierwsze 3 godziny zero brań nawet wskazań nie było. Już myślałem, że zejdę na zero,nic nie działało. Po trzech godzinach doszedłem do wniosku, że zwijam spławikówkę i  wyciągam feedera żeby zobaczyć, czy dalej od brzegu coś się dzieje. Okazało się to dobrym posunięciem po 30 może 40 minutach zameldował się pierwszy karp :D Hit na dziś pikantna od SB. Na pickera obłowiłem dziś całą mała zatoczkę, gdzie zwykle ryba bardzo dobrze żeruje i nic poza dwoma karasiami :-\ Łącznie złowiłem na feedera 6 karpi największy miał 5,9kg. Dawno nie miałem tak dobrego wyniku w tak krótkim czasie. Niestety o 11.30 musiałem się zwijać. Liczyłem, że dziś znów złowię na spławik jakiegoś lina jednak nie było mi dane :( Widać już, że ryba nie żeruje tak dobrze od rana. Rozkręca się dopiero jak robi się cieplej. Znów potwierdziło się u mnie to że jak ciśnienie mocno rośnie to karaś bierze dużo gorzej :) i bardzo dobrze bo czasem to jest tak natrętny, że łowić się nie da >:O
Edit Dziś złowiłem karpia z biżuterią (wielki złoty hak z kawałkiem sznurka od prania), karp pewnie się ucieszył, że pozbył się tego żelastwa ;D
Jožin z bažin

Offline dfq

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 723
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KR
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5286 dnia: 27.09.2015, 17:19 »
Gratuluje wszystkim pięknych połowów :D :bravo:

Kochani - w sobotę odbyły sie ostatnie zawody z cyklu zawody Wedkarskiej Ligi Będkowskiej "spławik i grunt"  Anno Domini 2015 ;D
Z powodu warunków atmosferycznych obsada nie była zbyt liczna.  W nieustannych(!) strugach deszczu chwilami ulewnego, przy temperaturze 12C  rywalizowało ok 15 wędkarzy.
Najbardziej zaimponował mi zawodnik który przetrwał ten 6-godzinnny maraton tylko i wyłącznie w poncho  - twardziel  !  :beer:


Zwycięzcą zawodów jak i  CAŁEGO CYKLU (jeszcze nieoficjalne dane) został  doskonały wedkarz z naszego forum - kolega Andrzej (z Wadowic) :bravo: :bravo: :bravo:
Mnie przypadło w udziale piąte miejsce w tych zawodach i 3 miejsce (podium) w całym cyklu :) :fish: :narybki:
Znów jestem

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5287 dnia: 27.09.2015, 17:30 »
Gratuluję! :) :thumbup: Forumowicze S&G trzymają poziom i nadają ton! :bravo:
Arek

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5288 dnia: 27.09.2015, 18:07 »
Dziś spotkanie z bacikiem ,słabiutko kilka ukleji kilka okoni ,kilka boleników.Na otarcie łez zdjęcie z najbardziej obleganego łowiska przez zawody we Wroclawiu
Staś
Klasyczny Feeder

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5289 dnia: 27.09.2015, 18:21 »
Gratuluję pudła Kol. dfq :bravo: Widzę, że miałeś równie sprzyjające warunki jak i ja wczoraj :rain: :rain: :rain:
Próbowałem z ziomkami swoich sił wczoraj na żwirowni....niestety studnia >:O

Offline tokruczk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 2
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5290 dnia: 27.09.2015, 18:23 »
Witam,

Gratuluję wszystkim złowionych rybek, ja dzisiaj z tatą wybrałem się na rybki na komercję Przystanek Stawy. Na łowisku zameldowaliśmy się około 6 rano, o miejsce nie musiałem się bać bo miałem rezerwację. Pierwsze rybki zaczęły brać dopiero po godzinie, ja początkowo miałem średnie szczęście co prawda brania były ale jakoś ryby nie mogłem zaciąć po krótkim holu się spinała nie wiem w czym leżała przyczyna może w przynęcie po była to wątróbka założona na włos (nie mam z nią doświadczenia stosowałem 1-szy raz może źle zakładałem), z 4 rybek na wątróbkę wyciągnąłem 1 karpia 4 kg, drugi uciekł mojemu tacie, jak ja ciągnąłem karpia na swojej drugiej wędce, ale dwa kolejne już sam straciłem po krótkim holu jeden się wypiął, a drugi wszedł w coś i tyle go widziałem. Po tym jak skończyła się wątróbka to zacząłem w końcu ciągnąć rybki przynętą był Drennan Dumbells Crab&Krill. Na dambellsy wyciągnąłem  największe 7 i 6,9 kg ten mniejszy 5,5 kg wziął na pikantną kiełbasę sonubaits, były też karpie na Tutti Frutti również z Drennana i jeden na Slow Sinking Nuggets Dynamite - pellet haczykowy, w sumie wyciągnąłem jeszcze 5 karpi w wadze około 4 kg.



potem zameldował się kolejny



były też dublety



Pogoda dopisała wiaterek miałem w plecy i osłonięty trzcinami naprawdę mogłem odpocząć i naładować akumulatory na przyszły tydzień.


Offline dfq

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 723
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KR
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5291 dnia: 27.09.2015, 18:54 »
Gratki, piekne karpiszony i super wypoczynek :) :thumbup:

Gratuluję pudła Kol. dfq :bravo: Widzę, że miałeś równie sprzyjające warunki jak i ja wczoraj :rain: :rain: :rain:
Próbowałem z ziomkami swoich sił wczoraj na żwirowni....niestety studnia >:O

U nas tak zle nie było pomimo fatalnej pogody. Rybka kaprysnie bo kaprysnie (były godziny kiedy nic nie brało), ale zerowała.
Andrzej złowił  16kg ryby, ja  ok 7.5 kg (2 karpiki po 1.5 kg, reszta karasie) -  wszystko na jedną wędke :) :)
Znów jestem

Offline Czarek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 550
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • FKM
    • Galeria
    • FKM
  • Lokalizacja: Wawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5292 dnia: 27.09.2015, 19:24 »
:bravo: :bravo: :bravo:
Pozdrowienia
Czarek FKM

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5293 dnia: 27.09.2015, 19:32 »
Gratki, piekne karpiszony i super wypoczynek :) :thumbup:

Gratuluję pudła Kol. dfq :bravo: Widzę, że miałeś równie sprzyjające warunki jak i ja wczoraj :rain: :rain: :rain:
Próbowałem z ziomkami swoich sił wczoraj na żwirowni....niestety studnia >:O

U nas tak zle nie było pomimo fatalnej pogody. Rybka kaprysnie bo kaprysnie (były godziny kiedy nic nie brało), ale zerowała.
Andrzej złowił  16kg ryby, ja  ok 7.5 kg (2 karpiki po 1.5 kg, reszta karasie) -  wszystko na jedną wędke :) :)

Tym bardziej należą się gratulacje :thumbup:  Jak mi się uda to we wtorek znowu uderzę ...może na komercje ?? :)

elvis77

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #5294 dnia: 27.09.2015, 19:44 »
W dniu dzisiejszym byłem i ja na feederowych zawodach okręgowych nad Wisłą w Świerżach. Jednak padam na pysk,a jeszcze muszę sprzęt ogarnąć i ewentualnie jutro coś opiszę.
Nie mam jeszcze wszystkich wyników.
W skrócie:
Zajęliśmy 3 miejsce drużynowo na 12 drużyn.
Indywidualnie coś około 8 miejsca na trzydzieści osób. Tak więc dobrze,a nawet bardzo dobrze. Złapałem 3495g.
Pierwszy złapał 4995g.
Ryby to głównie krąpie od 5-20cm+ 4 karasie srebrzyste