Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 802426 razy)

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1245 dnia: 12.05.2016, 13:06 »
Nie da rady wstawić fotek bo telefon się suszy :) a aparat został w Irlandii.

Pozdrawiam
Mirek

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1246 dnia: 12.05.2016, 13:09 »
Nie da rady wstawić fotek bo telefon się suszy :) a aparat został w Irlandii.
Czyżby telefon miał "przypadkową"  kąpiel? :D
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1247 dnia: 12.05.2016, 13:19 »
Uczył się pływać :)
Pozdrawiam
Mirek

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1248 dnia: 12.05.2016, 13:26 »
Uczył się pływać :)
I jak mu poszło? ;D
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1249 dnia: 13.05.2016, 21:33 »
Po raz kolejny 10/10. Nie wiem czy jest sens znowu ich chwalić :-D

Wysłana z Taptalk

Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 357
  • Reputacja: 328
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1250 dnia: 16.05.2016, 12:10 »
Dzwoniłem do sklepu jak tam realizacja mojego zamówienia, oczywiście dzisiaj wszystko wyślą, dobiłem kwotą zamówień do konta Premium, i od teraz 7% rabatu na zawsze! Od dzisiaj Drapieżnik to mój jedyny sklep.
Sławek

Offline masters

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bolesławiec/ Lille
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1251 dnia: 17.05.2016, 09:44 »
Hej,
czy w Drapiezniku dostane srodek do dezynfekcji ran u ryb??
Szukam szukam i nie moge znaleźć >:O
 
Shimano Super Ultegra AX 12`+ Shimano Twin Power 4000HG, Shimano Super Ultegra AX 10,6` + Shimano Sustain 4000FG, Matrix Superbox S36.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 568
  • Reputacja: 1983
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1252 dnia: 17.05.2016, 16:40 »
Hej,
czy w Drapiezniku dostane srodek do dezynfekcji ran u ryb??
Szukam szukam i nie moge znaleźć >:O
W drugim wątku Ci napisałem: idź do apteki i kup Octenisept.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Kornel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1253 dnia: 17.05.2016, 17:31 »
Dzwoniłem do sklepu jak tam realizacja mojego zamówienia, oczywiście dzisiaj wszystko wyślą, dobiłem kwotą zamówień do konta Premium, i od teraz 7% rabatu na zawsze! Od dzisiaj Drapieżnik to mój jedyny sklep.

no właśnie....jak ma się już ten rabat to pewnie inna bajka, ale jak dodałem sobie do koszyka wszystko czego bym potrzebował, sprawdziłem cene plus koszt przesyłki i z tymi samymi zakupami pojechałem do wędkarskiego raju to zapłaciłem cale 40zł mniej...wiadomo, odszedł koszt przesyłki no i rabat dostaje. Jedyne co w drapieżniku mi przeszkadza to właśnie te rabaty, na 3% trzeba zrobić zakupów za 400zł ??? czyli 12zł rabatu..a ja w swoim sklepie dostaje 7-10% za zakupy już za ok 100zł. Tylko żeby mnie tu nikt nie zlinczował, bo w tym wątku wszyscy piszą posty pochwalne o tym sklepie i ja też nie mam mu nic do zarzucenia od strony obsługi klienta, asortymentu i czasu realizacji zamówień, tylko ta jedna rzecz mi trochę przeszkadza :) Przy zakupach za troche ponad 200zł to oszczędność 40zł to raczej sporo..na tyle, że mobilizuje mnie to żeby ruszyć cztery litery z domu i jechać do sklepu hehe

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1254 dnia: 17.05.2016, 17:38 »
Dzwoniłem do sklepu jak tam realizacja mojego zamówienia, oczywiście dzisiaj wszystko wyślą, dobiłem kwotą zamówień do konta Premium, i od teraz 7% rabatu na zawsze! Od dzisiaj Drapieżnik to mój jedyny sklep.

no właśnie....jak ma się już ten rabat to pewnie inna bajka, ale jak dodałem sobie do koszyka wszystko czego bym potrzebował, sprawdziłem cene plus koszt przesyłki i z tymi samymi zakupami pojechałem do wędkarskiego raju to zapłaciłem cale 40zł mniej...wiadomo, odszedł koszt przesyłki no i rabat dostaje. Jedyne co w drapieżniku mi przeszkadza to właśnie te rabaty, na 3% trzeba zrobić zakupów za 400zł ??? czyli 12zł rabatu..a ja w swoim sklepie dostaje 7-10% za zakupy już za ok 100zł. Tylko żeby mnie tu nikt nie zlinczował, bo w tym wątku wszyscy piszą posty pochwalne o tym sklepie i ja też nie mam mu nic do zarzucenia od strony obsługi klienta, asortymentu i czasu realizacji zamówień, tylko ta jedna rzecz mi trochę przeszkadza :) Przy zakupach za troche ponad 200zł to oszczędność 40zł to raczej sporo..na tyle, że mobilizuje mnie to żeby ruszyć cztery litery z domu i jechać do sklepu hehe

Masz Kolego rację jednak jakość obsługi u Drapiezników jest rewelacyjna. Ja też u Pana Piotra robię zakupy z tym, że wysyłkowo i także jestem zadowolony. Pierwsza klasa obsługa. Obydwa sklepy dla mnie są porównywalne z tym, ze Drapieżnik ma duzo większy asortyment. Jednak ja nie dostaję rabatu w Raju zamawiając wysyłkowo ale zawsze się jakiś gratis znajdzie. Stacjonarnie zawsze dostawałem rabat i tu wielki plus. Te sklepy to pierwsza liga.
Darek

Offline Kornel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1255 dnia: 17.05.2016, 17:43 »
Nigdy nie kupowałem online w wędkarskim raju, więc tutaj nic nie jestem w stanie powiedzieć, myślę nawet, że do sprzedaży online nie przywiązują bardzo dużej wagi co widać po ich stronie, to co na niej jest a co jest w sklepie to kropla w morzu, tym bardziej teraz jak rozbudowali sklep ^^ doradztwo i obsługa to też dla mnie mistrzostwo. Masz racje, te dwa sklepy nie mają sobie równych raczej, jakbym nie mieszkał w Łodzi i nie miał Raju pod ręką to pewnie Drapieżnik też byłby moim numerem 1.

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1256 dnia: 17.05.2016, 17:48 »
Nigdy nie kupowałem online w wędkarskim raju, więc tutaj nic nie jestem w stanie powiedzieć, myślę nawet, że do sprzedaży online nie przywiązują bardzo dużej wagi co widać po ich stronie, to co na niej jest a co jest w sklepie to kropla w morzu, tym bardziej teraz jak rozbudowali sklep ^^ doradztwo i obsługa to też dla mnie mistrzostwo. Masz racje, te dwa sklepy nie mają sobie równych raczej, jakbym nie mieszkał w Łodzi i nie miał Raju pod ręką to pewnie Drapieżnik też byłby moim numerem 1.

No strona raczej słaba ale nadrabiają stacjonarką. Mi wystarczy. Ale to wątek o Drapieżnikach więc lepiej pisac w wątku dot. Raju.
Darek

Offline Kornel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1257 dnia: 17.05.2016, 17:50 »
Racja. Nasunęła mi się tylko taka mała dygresja jak przeczytałem o tych rabatach O:)

Offline tomek-kun

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1258 dnia: 17.05.2016, 18:23 »
Jeśli chodzi o małe uzupełniające zakupy to robię je w sklepie stacjonarnym. Koszt przesyłki odstrasza mnie od kupowania kilku produktów przez neta. Z Drapieżnika kupuję jeśli kwota przekracza 300 zł. W takim wypadku wiem że mam darmową przesyłkę i dochodzący do tego 7 % rabat.
Tomek

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1259 dnia: 18.05.2016, 21:16 »
Wiem, że już chyba wszystkie pozytywy świata się tutaj pojawiły, ale nie mogę przejść obojętnie po tym co dzisiaj mnie spotkało i jak profesjonalnie potraktowano mnie w drapieżniku. Krótko mówiąc wędkarstwo to przyjemność, a kontakt z takimi ludźmi jacy pracują w drapieżniku to czysta przyjemność. To jest po prostu wzór kompetencji i basta. Teraz wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych, a słowo droższe w drapieżniku od pieniędzy.
Robert