Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 802434 razy)

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 043
  • Reputacja: 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5250 dnia: 05.12.2022, 13:14 »
Jeśli ktoś robi BF na 25%,ale ukrywa towar ,to dla mnie jest zagranie nieczyste: " wykupcie co nam zbywa,a lepszy asortyment sprzedamy wam drożej" ,tak to wygląda.
Pewnie,że mają prawo tak postępować,a ja mam prawo już u nich sprzętu nie kupować.
I kto tu ma z czego pożytek ?
Właśnie.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 274
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5251 dnia: 05.12.2022, 13:37 »
Jeśli ktoś robi BF na 25%,ale ukrywa towar ,to dla mnie jest zagranie nieczyste: " wykupcie co nam zbywa,a lepszy asortyment sprzedamy wam drożej" ,tak to wygląda.
Pewnie,że mają prawo tak postępować,a ja mam prawo już u nich sprzętu nie kupować.
I kto tu ma z czego pożytek ?
Właśnie.

Michale bez urazy - ale ty robisz krzywdę sobie taką decyzją ... czy handlarzowi. Rynek jest tak poukładany że jak nie ty to następny.

O w momeńcie gdy trafi się klient na biznes wart uwagi ( a tu kwoty są różne - to inne pole do gadki się otwiera dla sklepu w stronę klienta)

A tak trzeba liczyć na łaskę sprzedającego i tyle....
Maciek

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 043
  • Reputacja: 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5252 dnia: 05.12.2022, 14:06 »
Krzywdę,to ja sobie zrobię,jeżeli pozwolę,by ktoś robił ze mnie głupka,za moje własne pieniądze.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 274
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5253 dnia: 05.12.2022, 14:08 »
Krzywdę,to ja sobie zrobię,jeżeli pozwolę,by ktoś robił ze mnie głupka,za moje własne pieniądze.

A z czystej ciekawości znalazłeś towar który cię interesuje na rynku w cenie odpowiedniej dla ciebie....
Maciek

Offline łowca

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 26
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5254 dnia: 05.12.2022, 15:07 »
Nie wiem ale mam wrażenie że co poniektórym w głowach z dobrobytu się poprzestawiało....
Każdy sklep jak chce robić biznes to jego sprawa - idąc dalej każdy gdzie chce kupować tam może kupować.
Temat drapieżnika już był tyle razy czepany myślałem że wam przeszło. Jeden dostanie zapach , drugi sapie czemu go nie dostał.. Trzeci dostał wiadro .... czwarty czemu ręcznika nie dostał...
Ludzie chceta kupujta , nie chceta nie kupujta.

Jak macie jaja napiszecie meila do sklepu - sam jestem ciekaw co wam odpiszą....

Z drugiej strony - przypomnę wam sklep DUXON - ładował klientów na kilkaset tysięcy w bleka jak sie ktoś skusił... potem finansował swoje zakupy , czekali ludzie po kilka tygodni na przesyłke... A na zwrot kasy nie wspomnę...

A wy tu szarpiecie strunę - ale o co ???

100% racja. Albo ktos kupuje albo nie.

Offline KapitanNadwaga

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siennica
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5255 dnia: 05.12.2022, 15:21 »
Nie rozumiem w jaki sposób to, że w promocyjnej cenie chcą sprzedać tylko 20 popularnych sztyc, a nie 200 miało by robić z Ciebie głupka. Dla mnie oszustwo to jak w sklepie inne ceny są na pułkach, a inne na kasie. Zagranie drapieżnika z ukrywaniem faktycznym stanów magazynowych by nie sprzedać wszystkiego na promocji tylko potem drożej to normalna sprawa, porównywalna z alledrogo które np wystawiało w promocyjnej cenie 15 jakiś telewizorów, gdy się sprzedały to były do kupienia w regularnej cenie. Kiedyś w sklepie zobaczyłem wielką promocje na mąkę, oczywiście jako cebulowy rycerz łowca promocji wziąłem chyba z 20 kg, bo przecież się zużyje, dopiero w domu sprawdziłem, że został tylko miesiąc przydatności do spożycia. Może jestem dziwny ale pomyślałem, że to moja wina, a nie sklepu, że nie sprawdziłem daty, mąkę jadłem jeszcze długo po terminie, ofiar w ludziach nie było, od tamtej pory bardziej uważam na promocję w tym sklepie ale dalej tam kupuję zamiast robić zamieszanie czemu towar ma tylko miesiąc przydatności i co to za beznadziejna promocja, pamiętaj to Ty podejmujesz decyzję, jesteś klientem sklep daje tylko możliwość kupowania, lepsze lub gorsze promocje, nikt nie stoi nad nami z bronią i nie karze robić zakupów. Po prostu mają swoje pomysły jak podać towar i jaką założyć przynętę by złowić jak najwięcej klientów, jeden się nastawia na wielkie karpie inny na płotki, ważne żeby połowić.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 732
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5256 dnia: 05.12.2022, 15:45 »
Krzywdę,to ja sobie zrobię,jeżeli pozwolę,by ktoś robił ze mnie głupka,za moje własne pieniądze.

Michał z całym szacunkiem dla Ciebie ale czy podczas kupowania np. produktów spożywczych też masz pretensje że promocja jest od rana a ty popołudniu już nie możesz kupić danego produktu ?
To oni prowadzą sklep i to ich sprawa co i jak przeceniają.
Nie rozumie również pretensji niektórych osób że nie dostali darmowego "giftu " lub dostali nie taki jaki by chcieli.
Mam wrażenie że klienci sklepów wędkarskich ( oczywiście nie wszyscy ) są bardzo roszczeniowi i wiecznie oczekują super promocji, przecen i rabatów.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 043
  • Reputacja: 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5257 dnia: 05.12.2022, 15:47 »
Krzywdę,to ja sobie zrobię,jeżeli pozwolę,by ktoś robił ze mnie głupka,za moje własne pieniądze.

A z czystej ciekawości znalazłeś towar który cię interesuje na rynku w cenie odpowiedniej dla ciebie....
Nie rób chłopie ze mnie malkontenta.

Jeżeli dwa dni przed BF zaznaczam dostępny towar do koszyka,a o godz 23.00 tuż przed BF ( miałem nocną zmianę i doskonale obserwowałem stan),nagle towar robi się niedostępny ,a były to 4 kołowrotki tego samego modelu,to ja tu czegoś nie rozumiem. A zaraz po BF,ten sam kołowrotek robi się dostępny z ceną o 40 zł wyższą. Dla mnie to jest conajmniej nie fer.

Zakupy zrobiłem gdzie indziej .

Enzo,przeczytaj post dokładnie.
Tu nie chodzi,że nie zdążyłem. Tu chodzi,że nawet nie było szansy na kupno.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 265
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5258 dnia: 05.12.2022, 15:58 »
Dobrze, że takie sprawy wychodzą na jaw :)
Każdy ma prawo do swojej opinii, i swoich wyborów.
Twardego elektoratu Drapieżnik nie straci, inni mniej emocjonalnie związani z tym sklepem zastanowią się dwa razy.
U mnie Drapieżnik ma jedną, grubą rysę. Kiedyś kupiłem miękki pellet z promocji. Każda paczka przyszła po terminie. Kiedy reklamowałem to, to pozwolili mi zachować produkt, jednocześnie dosłali mi nowe opakowania. Czy świeże? Tego niewiem, bo etykieta z taka informacja znajdująca się na spodzie pudełka (taka na taśmę samoprzylepna) została odklejona przed wysyłka.

Warto rozmawiać, i każdy przypadek na plus i minus opisywać. Nie mam interesu w chwaleniu ich ponad stan, ale też nie jestem hejterem. Niech każdy wybiera sam :beer:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 274
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5259 dnia: 05.12.2022, 16:00 »
Krzywdę,to ja sobie zrobię,jeżeli pozwolę,by ktoś robił ze mnie głupka,za moje własne pieniądze.

A z czystej ciekawości znalazłeś towar który cię interesuje na rynku w cenie odpowiedniej dla ciebie....
Nie rób chłopie ze mnie malkontenta.

Jeżeli dwa dni przed BF zaznaczam dostępny towar do koszyka,a o godz 23.00 tuż przed BF ( miałem nocną zmianę i doskonale obserwowałem stan),nagle towar robi się niedostępny ,a były to 4 kołowrotki tego samego modelu,to ja tu czegoś nie rozumiem. A zaraz po BF,ten sam kołowrotek robi się dostępny z ceną o 40 zł wyższą. Dla mnie to jest conajmniej nie fer.

Zakupy zrobiłem gdzie indziej .

Enzo,przeczytaj post dokładnie.
Tu nie chodzi,że nie zdążyłem. Tu chodzi,że nawet nie było szansy na kupno.

Prawo rynku.
A w kwestii robienia z ciebie....
Jak już to ty płaczesz publicznie jak to cie sklep skrzywdził.
Chłopie stary z ciebie koń a walisz cyrk ...
Masz bliżej do nich niż ja podjedź zapytaj ...Może zmiękną :-X  ci promke walną.
Żenada i chłosta.
Maciek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 274
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5260 dnia: 05.12.2022, 16:02 »
Dobrze, że takie sprawy wychodzą na jaw :)
Każdy ma prawo do swojej opinii, i swoich wyborów.
Twardego elektoratu Drapieżnik nie straci, inni mniej emocjonalnie związani z tym sklepem zastanowią się dwa razy.
U mnie Drapieżnik ma jedną, grubą rysę. Kiedyś kupiłem miękki pellet z promocji. Każda paczka przyszła po terminie. Kiedy reklamowałem to, to pozwolili mi zachować produkt, jednocześnie dosłali mi nowe opakowania. Czy świeże? Tego niewiem, bo etykieta z taka informacja znajdująca się na spodzie pudełka (taka na taśmę samoprzylepna) została odklejona przed wysyłka.

Warto rozmawiać, i każdy przypadek na plus i minus opisywać. Nie mam interesu w chwaleniu ich ponad stan, ale też nie jestem hejterem. Niech każdy wybiera sam :beer:

I ty wielki fan drapieżnika zostałeś źle potraktowany.
Tyle dzienkczynnych postów napisałeś...
A tu taka lipa 8) :P :'(
Hm myślę że cię nie skojażyli..
Maciek

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 043
  • Reputacja: 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5261 dnia: 05.12.2022, 16:07 »
Maciek pisanie prawdy czarno na białym to dla Ciebie płacz i cyrk ,żenada ? I co tu jest żenującego w tym,że podaje konkretny przykład robienia ludzi w wała ? W nosie mam tą całą sytuację,bo sklepów jest dużo. Pokazałem zachowanie Drapieżnika na swoim przykładzie,a Ty robisz ze mnie pajaca,bo miałem odwagę napisać o swoich oczekiwaniach.
I nie mierz ludzi swoją miarą,że o braku kultury nie wspomne.


Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 732
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5262 dnia: 05.12.2022, 16:09 »
Krzywdę,to ja sobie zrobię,jeżeli pozwolę,by ktoś robił ze mnie głupka,za moje własne pieniądze.

A z czystej ciekawości znalazłeś towar który cię interesuje na rynku w cenie odpowiedniej dla ciebie....
Nie rób chłopie ze mnie malkontenta.

Jeżeli dwa dni przed BF zaznaczam dostępny towar do koszyka,a o godz 23.00 tuż przed BF ( miałem nocną zmianę i doskonale obserwowałem stan),nagle towar robi się niedostępny ,a były to 4 kołowrotki tego samego modelu,to ja tu czegoś nie rozumiem. A zaraz po BF,ten sam kołowrotek robi się dostępny z ceną o 40 zł wyższą. Dla mnie to jest conajmniej nie fer.

Zakupy zrobiłem gdzie indziej .

Enzo,przeczytaj post dokładnie.
Tu nie chodzi,że nie zdążyłem. Tu chodzi,że nawet nie było szansy na kupno.

Ale że co, jest jakaś ustawa czy inne zarządzenie że muszą wszystko przeceniac :P To ich sklep i robią jak chcą i co chcą.
Nigdy nie byłem ich zwolennikiem ale nie rozumie tych pretensji o wszystko.
Na szczęście mam blisko M6 Tackle, jadę kupuję, targuje się o cene, niestety nie dostaje żadnych ręczników, zapachów i innych dupereli za które i tak płaci zawsze klient.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 265
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5263 dnia: 05.12.2022, 16:10 »
Jak jest za co pochwalić, to zrobię to i 10 razy. Ale jak jest coś nie tak to też o tym napisze.

Czego nie potrafisz zrozumieć w tej sytuacji Maciek?
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 274
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5264 dnia: 05.12.2022, 16:45 »
Maciek pisanie prawdy czarno na białym to dla Ciebie płacz i cyrk ,żenada ? I co tu jest żenującego w tym,że podaje konkretny przykład robienia ludzi w wała ? W nosie mam tą całą sytuację,bo sklepów jest dużo. Pokazałem zachowanie Drapieżnika na swoim przykładzie,a Ty robisz ze mnie pajaca,bo miałem odwagę napisać o swoich oczekiwaniach.
I nie mierz ludzi swoją miarą,że o braku kultury nie wspomne.

A czy to pierwszy raz nas robią w wała....
Nie pierwszy i nie ostatni raz.
Nikt z nas tam nie pracujących nie wie w co się gra...
A może stany są fikcyjne...
A może specjalnie tak zrobili aby w momencie rozczarowania bo już się skończył dany towar kupię sobie inny....

Dla mnie jedno jest pewne czas pasienia się na klientach w sklepach z asortymentem nie pierwszej potrzeby się skończył.
Wędkarstwo na bank wyjdzie poobijanie...
Jak by szło to jak myślicie cisnęli by promki co tydzień.
Nie szli by na maxie.... ewentualnie na rabatach stałych klientów jak było przez wiele lat.

Dla mnie to śmieszne nie trzeba się gorączkować i pisać ola Boga...
Trzeba szukać i analizować na tą chwilę jest jeszcze kupę sklepów i można coś fajnego kupić.
Maciek