Autor Wątek: Sklep wędkarski ze sprzętem z wyższej półki  (Przeczytany 5100 razy)

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep wędkarski ze sprzętem z wyższej półki
« Odpowiedź #15 dnia: 20.04.2017, 22:02 »
No ja tez chcialem tego Drennana ale powiem Ci ze odnioslem to samo wrazenie co i Ty choc chlopaki tutaj na forum go chwalą.
Jest gdzieś nawet wątek.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep wędkarski ze sprzętem z wyższej półki
« Odpowiedź #16 dnia: 20.04.2017, 22:02 »
Chłopie, jeśli możesz wyjechać nawet 200 km to jedź do Białegostoku lub Łodzi, tam znajdziesz wszystko, czego trzeba. Jeśli w W-wie nie ma to nie będzie i tyle. Tracisz czas i trochę widziwiasz - mam wrażenie! Poza tym dostałeś dostatecznie wiele informacji od reszty kolegów.

P.S. No chyba, że robisz sobie jaja i nas tu podpuszczasz :P
Pozdrawiam Seba

Offline Sothan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklep wędkarski ze sprzętem z wyższej półki
« Odpowiedź #17 dnia: 20.04.2017, 22:05 »
Może trochę dalej ale masz wybór; Preston, Greys, Daiwa, Fox i to co chcesz :)
http://www.m6tackle.com/wedki-c-43_46.html

A połączenie bajka : wyjazd z Warszawy 10:45 w Gliwicach 13:40 , taxi 5-7 minut jesteś w sklepie szybki zakup i powrót na dworzec o 14:15 masz pociąg, w Warszawie jesteś 17 :10 :D :D :D :P

Oferta świetna, ciekawe jak z dostępnością Greysa na sklepie i Prestona jutro ma mi właściciel wysłać stany sklepowe to stwierdze czy warto jechać 😊 Puki co planuje odwiedzić sklep drapieżnik w Białymstoku gdzie dostałem info o dostępności Daiwy, Prestona, Koruma, Drennana i Matrixa. Wygląda na to że wszystkie artykuły ze strony sklepdrapieżnik.pl dostępne są w sklepie stacjonarnym co bardzo mnie cieszy na tą chwilę moim zdaniem to nr 1 😊

Offline Sothan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklep wędkarski ze sprzętem z wyższej półki
« Odpowiedź #18 dnia: 20.04.2017, 22:10 »
Chłopie, jeśli możesz wyjechać nawet 200 km to jedź do Białegostoku lub Łodzi, tam znajdziesz wszystko, czego trzeba. Jeśli w W-wie nie ma to nie będzie i tyle. Tracisz czas i trochę widziwiasz - mam wrażenie! Poza tym dostałeś dostatecznie wiele informacji od reszty kolegów.

P.S. No chyba, że robisz sobie jaja i nas tu podpuszczasz :P
Kolego to jest luźna rozmowa o sklepach wędkarskich, nie wydziwiam tylko duża wagę przykładami to wędziska którym łowie. Wędki kupuje raz na parę lat i chce żeby były jak najlepiej dopasowane, chociażby dlatego że przeznaczyłem spora kwotę na ich zakup.To ma być przyjemność i radocha a nie 😊

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep wędkarski ze sprzętem z wyższej półki
« Odpowiedź #19 dnia: 20.04.2017, 22:12 »
Pełna zgoda i doskonale Cię rozumiem. O wielu porządnych sklepach już tu wiele Mb napisano. Jeśli śledzisz forum na bieżąco to doskonale wiesz dokąd się udać, aby pomachać wędami 8)
Pozdrawiam Seba

Offline Sothan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklep wędkarski ze sprzętem z wyższej półki
« Odpowiedź #20 dnia: 20.04.2017, 22:20 »
No ja tez chcialem tego Drennana ale powiem Ci ze odnioslem to samo wrazenie co i Ty choc chlopaki tutaj na forum go chwalą.
Jest gdzieś nawet wątek.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ogólnie drennan jest chwalony , widziałem ten kij w akcji, pracuje fajnie ale na łowiskach gdzie łowie miał bym zbyt mała kontrolę nad ryba gdzie jest kupe zaczepów i zarośli. Fakt jest taki że to kij na komercje gdzie mamy miejsce na hol i możemy sobie tego karpia powolutku pompować i bardziej finezyjne łowic 😊 Red Range 11 ft Drennana zdecydowanie mocniejszy z większym zapasem mocy śmiało karpie po 7-8 kg wyjeżdżały z wody 😎

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklep wędkarski ze sprzętem z wyższej półki
« Odpowiedź #21 dnia: 20.04.2017, 22:28 »
Może trochę dalej ale masz wybór; Preston, Greys, Daiwa, Fox i to co chcesz :)
http://www.m6tackle.com/wedki-c-43_46.html

A połączenie bajka : wyjazd z Warszawy 10:45 w Gliwicach 13:40 , taxi 5-7 minut jesteś w sklepie szybki zakup i powrót na dworzec o 14:15 masz pociąg, w Warszawie jesteś 17 :10 :D :D :D :P

Oferta świetna, ciekawe jak z dostępnością Greysa na sklepie i Prestona jutro ma mi właściciel wysłać stany sklepowe to stwierdze czy warto jechać 😊 Puki co planuje odwiedzić sklep drapieżnik w Białymstoku gdzie dostałem info o dostępności Daiwy, Prestona, Koruma, Drennana i Matrixa. Wygląda na to że wszystkie artykuły ze strony sklepdrapieżnik.pl dostępne są w sklepie stacjonarnym co bardzo mnie cieszy na tą chwilę moim zdaniem to nr 1 😊

Ja bywam w M6 i oglądam wędziska i największe na mnie wrażenie oprócz Prestona Dutch ( cena ) zrobił na mnie Preston Mini Plus :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz