INNE > Hyde Park

Prognoza pogody - luźne rozmowy

(1/223) > >>

mjmaciek:
Zapraszam na luźne rozmowy na tematy około pogodowe.
Zima za oknem więc można pogadać o luźnych tematach.
Dziś u mnie za oknem tak wygląda sytuacja.
Zima na całego.


Mosteque:
Tak patrzę i patrzę... I te szpilki antygołębiowe na parapecie wyglądały mi jak ogrodzenie jakiegoś więzienia na dole. Myślałem, że gdzieś kiblujesz :D

U mnie rano też było biało, ale tylko przez chwilę. A w piątek mi tu pokazują, że ma być 7 stopni. Zobaczymy...

mjmaciek:

--- Cytat: Mosteque w 29.11.2020, 11:35 ---Tak patrzę i patrzę... I te szpilki antygołębiowe na parapecie wyglądały mi jak ogrodzenie jakiegoś więzienia na dole. Myślałem, że gdzieś kiblujesz :D

U mnie rano też było biało, ale tylko przez chwilę. A w piątek mi tu pokazują, że ma być 7 stopni. Zobaczymy...

--- Koniec cytatu ---

W sumie troche racji jest 4 tygodnie w coronie. Ale wszystko ok.
Byle do przodu.

Michał N.:
U mnie trzeci dzień na minusie.
Przelotki marzną,ale ze wszystkich zasiadek w roku,właśnie te okołozimowe lubie najbardziej.
Nad wodą cisza,całe jezioro dla mnie,nawet herbata i kanapki mają swój szczególny smak w taką pogodę. Do tego moje ulubione płocie .


mjmaciek:

--- Cytat: Michał N. w 29.11.2020, 12:08 ---U mnie trzeci dzień na minusie.
Przelotki marzną,ale ze wszystkich zasiadek w roku,właśnie te okołozimowe lubie najbardziej.
Nad wodą cisza,całe jezioro dla mnie,nawet herbata i kanapki mają swój szczególny smak w taką pogodę. Do tego moje ulubione płocie .



--- Koniec cytatu ---

Płacie w zimowiskach...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej