Regulamin rejestracji

Forum portalu splawikigrunt.pl zostało stworzone z myślą o wymianie informacji i poglądów pomiędzy osobami związanymi w jakikolwiek sposób z wędkarstwem.
Uczestnik Forum publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Wydawca nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Uczestników na łamach Forum.Regulamin forum

§1.
Rejestracja na forum oznacza akceptację Regulaminu.

§2.
Obowiązuje kultura dyskusji. Zabrania się używania wulgarnych, obraźliwych i agresywnych wypowiedzi pod adresem innych członków forum.
Wiadomości zawierające nieuprzejme wpisy będą edytowane lub usuwane. Zachęcamy do zapoznania się z treścią tego wątku.

§3.
Nie wolno zamieszczać treści o charakterze pornograficznym, propagujących nienawiść na tle rasowym, religijnym czy światopoglądowym. Wypowiedzi i materiały przedstawiane na forum nie mogą naruszać prawa Rzeczypospolitej Polskiej, jak również Unii Europejskiej.

§4.
Zabrania się reklamowania, zamieszczania ogłoszeń o charakterze reklamowym lub tego typu linków bez zgody redakcji. Wyjątkiem jest zamieszczanie ogłoszeń w dziale Giełda lub używanie linków do stron producenta, co ma na celu pomoc w prowadzeniu dyskusji. Konta sklepów, hurtowni lub innych "podmiotów" będą kasowane. W celu reklamy należy skontaktować się z redakcją.
Informacja dla użytkowników zajmujących się handlem/produkcją/promocją sprzętu wędkarskiego

§5.
Zakazane jest tworzenie wielu kont przez jednego użytkownika oraz usuwanie kont i rejestrowanie nowych przez tego samego użytkownika bez powiadomienia o tym administracji forum.
W uzasadnionych przypadkach administrator może połączyć konta, jeśli użytkownik posiada więcej niż jedno konto.

§6.
Nowe wątki prosimy zakładać w odpowiednich działach tematycznych.

§7.
Wątki niezwiązane z wędkarstwem i w całości poświęcone tematom politycznym, religijnym, historycznym należy zakładać w dziale "Polityka, religia, historia" po dołączeniu do grupy posiadającej dostęp do tego działu. Szczegóły tutaj.

§8.
Każdy nowy wątek powinien posiadać dobrze sprecyzowany temat (tytuł) odpowiadający treści tworzonej wiadomości.

§9.
Posty należy pisać z uwzględnieniem zasad ortografii i interpunkcji.
Zachęcamy do zapoznania się z treścią tego wątku.

§10.
Prosimy nie używać tytułów wątków zapisanych w całości wielkimi literami. Taki zapis zarezerwowany jest dla ważnych ogłoszeń publikowanych przez administrację portalu.

§11.
Zdjęcia przedstawiające złowione ryby mogą być zamieszczane, jeżeli zrobione są nad wodą i mają pokazywać je w stanie żywym oraz w dobrej kondycji. Brak poszanowania dla ryb może spowodować wykasowanie zdjęcia przez redakcję. Wyjątkiem są zdjęcia pokazujące negatywne wydarzenia, jakie miały miejsce na łowisku (skażenie wody, przyducha itp.). Prosimy o propagowanie szacunku dla ryb i innych zwierząt!

§12.
Nieprzestrzeganie wyżej wymienionych punktów może doprowadzić do udzielenia ostrzeżeń, ograniczenia w możliwości korzystania z forum, zablokowania konta lub jego usunięcia.

§13.
Osoby zarządzające forum (administratorzy i moderatorzy) mają pełne prawo do modyfikacji, przenoszenia, dzielenia i usuwania wątków i wiadomości, jeśli ich treści naruszają zasady Regulaminu.

§14.
Wydawca/właściciel forum zastrzega sobie prawo do odmowy usuwania wpisów na życzenie użytkowników.

§15.
Wydawca/właściciel forum ma prawo do publikacji tekstów oraz zdjęć zamieszczonych przez użytkowników forum w innych projektach objętych sferą działania portalu, takich jak fanpage Spławik i Grunt na Facebooku, blogi Spławik i Grunt, filmy zamieszczane na kanale YouTube Spławik i Grunt oraz w magazynie wędkarskim Spławik i Grunt. Zamieszczając zdjęcia na forum, użytkownik wyraża zgodę na ich dalszą publikację w wyżej wymienionych mediach.

§16.
Redakcja ma prawo do dokonywania zmian w Regulaminie.

§17.
Uczestnik Forum publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Wydawca nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Uczestników na łamach Forum.

Dziękujemy za przestrzeganie zasad Regulaminu! :)