Autor Wątek: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga  (Przeczytany 95970 razy)

Offline krzysztof4101997

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 12
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #690 dnia: 29.11.2021, 21:55 »
Wygrał, ale jego czas już się skończył od tej jesieni.

Online Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 733
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #691 dnia: 29.11.2021, 21:58 »
Kur...... nie ma sprawiedliwości, co jeszcze musi Lewandowski zrobić żeby wygrać z Mesim ? No ale to Francuski konkurs, Brawo Mesi za słowa uznania dla Roberta :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 944
  • Reputacja: 415
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #692 dnia: 29.11.2021, 21:59 »
;)

Barca słaba i ledwo zipie, a tu:
1. Messi - grał do czerwca
1. Alexia Putellas
1. Pedri

pocieszenie dla mnie ;)
;)

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 164
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #693 dnia: 29.11.2021, 22:12 »
Lewy dostał piękną Złotą Studzienkę na żelbetonie. Myślę, że zajmie honorowe miejsce w jego kolekcji... Mogli już sobie to darować

Od zawsze jestem fanem Messiego, nawet większym niż Lewego, ale uważam że nie zasłużył w tym roku.
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #694 dnia: 29.11.2021, 23:05 »
Największym osiągnięciem Messiego w tym roku było.... odejście z Barcy po latach i przejście do PSG i dlatego chyba dostał tytuł..., zeby podnieść mu popularność, bo już nie błyszczy...
Lewemu należała się w zeszłym roku - no pandemia, choć rozgrywki trwały...
W tym roku też był, wg mnie, zdecydowanie, o klasę lepszy, choć z reprą mu nie poszło, ale to w końcu konkurs indywidualny...
A konkurentem Lewego moim zdaniem powinien być Donnarumma...

Offline linus1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 188
  • Reputacja: 12
  • Lokalizacja: Błonie
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #695 dnia: 30.11.2021, 08:06 »
Cześć, mieszkam w miejscowości skąd pochodzi Robert,od dziś nie kupuję produktów mających związek z Francją,Garbolino to trzoda i nie będę już łowił,na ich wędki,choć mam kilka..Wykończę żabojadów gospodarczo!!!!!

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 164
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #696 dnia: 30.11.2021, 09:45 »
Cześć, mieszkam w miejscowości skąd pochodzi Robert,od dziś nie kupuję produktów mających związek z Francją,Garbolino to trzoda i nie będę już łowił,na ich wędki,choć mam kilka..Wykończę żabojadów gospodarczo!!!!!

Jak masz te wędki połamać i wyrzucić to ja przygarnę. Będę łowić na nie z obrzydzeniem i nie będę dbać, obiecuję :D
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Online MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 734
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #697 dnia: 30.11.2021, 10:03 »
Ale mimo wszystko Lewy ma prawo być wkurwiony. Był najlepszym piłkarzem 2020 r i nagle akurat w tym konkretnym roku nie przeprowadzono plebiscytu. Rok 2021 pod względem zdobytych goli ma najlepszy w życiu a jeszcze go śrubuje bijąc rekordy innych wielkich piłkarzy. Niestety trafia na wygraną Argentyny w której prym wiódł Messi chociaż w półfinale i w finale bramki nie strzelił. Jednak to że Messi wreszcie wygrał coś z Argentyną odbiło się tak dużym echem na całym świecie że Leo z urzędu stał się faworytem w wielu miejscach gdzie oddawano głosy. Mogł Robert mieć dwie złote piłki i znaleźć się wśród elity piłkarzy w historii. Mam nadzieję że jeszcze powalczy o to trofeum chociaż patrząc na siłę naszej reprezentacji byłby to naprawdę niesamowity sukces.

Online Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 733
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #698 dnia: 30.11.2021, 10:05 »
Cześć, mieszkam w miejscowości skąd pochodzi Robert,od dziś nie kupuję produktów mających związek z Francją,Garbolino to trzoda i nie będę już łowił,na ich wędki,choć mam kilka..Wykończę żabojadów gospodarczo!!!!!

Jak masz te wędki połamać i wyrzucić to ja przygarnę. Będę łowić na nie z obrzydzeniem i nie będę dbać, obiecuję :D
Patriota :D ;D :P :P
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 748
  • Reputacja: 1988
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #699 dnia: 30.11.2021, 19:55 »
Moim zdaniem nie ma co przywiązywać się do tej Złotej Piłki. Mam nadzieję, że po Lewym ścieka to iż go tak wyrolowali. Olać żabojadów i tyle. Messi na wiosnę może był i dobry (ale niekoniecznie lepszy niż Lewy), to jednak na jesieni jest cieniem samego siebie. Lewy zaś ma równą formę i strzela jak maszyna, wcale nie tylko z karnych, ostatnio zapodał piękną brameczkę z przewrotki chociażby. I o to właśnie chyba chodzi, że ocenia się kogoś biorąc pod uwagę cały rok a nie jego pierwszą połowę. Do tego trudno aby żądać, aby Lewy odnosił sukcesy z Polską, jak Messi z Argentyną. To jednak inny poziom, nieprawdaż?

Dlatego nalezy zlać Francuzów i ich złote piłki, niech jedną wsadzą Mbape w tyłek :)
Lucjan

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 979
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #700 dnia: 30.11.2021, 20:03 »
Kur...... nie ma sprawiedliwości, co jeszcze musi Lewandowski zrobić żeby wygrać z Mesim ? No ale to Francuski konkurs, Brawo Mesi za słowa uznania dla Roberta :)
Nawet sam Messi wie ,że nie zasłużył na Złotą Piłkę ,a ci co kórwa głosują to na piłce chyba się gówno znają,albo to tylko kwestia popularności,więcej fanów internetowych ma pchła >:(

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 682
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #701 dnia: 30.11.2021, 21:33 »
Dziwię się, że Messi nie przekazał tej nagrody Lewemu. Z pewnością tym gestem zaskarbiłby sobie szacunek wszystkich kibiców. Tym bardziej, że ma już sześć tych złotych piłek.

Offline krzysztof4101997

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 12
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #702 dnia: 30.11.2021, 21:46 »
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/973365/mozemy-o-tym-pomyslec-zwrot-ws-zlotej-pilki-dla-lewandowskiego-za-2020-rok?fbclid=IwAR2QO74HpkeWoGVsUs4VgfQ7XfkiCyUdEdQPDQl5CvdnZGZlG9YejhlRWwc

Myślę że zaległa nagroda zostanie przyznana. Sam Messi wczoraj był zakłopotany, że wygrał. Za całokształt 2 lat to Lewy powinien dostać tą nagrodę skoro w zeszłym roku jej nie przyznawali.

Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #703 dnia: 01.12.2021, 15:28 »
Nagroda jest za rok kalendarzowy(w teorii bo głosowanie kończy się w pazdzierniku). W tamtym roku z powodu pandemi i zatrzymania francuskiej ligi co wykluczyło piłkarzy PSG z walki o nagrodę uznano że lepiej jej nie przyznawać. :facepalm:
W tym roku Lewy nie miał konkurencji, zwłaszcza że Leo po zmianie barw nie błyszczał, no ale właśnie przenosiny do PSG zapewniły mu tytuł. Szejkowie mają wielki wpływ :money: :money: na francuska piłkę.
Francuska liga zaliczyła spadek z top 5, teraz ma najlepszego piłkarza świata... Mnie się to szystko ładnie układa.

Online Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 733
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #704 dnia: 01.12.2021, 16:17 »
Piłka nożna na najwyższym poziomie to juz dawno nie jest Sport to wielka korporacja do zarabiania i "prania" wielkich, ogromych pieniędzy a co za tym idzie jest to machina polityczna, która ustawiona jest na osiąganie założonych celów. :)
Jak ktoś chce zobaczyć kawałek dobrego sportu piłkarskiego :P to musi udac sie na mecz najlepiej B klasy z tym że proponuje nie brac dziecka :D :P choć i tam czasami sedzia za kilka stówek potrafi wynik meczu zmienić. :'( czyli pozostaje chyba zobaczyć mecz trampkarzy lub juniorów i miec nadzieje że tam jeszcze nikt wyników nie ustala przy czarnym stoliku. 8)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz