Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3888807 razy)

Offline wojciu1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8100 dnia: 27.10.2016, 10:03 »
Wybieram np. 2 wędki Korum Barbel, wpisuję kod i cena za obie to Łącznie   472,51 zł Także tutaj chyba działa dobrze.
Pozdrawiam,

Wojtek

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8101 dnia: 27.10.2016, 10:04 »
Tak, bo tylko niektóre rzeczy są objęte promocją :(

Offline Geo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: pomorskie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8102 dnia: 27.10.2016, 10:29 »

Korum Barbel Rod 12FT 1.75lb    


Do tego kilka drobiazgów/:
  • Sonubaits Lava - Spisy Sausage // Pikantna Kiełbasa    

    Haczyki Kamasan Animal Barbed Eyed - roz. 10    

    Spławik Drennan Glow Tip Carp Inserts No 4 - 3.0g
Sebastian


Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8103 dnia: 27.10.2016, 10:38 »
Wybieram np. 2 wędki Korum Barbel, wpisuję kod i cena za obie to Łącznie   472,51 zł Także tutaj chyba działa dobrze.

Jak dla mnie oferta nie jest przejrzysta. A zastosowane chwyty (np: doliczanie obsługi) nie są pro-klienckie. Jestem zwolennikiem jasnych sytuacji a jeśli stosuje się takie zabiegi marketingowe to robi się po prostu klienta w bambuko. Dziękuję bardzo, ale z tej oferty raczej nie skorzystam. Poczekamy na inne sklepy - prędzej, czy później pojawi się jakaś oferta i będzie można kupić coś w dobrej cenie na przyszły sezon :thumbup:
Pozdrawiam Seba

Offline ogrmaster

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8104 dnia: 27.10.2016, 10:47 »
Hej,

szybko przeliczyłem koszt wędki Korum Twin Tip +. Z działającym rabatem i kosztami dostawy wychodzi w Gozdawie 360 zł. W Drapieżniku ta sama wędka z rabatem 7% wychodzi 350 zł. Średni biznes:) Zapewne opłaca się przy dużym zakupie bo koszt dostawy nie powinien się za bardzo zmienić.
„To, co i tak ma spaść, należy popchnąć” – Fryderyk Nietzsche
Michał

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8105 dnia: 27.10.2016, 10:51 »
Taka depresyjna pogoda, że musiałem sobie coś kupić



PS najgorsze, że w Gozdawie jest promocja -20%. Licząc na szybko MMM po zniżce wyjdzie 26zl, od tego odjąć koszyk za 11zl wychodzi 15zl za dwa kilo   Jak żyć?! Czuję,  że znów dopada mnie depresja, a w takiej sytuacji tylko zakupy pomogą

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale do ceny trzeba doliczyć VAT, koszt wysyłki i jak to sobie dziwnie wymyślili - uwaga: opłatę za OBSŁUGĘ !!!
W konsekwencji pięć paczek MMM w Gozdawie kosztuje de facto 200,06 zł. Natomiast w Drapieżniku ten sam zestaw wyjdzie za 198,50 !!!

Mało tego: z rzekomym kodem rabatowym w wysokości 20% to chyba jakaś bujda na resorach, ponieważ po jego wpisaniu pojawia się komunikat "kod kuponu nie jest ważny". ::) :thumbdown:

Sprawdziłem i faktycznie. Oszuści jakich mało. Wejdziesz w produkt, dodatkowe informacje i masz napisane iż produkt zawiera cenę VAT. Po dodaniu do koszyka za dwie paczki dolicza 12,58zł..

I tak jak kolega napisał wyżej, dowiedziałem się pisząc do nich że te produkty nie są objęte rabatem :) Także faktycznie ten sklep jest ch*** wart..





Panowie coś pokręciliście chyba :)

67,24 PLN - 2,02 PLN (rabat) + 19,00 PLN (przesyłka) = 84,22 PLN brutto i taką kwotę macie zapłacić :)

Pozycja VAT informuje tylko ile podatku jest wliczone w kwotę brutto.
Wszystko się zgadza :)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline marcopolo

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Toruń
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8106 dnia: 27.10.2016, 10:53 »
u mnie też na paczce 1,01
a kupony rabatowe nie działają :(

Jak kilka tygodni temu kupowałem kije Korum Barbel, to również kody nie działały i dzwoniąc do sklepu otrzymałem informację, że kody mogą "stracić ważność" jeśli zapakowało się coś do koszyka wpisało kod i nie dokończyło transakcji, przy powtórnym wpisywaniu kod już nie działa...może obecnie też tak jest i trzeba zwrócić uwagę na ten element przy robieniu zakupów.

Nie ukrywam, że zirytowało mnie takie podejście sklepu do klienta, jednak później  2 szt Korum Barbel udało mi się kupić w tym sklepie za 460 zł plus przesyłka gratis więc przy większych zakupach warto wykazać się cierpliwością :).

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8107 dnia: 27.10.2016, 16:47 »
Kolejny bardzo ciężki dzień w pracy, wizytacja z BSI ( British standard institute ) jedna z najważniejszych dla firmy i ledwo zdana przez afro..... dobra daruje sobie ;)

W sobotę lecimy na rzekę na nockę więc pomyślałem, że warto by kupić w końcu dobry brzanowy podbierak ile można się męczyć karpiowym 50 cali, kupiłem składanego Korum'a 28 cali .



Po dłuższej pogawędce z właścicielem o leszczach i Walthamstow ustaliliśmy, że pojedziemy tam razem na wiosnę ;) za każdym razem kiedy przychodziłem na zakupy prosił mnie o pokazanie jeszcze raz zdjęć leszczy :) ( tym razem poprosił o przesłanie zdjęcia na maila i moje zdjęcie trafi na ścianę okazów w sklepie ).




To nie tylko dobra wieść dla podbudowania ego ale też i dla portfela, jako stały klient miałem 9 % zniżki, każdy kto znajduje się na ścianie ma 15 % ( głównie karpiarze, sumiarze, paru ludzi z brzanami ;) )

Więc decyzja mogła być tylko jedna, wracam robić zakupy ;)
 


Wszystkiego po trochu bo się powoli zapasy kończyły ;)

Wczoraj dostałem paczkę z długo wyczekiwanym 2 częściowym strojem na zimę ;)
Pierwsze wrażenie? Bardzo lekki aż mógłby się wydawać za lekki, nie wyglądam w nim na dwa rozmiary większego. Nie dawało mi to spokoju i postanowiłem, że w nocy ubiore się i wyjdę na zewnątrz posiedzę nad kanałem bezruchu z pół godziny i zobaczę czy zacznę odczuwać zimno. Mogę powiedzieć jedno, w końcu mam ciuchy na zimowe brzany ;)


Moje drugie w życiu ogrodniczki wędkarskie, mimo maksymalnego wydłużenia szelek żeby nie elastyczny materiał (z którego wykonane są szelki) miałbym problemy z kucaniem jak to było we wszystkim co wcześniej przymierzałem.


Całość ładnie pasuje do zakupionych w zeszłym sezonie butów i rękawic.



Mam nadzieję, że Prologic Max 5 nie zawiedzie przy nadchodzących zimowych sesjach nad rzeką ;)

Zła wiadomość jest taka, że dostałem maila odnośnie swingerów windblade  dostawa przesunięta znowu o kolejny tydzień  :'( :(


Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8108 dnia: 27.10.2016, 17:37 »
Kamil zakupy konkretne. :thumbup: za sprawdzenie ciuchów (pół godziny nad kanałem) :)
Zbyszek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8109 dnia: 27.10.2016, 18:24 »
Super zakupy Kamilu. Ile ty już człowieku sprzętu masz to głowa mała :)
Krzysztof

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1979
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8110 dnia: 27.10.2016, 18:25 »
Kamil jak zwykle konktetnie :bravo:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline NuNo83

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest zbyt krótkie dla zapalonego wędkarza!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Londyn
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8111 dnia: 27.10.2016, 20:39 »
Ja też się czaję na ten podbierak Koruma od pewnego czasu, mój z Greysa jest zbyt głęboki na rzeki no i przede wszystkim nie jest składany. kop3k mógłbyś zmierzyć i powiedzieć jaka jest głębokość tej siatki? Dzięki z góry i pozdro.
Życie jest zbyt krótkie dla zapalonego wędkarza!

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8112 dnia: 27.10.2016, 20:47 »
Ja też się czaję na ten podbierak Koruma od pewnego czasu, mój z Greysa jest zbyt głęboki na rzeki no i przede wszystkim nie jest składany. kop3k mógłbyś zmierzyć i powiedzieć jaka jest głębokość tej siatki? Dzięki z góry i pozdro.
Zmierze go jutro bo już spakowany na wyjazd jestem.

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8113 dnia: 27.10.2016, 20:54 »
Takie tam,wszyscy mają :P :P
Staś
Klasyczny Feeder

Offline NuNo83

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest zbyt krótkie dla zapalonego wędkarza!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Londyn
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #8114 dnia: 27.10.2016, 20:55 »

Ja też się czaję na ten podbierak Koruma od pewnego czasu, mój z Greysa jest zbyt głęboki na rzeki no i przede wszystkim nie jest składany. kop3k mógłbyś zmierzyć i powiedzieć jaka jest głębokość tej siatki? Dzięki z góry i pozdro.
Zmierze go jutro bo już spakowany na wyjazd jestem.
Spoko, nie pali się  ;) Udanego wypadu z chłopakami życzę, ja kurcze też chciałem jechać na ten zlot, ale siła wyższa po raz kolejny  :thumbdown: :)
Życie jest zbyt krótkie dla zapalonego wędkarza!