Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3888666 razy)

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9180 dnia: 13.01.2017, 16:00 »
Masz zawsze w rezerwie,przy intensywnych braniach. Pojemniki tego typu, na trzy kuleczki ( to lekka porażka ) mogą czasem sie skończyć slabiutkim wynikiem przy wybrednych rybach

Zgadza się. Z tego, co widziałem na forum, to bardziej popularne są pojemniki na kilka przynęt. Ja wolę nieco większe, bo rwałbym włosy z głowy, jakby mi brakło jedynej przynęty, na którą są brania :D

Dzisiaj otrzymałem z Drapieżnika przesyłkę. Zamówiłem Pelety SB Pikantna kiełbaska 8 i 14 mm oraz dumbelsy Drennana 8 i 10 mm Tutti Frutti oraz Pineapple Punch. Po otwarciu Drennanów okazało się, że Tutti Frutti pachnie dużo mocniej niż Pineapple Punch, który jest ledwo wyczuwalny. Wiem, że ryby mają dużo lepszy węch i dla nich może to pachnieć w sam raz. Czy ktoś kto ma taki zestaw mógłby powiedzieć czy ten "pinaple" jest rzeczywiście słabszy w zapachu niż inne pelety z tej serii?

Mam oba (nie z Drapieżnika) i jeśli chodzi o intensywność zapachów, to w obu jest podobna - nienachalna, trzeba przybliżyć nos do pudełka, żeby poczuć zapach. Różnica jest u mnie taka, że o ile tutti frutti jeszcze ma lekką nutę owocową, to pinapple wali jak z blokowego kubła na śmieci.
Marcin

MrProper

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9181 dnia: 13.01.2017, 16:08 »
Masz zawsze w rezerwie,przy intensywnych braniach. Pojemniki tego typu, na trzy kuleczki ( to lekka porażka ) mogą czasem sie skończyć slabiutkim wynikiem przy wybrednych rybach

Zgadza się. Z tego, co widziałem na forum, to bardziej popularne są pojemniki na kilka przynęt. Ja wolę nieco większe, bo rwałbym włosy z głowy, jakby mi brakło jedynej przynęty, na którą są brania :D

Dokładnie Panie, dokładnie :thumbup:

Offline Mardead

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 476
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mrzezino
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9182 dnia: 14.01.2017, 06:30 »
Jak już pisałem w temacie urządzenie rozruchowe.... Czas pokazać prezencik.
Kijaszek to Daiwa BlackWidow 12ft 3skład 3lb.
Kołowrotek Okuma  Axeon BF 560...
Pudełeczko dostałem w gratisie, ale nie mam jeszcze pomysłu co tam będzie w nim mieszkać.
Co do wędki, to pisać nie będę,bo to sprzęt znany,lubiany i polecany itd.
Kołowrotek... Na sucho działa płynnie, zdaje się być wytrzymałą konstrukcją... Później jak nawinę żyłkę, lub plecionkę to mogę zrobić szersze sprawozdanie.
Marcin

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9183 dnia: 14.01.2017, 07:36 »
Ten młynek, to nowe wcielenie Okumy Power Liner. Jak się dobrze przyjrzysz, to zauważysz, że kształty korpusu są dziwnie znajome ;)
Ale to dobrze, wiele lat będziesz kręcił kołowrotkiem, mocy też mu nie zabraknie...
Czesiek

Offline Mardead

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 476
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mrzezino
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9184 dnia: 14.01.2017, 08:22 »
No właśnie... Tylko wydaje mi się ciut przy duży do tej Daiwy...Ale może tylko mi się wydaje...
Marcin

Offline Kinior

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 118
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9185 dnia: 14.01.2017, 08:48 »
Tak 50+, ogólnie jak zaczął się temat, że nie wolno zabierać ryb to już nerwy, że jakieś łowisko im "zabiorą".
Dobrze, że mam dopiero 30 :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Marcin

Mazovia Fishing Team

Offline Alvaro

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radziszów
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9186 dnia: 14.01.2017, 14:57 »
I ja się pochwalę mój pierwszy feeder Mikado Ultraviolet Feeder 390/90 piekny kij :) oraz kołowrotek Jaxon Top Method Feeder 400 fr.
Kołowrotek miał być troszkę inny ale tak wyszło jak wyszło, mam nadzieję że nie będę żałował decyzji.

Edit moda:
Proszę o stosowanie wielkich liter i kropek. Przynajmniej tyle. Dziękuję :)

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9187 dnia: 14.01.2017, 15:07 »
I ja się pochwalę mój pierwszy feeder mikado ultraviolet feeder 390/90 piekny kij :)oraz kołowrotek jaxon top method feeder 400 fr kołowrotek miał być troszkę inny ale tak wyszło jak wyszło mam nadzieję że nie będę żałował decyzji

Edit moda:
Proszę o stosowanie wielkich liter i kropek. Przynajmniej tyle. Dziękuję :)

Zaczynasz przygodę z feederem?




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Alvaro

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radziszów
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9188 dnia: 14.01.2017, 15:10 »
Zaczynam z wędkarstwem ;) w poprzednim sezonie byłem na rybach około 10-15 razy ,  kupiłem zwykłe wędki z decathlon spodobało mi się i teraz powoli kompletuje sprzęt :)

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9189 dnia: 14.01.2017, 15:18 »
I bardzo dobrze. Wędkarstwo to lek na całe zło oczywiście nie piszę o zawodach




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Alvaro

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radziszów
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9190 dnia: 14.01.2017, 15:23 »
Dokładnie bardzo mnie relaksuje po ciężkim tygodniu . W przyszłym miesiącu kolejny feederek z kołowrotkiem za dwa miesiące podbierak i mata i w marcu podstawowy sprzęt będzie skompletowany  .

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1979
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9191 dnia: 14.01.2017, 15:26 »
Dokładnie bardzo mnie relaksuje po ciężkim tygodniu . W przyszłym miesiącu kolejny feederek z kołowrotkiem za dwa miesiące podbierak i mata i w marcu podstawowy sprzęt będzie skompletowany  .
Witamy w zaklętym kręgu pozytywnie... chorych umysłowo :D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Alvaro

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radziszów
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9192 dnia: 14.01.2017, 15:44 »
Dokładnie bardzo mnie relaksuje po ciężkim tygodniu . W przyszłym miesiącu kolejny feederek z kołowrotkiem za dwa miesiące podbierak i mata i w marcu podstawowy sprzęt będzie skompletowany  .
Witamy w zaklętym kręgu pozytywnie... chorych umysłowo :D
Dzięki również Witam człowiek przez 34 lata nawet nie wiedział ile traci . Teraz trzeba nadrabiać zaległości . 

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9193 dnia: 14.01.2017, 16:00 »
Dokładnie bardzo mnie relaksuje po ciężkim tygodniu . W przyszłym miesiącu kolejny feederek z kołowrotkiem za dwa miesiące podbierak i mata i w marcu podstawowy sprzęt będzie skompletowany  .

Stary, wybacz szczerość, ale jeśli na dzień dzisiejszy wędkowanie pozwala Ci odpocząć po tygodniu pracy, to jesteś na poziomie podstawowym. Level zawodowy jest wtedy, gdy się pracuje, żeby odpocząć po tygodniu wędkowania ;) Doświadczałem, raczej innym tego nie życzę :) Chociaż...
Jacek

Offline Alvaro

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radziszów
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #9194 dnia: 14.01.2017, 16:04 »
Dokładnie bardzo mnie relaksuje po ciężkim tygodniu . W przyszłym miesiącu kolejny feederek z kołowrotkiem za dwa miesiące podbierak i mata i w marcu podstawowy sprzęt będzie skompletowany  .

Stary, wybacz szczerość, ale jeśli na dzień dzisiejszy wędkowanie pozwala Ci odpocząć po tygodniu pracy, to jesteś na poziomie podstawowym. Level zawodowy jest wtedy, gdy się pracuje, żeby odpocząć po tygodniu wędkowania ;) Doświadczałem, raczej innym tego nie życzę :) Chociaż...

Nie no spoko wstaję o 5:00 w domu jestem około 19:00 praca kierowca powiem szczerze że może nie mam ciężko ale jednak po rybach to zmęczony nie jestem ;) może kiedyś tego doświadczę ;)