Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3888390 razy)

Offline księciu9

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13380 dnia: 21.02.2018, 19:17 »
Ja używam podobnego piecyka o mocy 1.3kW od kilku lat naprawdę daję radę.Kiedy na zewnątrz bylo 0 stC to pod parasolem(zamykany dookoła) +10 do +13stC.Kiedy na zewnątrz jest cieplej np.+10st to pod parasolem już temperatura sięga ok 18st.Z racji strachu przed używaniem tego cuda w namiocie z kolegą sprawdzaliśmy jakimś jego czujnikiem do tlenku węgla czy wszystko jest ok i nie wykazało kompletnie nic.Żadnego zagrożenia.Mimo tego i tak zawsze mamy zrobiony lufcik,żeby był dopływ powietrza.TO PODSTAWA PANOWIE!!!!!Gaz to gaz ale jeżeli jest dopływ powietrza możemy spać spokojnie.
Gdyby mi żona kazała wybierać między wędkarstwem a małżeństwem, już byłbym singlem 😃

Offline Tomnick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 070
  • Reputacja: 103
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13381 dnia: 21.02.2018, 19:20 »
Jest piecyk, będzie ciepło i spokojnie ;)
Tomek

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13382 dnia: 21.02.2018, 19:33 »
Forum nie działało to koledzy chociaż zakupy zrobili :) 
Pozdrawiam
Mirek

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 532
  • Reputacja: 1979
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13383 dnia: 21.02.2018, 19:49 »
Temat posprzątałem. Przepraszam osoby, których posty musiałem usunąć.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

ProBono

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13384 dnia: 21.02.2018, 19:52 »
Temat posprzątałem. Przepraszam osoby, których posty musiałem usunąć.
Nie mam Ci za złe, najważniejsze że mnie nie posprzątałeś :)

Ryba1987

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13385 dnia: 21.02.2018, 19:54 »
Sebula nie wiem czemu tak się odniosłeś w stosunku do mnie ale ok, mi to nie przeszkadza, szkoda że popcornu nie mam ogólnie ale mniejsza o to. Już kiedyś też właśnie pisałeś że tylko do działu kupiliśmy coś wnoszę a w dziale wyniki nad wodą mnie nie widać.
W sumie to winny się tłumaczy, ale niech będzie że nim jestem..
Oficjalne stanowisko Ryba1987 dlaczego nie wstawiam fotek do działu wyniki nad wodą ;D
- nie miałem aparatu dobrego do robienia zdjęć
- huawei p8max był jedynym telefonem z aparatem jakim miałem a ten z racji 6,8" wyświetlacza nie ma zbyt mocnej baterii i zwyczajnie nie było nie raz jak zrobić zdjęcia
- wg mnie robienie zdjęć nad wodą karpikom 1-5kg to strata czasu, ja je po prostu wypuszczam żeby móc łowić dalej
- zdjęcia robię tylko jakimś okazom i zachowuje je dla siebie
- jak już zdjęcie wykonam w sezonie po 12-15 godzinach wędkowania to wstawienie jej do galerii wyników nad wodą jest ostatnią rzeczą o której myślę.
- nie lubię się chwalić rybami które złowiłem - później są pytania na co itp a niektórą wiedzę lepiej dla siebie zostawić :)
- ktoś kiedyś powiedział "prawda się sama obroni" - widać działa bo chłopaki potwierdzają te słowa dobitnie.

Nie mam jakiś pretensji do Ciebie ale w sumie to nie wiem w czym Ci tutaj zdjęcia mojego sprzętu przeszkadzają po to jest ten wątek w końcu chyba nie ? A że nie kupuję jaxonów itp a kupuję co kupuję to moja sprawa :)

Offline Marko

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13386 dnia: 21.02.2018, 19:58 »
Święte słowa Ryba ;)

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13387 dnia: 21.02.2018, 20:02 »
Temat posprzątałem. Przepraszam osoby, których posty musiałem usunąć.
Nie mam Ci za złe, najważniejsze że mnie nie posprzątałeś :)

Ja też zadrżałem przez moment w posadach ;)
Pozdrawiam Seba

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13388 dnia: 21.02.2018, 20:10 »
No i luzik :P

Zaraz prezentacja Thunnusa w recenzji Baitrunnerów Shimano. Kogo kręcą takie perwersje - zapraszam :P
Czesiek

Offline daminek1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 34
  • Lokalizacja: Lubliniec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13389 dnia: 21.02.2018, 20:12 »
No i luzik

Zaraz prezentacja Thunnusa w recenzji Baitrunnerów Shimano. Kogo kręcą takie perwersje - zapraszam
Czesiu mnie aczkolwiek jest coś co mnie kręci bardziej

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam Damian :-)

Offline piotrrd

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 718
  • Reputacja: 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sokółka
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13390 dnia: 21.02.2018, 20:19 »
Sebula nie wiem czemu tak się odniosłeś w stosunku do mnie ale ok, mi to nie przeszkadza, szkoda że popcornu nie mam ogólnie ale mniejsza o to. Już kiedyś też właśnie pisałeś że tylko do działu kupiliśmy coś wnoszę a w dziale wyniki nad wodą mnie nie widać.
W sumie to winny się tłumaczy, ale niech będzie że nim jestem..
Oficjalne stanowisko Ryba1987 dlaczego nie wstawiam fotek do działu wyniki nad wodą ;D
- nie miałem aparatu dobrego do robienia zdjęć
- huawei p8max był jedynym telefonem z aparatem jakim miałem a ten z racji 6,8" wyświetlacza nie ma zbyt mocnej baterii i zwyczajnie nie było nie raz jak zrobić zdjęcia
- wg mnie robienie zdjęć nad wodą karpikom 1-5kg to strata czasu, ja je po prostu wypuszczam żeby móc łowić dalej
- zdjęcia robię tylko jakimś okazom i zachowuje je dla siebie
- jak już zdjęcie wykonam w sezonie po 12-15 godzinach wędkowania to wstawienie jej do galerii wyników nad wodą jest ostatnią rzeczą o której myślę.
- nie lubię się chwalić rybami które złowiłem - później są pytania na co itp a niektórą wiedzę lepiej dla siebie zostawić :)
- ktoś kiedyś powiedział "prawda się sama obroni" - widać działa bo chłopaki potwierdzają te słowa dobitnie.

Nie mam jakiś pretensji do Ciebie ale w sumie to nie wiem w czym Ci tutaj zdjęcia mojego sprzętu przeszkadzają po to jest ten wątek w końcu chyba nie ? A że nie kupuję jaxonów itp a kupuję co kupuję to moja sprawa :)


Ryba, ja to widzę też w trochę inny sposób.

Ryby to nie tylko ryby. To cała otoczka planowanie, analizowanie a i wertowanie tysiące stron forum, sklepów, promocji.
Każda nowość na rynku to dreszczyk emocji i ekscytacja co tym razem wymyślili.
Ja to uwielbiam i gdyby tylko wędkowanie = ryby to chyba bym zwątpił.

Mi ogromną radością a także odskocznią od stresów jest przeglądanie wszystkiego co związane z tematyką wędkarstwa.
Przeglądanie sprzętu, kręcenie młynkami, kręcenie przyponów.

Ryby to tylko wiśieńka na torcie, ukoronowanie tych wszystkich głębokich przemyśleń.
Wędkarz który mało łowi (a kocha ten sport) jest gorszy od wędkarza który przerzuca dziesiątki kilogramów nad woda jest gorszy ? Nie !
Każdy robi to co lubi ;) Nawet jak nie wrzuca zdjęć ;)

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13391 dnia: 21.02.2018, 20:23 »
Byłoby dobrze, gdybyśmy w tym wątku trzymali się wyznaczonej przez jego tytuł drogi. Od opinii, uwaga, retrospekcji i pozostałych pierół są inne wątki. Dyskutujmy, sprzeczajmy się, ale nie tutaj ;)

Jacek

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13392 dnia: 21.02.2018, 20:24 »
No i luzik :P

Zaraz prezentacja Thunnusa w recenzji Baitrunnerów Shimano. Kogo kręcą takie perwersje - zapraszam :P

Idę po piwko i czekam z niecierpliwością :D

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13393 dnia: 21.02.2018, 20:27 »
Zapewne Maciek (Fisha) przybędzie swoim firmowym dostawczakiem. Jak nie załatwisz Tira, to podjedziemy ;D

Ja alkoholu nie pijam (przynajmniej tak myślałem) i na zlocie mimo wszystko było znakomicie.
Niestety Maciek i ten jego drugi kompan Maciek, z oficjalnym trunkiem SiG (domowej roboty cytrynóweczka), są w stanie "namówić" nawet takiego abstynenta jak ja, potem jest nawet jeszcze przyjemniej :P

Czesiu, namówiłeś mnie ;D
Pozdrawiam,
Maciek

Ryba1987

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13394 dnia: 21.02.2018, 20:28 »
No i luzik :P

Zaraz prezentacja Thunnusa w recenzji Baitrunnerów Shimano. Kogo kręcą takie perwersje - zapraszam :P

Idę po piwko i czekam z niecierpliwością :D

Piotrrd - zgoda w 100% :) Sam całą zimę wertuję wszystko jakby od nowa i ciągle coś zmieniam, udoskonalam, dostaje po własnym dupsku z własnych błędów. Wędkarstwo mimo że wydaje się z pozoru nudne i proste to ciągle się w nim coś zmienia :)

Syborg - :thumbup: