Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3888762 razy)

Offline Greg

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Reputacja: 27
  • Lokalizacja: London
  • Ulubione metody: mucha
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2850 dnia: 14.10.2015, 21:27 »
Bedziesz chyba zabijał ryby  światłem :D
;D ;D ;D  Mur 50 m2 oświetla cały z jakiś 15 metrów. Przed chwilą sprawdzałem. Chciałem mocne światło, ale bez przesady ;D ;D ;D
Nic wystarczająco głupiego nie przychodzi mi do głowy

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1979
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2851 dnia: 14.10.2015, 22:22 »
Jak nie ma regulacji, to lepiej zrób z niej latarnię przed domem  ;D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Greg

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Reputacja: 27
  • Lokalizacja: London
  • Ulubione metody: mucha
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2852 dnia: 14.10.2015, 22:35 »
Jak nie ma regulacji, to lepiej zrób z niej latarnię przed domem  ;D
Nie ma :) ale można te ledy załaczać pojedynczo. Problem w tym, iż już na jednej daje niemiłosiernie :)
Nic wystarczająco głupiego nie przychodzi mi do głowy

Offline Dyzma

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 515
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2853 dnia: 15.10.2015, 09:56 »
Dzisiejszy zakup.



Plecak zamówiłem jakiś czas temu. Trochę pod to żeby dało się podczepić krzesło. Wykonanie bardzo fajne i plecak bardzo pojemny, z wieloma przegrodami, jednak podczepienie krzesła Prestona to nieporozumienie. Przynajmniej takie moje pierwsze wrażenie bo może nie idealnie krzesło było złożone. W każdym razie większy chłop ode mnie(76kg 174cm wzrostu) mógłby już tego nie ogarnąć bo ja mam szelki na maxa. Może to jest ok przy tych mniejszych krzesłach ale tutaj to słabo wypadło. Do tego 22 kg na plecach(plecak przygotowany na jutro z krzesłem) to sporo. Takie pierwsze wrażenie. Dokładniej napiszę w temacie plecaków opinię jak trochę poużywam.



Super wygoda sam się zastanawiałem nad takim rozwiązaniem ale zabrakło mi pomysłu jak do tego zabrać jeszcze wiadro sensasa i 3 komorowy pokrowiec na wędki może masz jakiś pomysł   
Krzysztof

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2854 dnia: 15.10.2015, 11:07 »
Pokrowiec dajesz wzdłuż ramion i po bokach wieszasz wiadra  :P

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2855 dnia: 15.10.2015, 11:10 »
Pokrowiec dajesz wzdłuż ramion i po bokach wieszasz wiadra 
Masakra

Mariusz nie dałby rady tak




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2856 dnia: 15.10.2015, 11:40 »
Ktoś tu mnie ma za słabeusza :-\ Pewnie że bym dał radę, tylko musiałbym się jeszcze bardziej przechylić do przodu i pytanie ile bym przeszedł :P Gorzej chyba byłoby z wrzuceniem tego na plecy ;)

Super wygoda sam się zastanawiałem nad takim rozwiązaniem ale zabrakło mi pomysłu jak do tego zabrać jeszcze wiadro sensasa i 3 komorowy pokrowiec na wędki może masz jakiś pomysł   
A rączki to od czego są? tam są takie karabińczyki to możesz sobie to wiadro podwiesić jak bardzo chcesz:D Ja myślę że będę po prostu brał teraz miskę do plecaka o średnicy pasującej do sita i będzie git.
Mariusz
Fishing Fighters Team

Kotwic

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2857 dnia: 15.10.2015, 11:48 »
Ktoś tu mnie ma za słabeusza :-\ Pewnie że bym dał radę, tylko musiałbym się jeszcze bardziej przechylić do przodu i pytanie ile bym przeszedł :P Gorzej chyba byłoby z wrzuceniem tego na plecy ;)
Ależ to wędkarstwo jest katorgą. ;D
Zdjęcie z tym pełnym plecakiem (oczami wyobraźni uzupełniam wizję o koromysło: pokrowiec + 2 wiadra) i ....leżę ze śmiechu. ;D

Adeptus, gratuluję zapału i poświęcenia. Jeśli wprowadzisz to w życie, zrób proszę test wytrzymałości (dystans przebyty i czas), a będzie doskonały materiał na ankietę i zgadywanie. :bravo: :beer:

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1979
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2858 dnia: 15.10.2015, 13:00 »
Ktoś tu mnie ma za słabeusza :-\ Pewnie że bym dał radę, tylko musiałbym się jeszcze bardziej przechylić do przodu i pytanie ile bym przeszedł :P Gorzej chyba byłoby z wrzuceniem tego na plecy ;)

Super wygoda sam się zastanawiałem nad takim rozwiązaniem ale zabrakło mi pomysłu jak do tego zabrać jeszcze wiadro sensasa i 3 komorowy pokrowiec na wędki może masz jakiś pomysł   
A rączki to od czego są? tam są takie karabińczyki to możesz sobie to wiadro podwiesić jak bardzo chcesz:D Ja myślę że będę po prostu brał teraz miskę do plecaka o średnicy pasującej do sita i będzie git.
Można jeszcze po afrykańsku. Dać wiadro na głowę :d
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Kotwic

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2859 dnia: 15.10.2015, 13:03 »
Ktoś tu mnie ma za słabeusza :-\ Pewnie że bym dał radę, tylko musiałbym się jeszcze bardziej przechylić do przodu i pytanie ile bym przeszedł :P Gorzej chyba byłoby z wrzuceniem tego na plecy ;)

Super wygoda sam się zastanawiałem nad takim rozwiązaniem ale zabrakło mi pomysłu jak do tego zabrać jeszcze wiadro sensasa i 3 komorowy pokrowiec na wędki może masz jakiś pomysł   
A rączki to od czego są? tam są takie karabińczyki to możesz sobie to wiadro podwiesić jak bardzo chcesz:D Ja myślę że będę po prostu brał teraz miskę do plecaka o średnicy pasującej do sita i będzie git.
Można jeszcze po afrykańsku. Dać wiadro na głowę :d
Zobacz jaki on pochylony jest, nie w takiej pozycji nosi się wiadra na głowie ;D
A jak się wyprostuje, to wywinie takiego fikołka, że jak żółwik będzie na plecach leżeć, a wiadro na brzuch mu spadnie.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1979
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2860 dnia: 15.10.2015, 13:21 »
Ktoś tu mnie ma za słabeusza :-\ Pewnie że bym dał radę, tylko musiałbym się jeszcze bardziej przechylić do przodu i pytanie ile bym przeszedł :P Gorzej chyba byłoby z wrzuceniem tego na plecy ;)

Super wygoda sam się zastanawiałem nad takim rozwiązaniem ale zabrakło mi pomysłu jak do tego zabrać jeszcze wiadro sensasa i 3 komorowy pokrowiec na wędki może masz jakiś pomysł   
A rączki to od czego są? tam są takie karabińczyki to możesz sobie to wiadro podwiesić jak bardzo chcesz:D Ja myślę że będę po prostu brał teraz miskę do plecaka o średnicy pasującej do sita i będzie git.
Można jeszcze po afrykańsku. Dać wiadro na głowę :d
Zobacz jaki on pochylony jest, nie w takiej pozycji nosi się wiadra na głowie ;D
A jak się wyprostuje, to wywinie takiego fikołka, że jak żółwik będzie na plecach leżeć, a wiadro na brzuch mu spadnie.
Masz sporo racji. Dlatego trzeba opracować jakiś system hybrydowy. Taki miszmasz technik afrykańskich ze słowiańskimi.
https://www.google.pl/search?q=wiejska+baba+z+wod%C4%85&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI_sD_z6rEyAIVjBUsCh2KNQjr&biw=1366&bih=643#tbm=isch&q=noszenie+wody&imgrc=MsRCrwQN5gqTbM%3A
Oraz
https://www.google.pl/search?q=wiejska+baba+z+wod%C4%85&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI_sD_z6rEyAIVjBUsCh2KNQjr&biw=1366&bih=643#tbm=isch&q=noszenie+wody&imgrc=UJ7IKAl32bxJfM%3A

Na pierwszej fotce widzimy sugerowane już tu wcześniej rozwiązanie, by kij na barkach zastąpić pokrowcem z wędkami. Po dwóch stronach wiadra z osprzętem i mamy plecak z głowy, zostaje tylko krzesło.

Oczywiście na łowisko trzeba też dojechać. I tutaj pojawiają się rozwiązania technologiczne z dalekiego wschodu:
https://www.google.pl/search?q=wiejska+baba+z+wod%C4%85&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI_sD_z6rEyAIVjBUsCh2KNQjr&biw=1366&bih=643#tbm=isch&q=transport+w+tajlandii&imgrc=CWKdmgeQ51R1PM%3A
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2861 dnia: 15.10.2015, 13:36 »
No pięknie jaja sobie robią ;D Przecież napisałem że podczepienie krzesła to nieporozumienie. Ale sam plecak bardzo fajny i pojemy. I tak pewnie wszystko będzie trafiać na wózek ale jak będzie jakaś ciężka przeprawa żeby dojść do łowiska to jest taka opcja ale trzeba ograniczyć sprzęt do minimum żeby to się komfortowo niosło na plecach a wtedy to już chyba lepiej nie brać tego fotela i koło się zamyka czyli nieporozumienie ;)
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline dfq

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 723
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KR
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2862 dnia: 15.10.2015, 13:50 »
No właśnie - kwadratura koła. Albo porządny , mocny sprzęt i  wózek  albo kompromisy :D
Znów jestem

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2863 dnia: 15.10.2015, 15:04 »
No pięknie jaja sobie robią ;D Przecież napisałem że podczepienie krzesła to nieporozumienie. Ale sam plecak bardzo fajny i pojemy. I tak pewnie wszystko będzie trafiać na wózek ale jak będzie jakaś ciężka przeprawa żeby dojść do łowiska to jest taka opcja ale trzeba ograniczyć sprzęt do minimum żeby to się komfortowo niosło na plecach a wtedy to już chyba lepiej nie brać tego fotela i koło się zamyka czyli nieporozumienie ;)

Mariusz gdybym zobaczył to zdjęcie na wiochapl to wcale bym nie był zaskoczony bo wygląda to naprawdę komicznie :D

Oczywiście bez obrazy :P




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2864 dnia: 15.10.2015, 15:16 »
Ale ja to wiem i właśnie dlatego też to wrzuciłem żeby pokazać to nieporozumienie. Na filmiku prezentacyjnym Korum jest mniejsze krzesło i mniejszy plecak a ten większy plecak i krzesło Prestona to już żarty to nawet Ci mają mniejsze pakunki ;)
Mariusz
Fishing Fighters Team