Autor Wątek: Fora, strony itp. anglojęzyczne  (Przeczytany 167002 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 716
  • Reputacja: 1985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Fora, strony itp. anglojęzyczne
« Odpowiedź #510 dnia: 30.04.2024, 18:53 »



Dostałem wczoraj informację, że magazyn IYCF, czyli Improve Your Coarse Fishing, ukaże się po raz ostatni w maju. Bauer Media podjęło decyzję, że nie będą dłużej wydawać miesięcznika :( Przykre to, bo to kolejna gazeta wędkarska, które znika z rynku, co pokazuje jak wędkarstwo się zwija i kurczy. Prognozy są kiepskie...
Lucjan

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 650
  • Reputacja: 1128
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Fora, strony itp. anglojęzyczne
« Odpowiedź #511 dnia: 01.05.2024, 14:47 »
Przykre to, bo to kolejna gazeta wędkarska, które znika z rynku, co pokazuje jak wędkarstwo się zwija i kurczy. Prognozy są kiepskie...

To już piąte brytyjskie czasopismo ze spławikowo-gruntowego zakresu, które padło za czasów SiG ("Coarse Fishing Today", "Coarse Fishing Answers", "Improve Your Coarse Fishing", "Pole Fishing", "Angler's Mail"). Do tego dochodzi oczywiście kilka czasopism rodzimych.

Trzeba chyba założyć wędkarski odpowiednik organizacji https://www.facebook.com/ostatniepokoleniepl/ :)


Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 510
  • Reputacja: 199
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Fora, strony itp. anglojęzyczne
« Odpowiedź #512 dnia: 01.05.2024, 18:05 »
Świat przenosi się do internetu. W ciągu kilku minut można znaleźć dowolną informację, nie trzeba chodzić do biblioteki, szukać po książkach w domu ani kupować czasopism. Pamiętam jak przeczytałem w WP o kulkach proteinowych a później kilka lat gromadziłem wiedzę którą teraz mogę znaleźć w 5 min. Niewiele o nich wiem bo nie używam i dlatego tylko tyle mi zajmie :P

Sklepy upadają bo w internecie można kupić taniej, z dowolnego miejsca w dogodnym momencie. Z tego co mi wiadomo to był główny powód dla którego upadł lokalny sklep Luka i 14 osób straciło pracę.