Autor Wątek: Kij do feedera, 330 cm, parabola, trójskład, do 400 zł  (Przeczytany 1714 razy)

Offline kuba91

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Corby (UK)
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kij do feedera, 330 cm, parabola, trójskład, do 400 zł
« Odpowiedź #15 dnia: 06.08.2019, 06:41 »
Niedawno kupiłem Duo Feeder od Delphina i rozmawiając z właścicielem Carpmixa, dowiedziałem się że teraz do Opium dokładne są lepsze szczytówki (bodajże węglowe), także jeśli to prawda to dla nowych nabywców kija świetna sprawa.

Wracając do tematu to może polecilibyście chłopakowi jakiegoś innego sensownego parabolika żeby miał jakieś rozeznanie

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Rozmawiałem wczoraj z carpmixem niestety powiedzieli ze delphin nie ma ich na stanie i prawdopodobnie nie będą mieć do końca sierpnia. Nie zmienia to faktu, że zaczynam coraz bardziej poważnie myśleć o tym kiju...

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kij do feedera, 330 cm, parabola, trójskład, do 400 zł
« Odpowiedź #16 dnia: 06.08.2019, 06:49 »
Zadzwoń do Amura. Ania pisała, że mają mieć kije Delphina w ofercie

A tu masz coś więcej o tym kijku:

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http%3A%2F%2Fsplawikigrunt%2Epl%2Fforum%2Findex%2Ephp%3Ftopic%3D9519%2E0&share_tid=9519&share_fid=180595&share_type=t

Delphin Opium Black Feeder 330 cm; 80 g

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline domeldoom

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 4
Odp: Kij do feedera, 330 cm, parabola, trójskład, do 400 zł
« Odpowiedź #17 dnia: 07.08.2019, 08:27 »
Hej

poluja na uzywki Shimano: SuperUltegra, Technium - super hiper kije i idzie je trafić w dobrej cenei i bdbd stanie.
Nie danwo był na OLX SuperUltegra Multi feeder - 2 długości (z dopalaczem) i 6 szczytówek.
A ta seria jest mega.

Mam i bym nie oddał, a kupiłem za 300 PLN w ubiegłym roku co prawda nei nową, bo już nei ma w produkcji, ale nieużywaną.

pzdr
tomek

p.s. nie spiesz się i nie kupuj na szybko, warto poczekać na dobry kij, no chyba, że masz mus albo kupę kasy :-)