Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 324011 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 748
  • Reputacja: 1988
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #975 dnia: 20.02.2017, 00:40 »
Ja radzę poddać te zanęty jakies terapii w izolacji i to szybko. Jeżeli z larw powstaną formy dorosłe, to rozlecą się po domu, garażu, mogą się dostać do żywności, innych zanęt czy pelletów, i bardzo trudno będzie się ich pozbyć. 

Pomysł Matyska jest bardzo dobry, zamrażalnik powinien zadziałać bardzo dobrze :thumbup:!
Lucjan

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #976 dnia: 20.02.2017, 06:40 »
Najgorsze jest to, że w takiej dyskusji zabierają głos Ci, których ten problem nie dotyczy.
I jeszcze jakieś insynuacje o włażeniu komuś w dupę... może jakieś konkrety?
Bo jeśli brak takowych to chyba ktoś komuś powinien zwrócić uwagę.
:thumbup:
Właśnie miałem coś takiego napisać.
Nikt oprócz Ciebie Arunio nic tu personalnie o Bartku nie pisał, czy to dobrego czy złego, bo mówimy o tym obiektywnie. Czyja lub czego wina - tego wszyscy bezpośrednio zaangażowani chcą się dowiedzieć. Ale żeby ktoś właził w dupę Sonubaits? :P
Poniosło Cię, ale jak sam powiedziałeś - musisz mieć kurewsko kontrowersyjne zdanie.

Najlepiej chyba, żeby wyczyścić ten wątek albo wydzielić.
Bawcie się dobrze chłopaki nadal. Ja mam w szafce wszystkie niemal produkty FB (nietestowane, zamknięte) i problemu z tym żadnego. Rozumiem, że u was może być inaczej. Tylko nie rozumiem wpisów j/w. Nawet mnie nie znacie i nie wiecie co mam.

Bawcie się dobrze? Tu się nikt nie bawi tylko stwierdza fakty. Z faktami się nie dyskutuje więc bądź tak miły i wszelkie insynuacje o wchodzeniu komuś w dupe zachowaj dla Siebie. Albo schowaj głęboko...we własną.

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #977 dnia: 20.02.2017, 07:32 »
Po co te emocje i to u osób których temat nie dotyczy.
Kontakt ze sprzedawcą i tyle. Jeśli chce się wymiany lub zwrotu pieniędzy to towar oddajemy. Jak przeżyjemy problem to wtedy można tylko zgłosić w miejscu gdzie się kupiło żeby nie mieli problemu u siebie.
I trzeba czekać na reakcję producenta lub sprzedawcy.
Jak zleje to wtedy wiadomo jak reagować i info koniecznie na forum.
Nie wiem czy należy wydzielać bo temat dotyczy właśnie produktu o którym się pisze w tym wątku.
Najważniejsze to jednak zadbać o własne pozostałe zapasy towaru.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Mario
Mazovia Fishing Team

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #978 dnia: 20.02.2017, 07:34 »
Panowie, wymienianie się informacjami o wadach i zaletach towarów, oraz dyskusja o tym, jest w 100% pożądana i potrzebna. Emocje jakie się przy tym budują są zupełnie zbędne i niestety powodują, że odchodzimy od właściwego tematu i przechodzimy do rozmowy o emocjach, poglądach i częściach ciała innych użytkowników forum.
Ja zachęcam zawsze do obiektywnego zgłoszenia zauważonego problemu do producenta, czy też sprzedawcy - ja osobiście zawsze najpierw zgłaszam się do sprzedawcy i jeśli on mnie oleje, to wtedy zgłaszam się do producenta. Sprzedawcy jeśli mają dobrą relację z producentem, to dbają o jego dobre imię i załatwiają takie sprawy od ręki i gwarantuję, że żaden sprzedawca nie płaci za to z własnej kieszeni - padł przykład Sklepu Drapieżnik, jakoby Ci ludzie musieli z własnych pieniędzy płacić za brakujące w zanętach podajniki. Ja zgłosiłem raz fakt pęknięcia końcówki w zakupionym u nich GOO i zwróciłem uwagę, że doszło do tego najprawdopodobniej poprzez niewłaściwe zabezpieczenie zawartości, ponieważ pozostawili luzy w paczce, natomiast nadmieniłem, że mam inną nakrętkę i wykorzystam to co dostałem. Byłem bardzo zaskoczony, kiedy dostałem maila z podziękowaniem za zwrócenie uwagi i informacją o wysłaniu nowego GOO, ponieważ klient ma otrzymywać pełnowartościowy towar. Pisałem jeszcze, że jest to zupełnie zbyteczne, ale  otrzymałem odpowiedź, że takie mają standardy i bardzo im na tym zależy aby klient był zadowolony. To taki mały OT.
Wracając do tematu, błędy zdarzają się każdemu i wszędzie, ważne jest aby umieć z nich czerpać naukę i nie popełniać ich ponownie w przyszłości. W myśl starego przysłowia, co nas nie zabije, to wzmocni.
A dla tych znawców, którzy już zidentyfikowali źródło zanieczyszczenia dodam, że wszelkie robactwo potrafi składać jaja np. na materiałach opakowaniowych, więc tutaj przed Bartkiem spore wyzwanie, zapewne nie pierwsze ani nie ostatnie.
Robert

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #979 dnia: 20.02.2017, 08:03 »
Ja osobiście dziękuję Filipowi, że nagłośnił sprawę. Dzięki temu sprawdziłem swoje opakowania i zutylizowałem.
Nie wymagam żadnych zwrotów, nie mam żadnych pretensji - ot życie. Dobrze, że to ścierwo się nie rozpanoszyło u mnie.
Zanęty tej firmy już nie kupię ale inne produkty będę zachwalał - sprawdziły się w boju.
Bartkowi życzę jak najlepiej.

Offline Czarek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 550
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • FKM
    • Galeria
    • FKM
  • Lokalizacja: Wawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #980 dnia: 20.02.2017, 09:50 »
Za dużo masażu z małą sprawą. Zawsze jak jest biznes to kogoś to w oczu razi.
Informacja jest potrzebna. Masturbacja nad tematem nie zawsze :)
Przecież w każdej dziedzinie zdarzają się słabe i świetne akcje. Prawda - Bait-techa nie broniłbym tak. A FB to świeży gracz. Jeszcze niejedno przed nim.
Pozdrowienia
Czarek FKM

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 733
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #981 dnia: 20.02.2017, 10:44 »
Przepraszam ale mimo że mnie osobiście nie wypada lub nie powinienem tego robić z przyczyn zawodowych ale Proszę opanujcie się.
Filip napisał i słusznie swoje uwagi a niektórzy już wieszają psy na FB, ktoś popełnił błąd i pewnie Bartek to wyjaśni i skoryguję.
Nikt z Was nigdy nie popełnił błędu, czasami nie świadomie ?
 Przypomina mi to "akcje" z fotelem Cuzo, która również została szybko i pozytywnie wyjaśniona.
Po co te waśnie po co te sfory, mało tego w codziennym życiu, tv czy radio ?
Polacy rodacy szanujcie Polskie firmy, czasami tak szybko odchodzą.
 
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #982 dnia: 20.02.2017, 10:55 »
Janusz :thumbup: za posta. A przy okazji gdzie mogę dostać te ziarna KS-FISH, bo chyba to Harisson ma w ofercie. Mylę się?
Pozdrawiam

Marek

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #983 dnia: 20.02.2017, 11:01 »
Przepraszam ale mimo że mnie osobiście nie wypada lub nie powinienem tego robić z przyczyn zawodowych ale Proszę opanujcie się.
Filip napisał i słusznie swoje uwagi a niektórzy już wieszają psy na FB, ktoś popełnił błąd i pewnie Bartek to wyjaśni i skoryguję.
Nikt z Was nigdy nie popełnił błędu, czasami nie świadomie ?
 Przypomina mi to "akcje" z fotelem Cuzo, która również została szybko i pozytywnie wyjaśniona.
Po co te waśnie po co te sfory, mało tego w codziennym życiu, tv czy radio ?
Polacy rodacy szanujcie Polskie firmy, czasami tak szybko odchodzą.
Słusznie piszesz choć ja nie zgodzę się z jednym stwierdzeniem. Napisałeś, że Bartek popełnił błąd. Słabo się znam na produkcji zanęt ale to chyba nie jest błąd. Ot zdarzyło się. Tak to wcześniej już było wspomniane gdzieś na którymś etapie i to niezależnie od niczego w sumie. Czy są 100% szanse na uniknięcie tego? Pewnie nie.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 733
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #984 dnia: 20.02.2017, 11:06 »
Mario napisałem "ktoś" a to taka mała różnica ;D
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #985 dnia: 20.02.2017, 11:12 »
Mario napisałem "ktoś" a to taka mała różnica ;D
Przepraszam.
Źle przeczytałem.
Ale tak to jest jak się w pracy w biegu na telefonie na forum wchodzi ;-)
Wybacz proszę.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Dzidek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łęczyca
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #986 dnia: 20.02.2017, 11:16 »
A co tak się podniecacie tym Bartkiem jeszcze niedawno łowił na jakieś dziwne ciemne pellety a teraz wielki fachowiec, jako wędkarz też jakichkolwiek sukcesów nie osiągnął. Możecie mnie zlinczować.


Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #987 dnia: 20.02.2017, 11:29 »
Widzę, że już zaczynają się argumenty ad personam :bravo: :facepalm:

Szczerze mówiąc, to od paru stron w tym wątku znajdują się posty o zerowej wartości merytorycznej, poza kilkoma osobami, które radziły jak poradzić sobie z reklamacją i szkodnikami. Reszta jest naprawdę niepotrzebna, bo tu powinny się znajdować informacje o produkcie i recenzje. Tymczasem osoba, która chce się tu czegoś dowiedzieć musi przejść przez takie bagno, że się, za przeproszeniem, rzygać chce. Prośba ode mnie, żeby uszanować pracę moderatorów i użytkowników, którzy muszą to czytać.

Moim zdaniem wątek do posprzątania.
Marcin

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #988 dnia: 20.02.2017, 11:32 »


A co tak się podniecacie tym Bartkiem jeszcze niedawno łowił na jakieś dziwne ciemne pellety a teraz wielki fachowiec, jako wędkarz też jakichkolwiek sukcesów nie osiągnął. Możecie mnie zlinczować.
Nikt linczować nie będzie. Bo i za co? Wyraziłeś swoją opinię.
Być może dla tych którzy Cię znają nawet cenną opinię.
Ale dla mnie to napisałeś jakbyś miał 13 lat i płakał że właśnie Ci w tym roku gimnazjum zlikwidują. ;-)


Idąc jednak tropem Twojego rozumowania i zakładając, że sukcesy wędkarskie to puchary i międzynarodowa sława to chyba nikt tego z nas tu obecnych nie osiągnął. Nawet będący tu wyrocznią i rzekłbym "ojcem" methody u nas Lucjan.


Aha...
Może ja słabo czytam ale jakiekolwiek oznaki podniecenia zauważam tylko w wątkach gdzie pojawiają się choć trochę roznegliżowane kobiety. Czyli wbrew temu co piszesz sytuacja na forum jest zdrowa. ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 733
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #989 dnia: 20.02.2017, 11:36 »
Janusz :thumbup: za posta. A przy okazji gdzie mogę dostać te ziarna KS-FISH, bo chyba to Harisson ma w ofercie. Mylę się?
TAk na szybko bo to nie ten wątek, od tego sezonu Harison będzie chyba w większości sklepów w W-wie :) a ziarna to nowy produkt, tak na już to Centrum Wędkarskie na Wybrzeżu.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz