Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 802944 razy)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #330 dnia: 21.01.2016, 12:11 »
Również polecam sklep i chwale obsługę :)
Krzysztof

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #331 dnia: 21.01.2016, 12:24 »
Coś zamula drapieżnik. U Was też? (chodzi o działanie strony www)
Grzegorz

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 582
  • Reputacja: 1985
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #332 dnia: 21.01.2016, 12:25 »
Robią tam teraz sporo zmian, więc nic dziwnego.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #333 dnia: 21.01.2016, 12:25 »
Nie. U mnie normalnie.

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #334 dnia: 21.01.2016, 12:26 »
Teraz już chodzi. Ale był czas, jeszcze kilka minut temu, że kręciło i nie mogłem wejsć na stronę. Teraz jest ok i działa płynnie.

Mam do Was pytanie, korzystając z okazji. Kupowaliście w drapieżniku zanęty Sonubaits'a zapewne. Jak z terminami przydatności? Są już w nowych opakowaniach?
Grzegorz

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 582
  • Reputacja: 1985
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #335 dnia: 21.01.2016, 12:47 »
Od dawna są w nowych. Chyba jakoś w listopadzie już w nowym dostałem.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #336 dnia: 21.01.2016, 21:57 »
Kupiłem dzisiaj produkty za jakieś 350 zł, głównie zanęty i jakieś tam pellety.

Po wysłaniu zamówienia na stronie pojawiła się informacja, że nie mam wpłacać pieniądzy, że wyślą maila z dostępnością towaru.
Nie dostałem takiego maila. Dostałem jedynie maila, który wysyłany jest automatycznie z potwierdzeniem tego co zamówiłem, ale nie jest to potwierdzenie dostępności.
Nikt nie skontaktował się telefonicznie. W związku z tym... wysyłać przelew czy czekać? Bo sam nie wiem. Zamówienie po południu, jest prawie 22 i cicho sza...

Druga rzecz, która mi się rzuciła w oczy. Złożyłem zamówienie, potwierdziłem a koszyk dalej pełny. Dlaczego się nie opróżnił z automatu? Jest gdzieś guzik "opróżnij koszyk" czy muszę klikać ręcznie na każdym produkcie i go kasować? Trochę to niewygodne no i niebezpieczne, bo łatwo można kliknąć i puścić nieświadomie drugie takie samo zamówienie.

To takie uwagi, które mnie osobiście w sklepach drażnią, szczególnie informacje typu czekaj, nie rób przelewu, skontaktujemy się ... a w rzeczywistości nikt się nie kontaktuje.

Jeśli chodzi zaś o sklep - asortyment spory, szczególnie Sonubaitsa i innych firm za co duży plus. Plus to również ceny, choć też należy zwrócić uwagę, że sklep nie nalicza rabatów.
Darmowa przesyłka za co plus, ale od 300 zł dopiero, trochę wysoki próg. Dla mnie osobiście wielka szkoda, że sklep nie ma asortymentu spławikowego, szczególnie jeśli mówimy o spławiku typu Big Game - karpie i komercja bo prawdę mówiąc na siłę szukałem produktów, które mógłbym kupić przy okazji ale ich nie znalazłem. Sklep wydaje się okej. Szczególnie, że wiele osób tutaj poleca, więc myślę, że zakupy bedą udane ;)
Grzegorz

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #337 dnia: 21.01.2016, 21:59 »
Nie wysyłaj. Poczekaj do jutra, na pewno napiszą.
Zbyszek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #338 dnia: 21.01.2016, 21:59 »
czekaj na odzew od nich, a koszyk powinien opróżnić się sam jeżeli zamówienie zostało wysłane do nich, a tak się stało, bo dostałeś e-mail z potwierdzeniem, więc nie wiem czemu masz dalej pełny koszyk, ale tym się nie przejmuj, czekaj do jutra i jak by co po południu zadzwoń do nich i zapytaj co i jak.
Krzysztof

_luwro

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #339 dnia: 21.01.2016, 22:01 »
Kupiłem dzisiaj produkty za jakieś 350 zł, głównie zanęty i jakieś tam pellety.

Po wysłaniu zamówienia na stronie pojawiła się informacja, że nie mam wpłacać pieniądzy, że wyślą maila z dostępnością towaru.
Nie dostałem takiego maila. Dostałem jedynie maila, który wysyłany jest automatycznie z potwierdzeniem tego co zamówiłem, ale nie jest to potwierdzenie dostępności.
Nikt nie skontaktował się telefonicznie. W związku z tym... wysyłać przelew czy czekać? Bo sam nie wiem. Zamówienie po południu, jest prawie 22 i cicho sza...

Druga rzecz, która mi się rzuciła w oczy. Złożyłem zamówienie, potwierdziłem a koszyk dalej pełny. Dlaczego się nie opróżnił z automatu? Jest gdzieś guzik "opróżnij koszyk" czy muszę klikać ręcznie na każdym produkcie i go kasować? Trochę to niewygodne no i niebezpieczne, bo łatwo można kliknąć i puścić nieświadomie drugie takie samo zamówienie.

To takie uwagi, które mnie osobiście w sklepach drażnią, szczególnie informacje typu czekaj, nie rób przelewu, skontaktujemy się ... a w rzeczywistości nikt się nie kontaktuje.

Jeśli chodzi zaś o sklep - asortyment spory, szczególnie Sonubaitsa i innych firm za co duży plus. Plus to również ceny, choć też należy zwrócić uwagę, że sklep nie nalicza rabatów.
Darmowa przesyłka za co plus, ale od 300 zł dopiero, trochę wysoki próg. Dla mnie osobiście wielka szkoda, że sklep nie ma asortymentu spławikowego, szczególnie jeśli mówimy o spławiku typu Big Game - karpie i komercja bo prawdę mówiąc na siłę szukałem produktów, które mógłbym kupić przy okazji ale ich nie znalazłem.

Co do rabatów takie nie oficjalne info które dostałem na maila:

"Powyżej 400 zł jest rabat 3% jednak jeżeli zrobi Pan zakupy na 700 zł dostanie Pan 5 % rabatu "
Pozdrawiam

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #340 dnia: 21.01.2016, 22:02 »
Śmieszne te rabaty :-X
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #341 dnia: 21.01.2016, 22:03 »
Tak jak koledzy piszą , poczekaj spokojnie do jutro . Albo dostaniesz e-miala z wszystkimi danymi do przelewu albo będą dzwonić do Ciebie. Co do rabatów, to właśnie w e-mialu od nich będzie podana suma jaką należy wpłacić i tam na pewno będzie doliczony rabat.
Z poważaniem Marcin

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #342 dnia: 21.01.2016, 22:06 »
Nie wysyłaj. Poczekaj do jutra, na pewno napiszą.

Już zrobiłem przelew. Jakoś nie lubię zwlekać z tym. :P :o Najwyżej zamienie na inny produkt jak nie będzie.
Z drugiej strony powinna być informacja, że coś jest lub nie ma na stanie od razu przy zakupie. No ale wiemy jak jest, w sklepach towar schodzi raz internetowo a raz z półki więc trudno tą dostępność ogarniać w czasie rzeczywistym. Mam nadzieję, że wszystko będzie, szczególnie, że w zasadzie brałem wszystko z Sonubaitsa.


Śmieszne te rabaty :-X

W sumie ceny mają niższe od konkurencji, więc generalnie zawsze coś.
Choć też nie wszystkie produkty są tańsze bo np zanęty MVDE albo Sensasa były droższe od 3 do 5 zł na paczce. Jedynie Sonu jest korzystne.
Grzegorz

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #343 dnia: 21.01.2016, 22:06 »
Kupiłem dzisiaj produkty za jakieś 350 zł, głównie zanęty i jakieś tam pellety.

Po wysłaniu zamówienia na stronie pojawiła się informacja, że nie mam wpłacać pieniądzy, że wyślą maila z dostępnością towaru.
Nie dostałem takiego maila. Dostałem jedynie maila, który wysyłany jest automatycznie z potwierdzeniem tego co zamówiłem, ale nie jest to potwierdzenie dostępności.
Nikt nie skontaktował się telefonicznie. W związku z tym... wysyłać przelew czy czekać? Bo sam nie wiem. Zamówienie po południu, jest prawie 22 i cicho sza...

Druga rzecz, która mi się rzuciła w oczy. Złożyłem zamówienie, potwierdziłem a koszyk dalej pełny. Dlaczego się nie opróżnił z automatu? Jest gdzieś guzik "opróżnij koszyk" czy muszę klikać ręcznie na każdym produkcie i go kasować? Trochę to niewygodne no i niebezpieczne, bo łatwo można kliknąć i puścić nieświadomie drugie takie samo zamówienie.

To takie uwagi, które mnie osobiście w sklepach drażnią, szczególnie informacje typu czekaj, nie rób przelewu, skontaktujemy się ... a w rzeczywistości nikt się nie kontaktuje.

Jeśli chodzi zaś o sklep - asortyment spory, szczególnie Sonubaitsa i innych firm za co duży plus. Plus to również ceny, choć też należy zwrócić uwagę, że sklep nie nalicza rabatów.
Darmowa przesyłka za co plus, ale od 300 zł dopiero, trochę wysoki próg. Dla mnie osobiście wielka szkoda, że sklep nie ma asortymentu spławikowego, szczególnie jeśli mówimy o spławiku typu Big Game - karpie i komercja bo prawdę mówiąc na siłę szukałem produktów, które mógłbym kupić przy okazji ale ich nie znalazłem.

Co do rabatów takie nie oficjalne info które dostałem na maila:

"Powyżej 400 zł jest rabat 3% jednak jeżeli zrobi Pan zakupy na 700 zł dostanie Pan 5 % rabatu "
Pozdrawiam

To w Gozdawie troszkę lepiej wychodzi :
> 350zł - 3,5 % , > 500 zł - 5% , > 800 zł - 8%
Z poważaniem Marcin

_luwro

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #344 dnia: 21.01.2016, 22:08 »
Tylko gozdawa 5-10 % na wejściu droższa :P