Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 802820 razy)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #480 dnia: 27.01.2016, 18:24 »
Ja jeszcze poruszę jeden aspekt. Jeżeli mam się stresować, pisać pisma i dzwonić jeśli wystąpi wada produktu to wolę dopłacić te 50 zł np. na kołowrotku i mam pewność, że Drapieżniki mnie obsłużą profesjonalnie. Przepraszam, że tak Ich wspieram ale za dużo razy straciłem nerwów na krętactwo abym świadomie pakował się w bagno. Wiem jak w firmach podchodzą do reklamacji. Jeśli klient jest ważny to załatwiają bez problemów a takie malutkie sklepiki są traktowane jak dopust i z reguły reklamację się odrzuca. I teraz kłóć się człowieku i wyjaśniaj. Biorą dużo towaru to i formy nacisku na producenta inne.
Powiem Ci, że też tak myślałem do momentu aż mi ostatnio padła płyta główna od komputera. Piątek wieczór, przed samymi świętami, godzina 22:30 ostatni dzień gwarancji. Zakupy robiłem w Komoutroniku w nadzieji, że solidna firma to solidna obsługa.
Oczywiście dodzwonić się na infolinię, aby zgłosić awarię udało mi się dopiero w poniedziałek. Przy czym ta solidna firma stwierdziła, że ma mnie w dupie, ponieważ.ma w.regolaminie zapis że z chwilą wygaśnięcia gwarancji nie ponoszą żadnej odpowiedzialności.
Na informacje, że z przyczyn ode mnie nie zależnych - brak komputera do napisania maila, zamkniętych infolinii, bo do 22:00 - nie byłem w stanie poinformować o awarii pozostali glusi.
Pozostaje w takiej sytuacji postępowanie cywilnoprawne, które po konsultacji wiem, że bym wygrał.
Oczywiście zakupy zrobiłem w innej firmie i to na taką kwotę, że Komputronik powinien się wstydzić. Ale od tego momentu nie przywiązuje się do firmy, bo z tą obsługa klienta zawsze różnie bywa.
Marcin

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #481 dnia: 28.01.2016, 11:19 »
Ja dziś kontaktowałem się ze sklepem, jak zwykle kontakt i czas reakcji na najwyższym poziomie. Dowiedziałem się że moje zakupy z zeszłego roku wliczają się do mojego rabatu, nie było z tym najmniejszego problemu i w ten sposób stałem się szczęśliwym posiadaczem 7% rabatu.

Brawo Drapieżniki :bravo: :)
Pozdrawiam

Marek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #482 dnia: 28.01.2016, 11:52 »
Witam
ja może teraz inaczej, kazdy ma ulubione sklepy, ja najczęściej robię tak, że mam wybrane około 30 sklepów w zakładkach, sprawdzonych, nie miałem problemu np. z komunikacją w obydwie strony. fakt, że w drapieżniku, są niektóre rzeczy, gdzie u konkurencji w ogóle tego nie ma. a jak jest to w podobnej cenie, są sklepy przeznaczone do danej metody. tzn, więcej spławika, więcej gruntu itp. jednak ja twierdze, że w drapiezniku jak dla mnie jest drogo, przynajmniej te rzeczy które mnie interesują. tak jak napisałem na początku, parę minut pracy, wchodzę w zakładki, wybieram co mnie interesuje i przeglądam oferty sklepów i gotowe.
Dla porównania:

Igły FOX, które zakupiłem. Cena drapieżnika 66,50 zł. Zaś moja, które kupiłem w innym sklepie, 54,90 zł.


PVA. Cena drapieżnika 47,50 zł. Zaś moja, 35,90 zł.


różnica wynosi około 23 zł. tylko na dwóch zakupach, a robimy ich dużo... to nawet rabat jak ktoś dostał 7% ze sklepu drapieżnika to i tak jest różnica wynosi coś około 15 zł. pieniądze piechotą nie chodzą. a jak ktoś chce zrobić dużo większe zakupy, to już nie mówię ile to wyniesie jakby wziął w innym.

Pozdrawiam

ps. te dwie rzeczy zakupione w jednym sklepie, więc różnica w przesyłce będzie podobna :) a zresztą ja i tak preferuję w innym sprzęcie ;)
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #483 dnia: 28.01.2016, 12:32 »
Mają przewagę bo mają kilka produktów niedostępnych w innych miejscach  ... i koniec .
Dla tych produktów warto tu kupić ale nie dajcie się zwariować.










Offline tomek-kun

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #484 dnia: 28.01.2016, 12:43 »
Wczoraj również zrobiłem porównanie cen artykułów które mam w koszyku. Zresztą już o tym pisałem. Faktycznie wyszło mi że kilka rzeczy jest droższych, ale też trzeba powiedzieć że kilka jest tańszych i to nawet nie biorąc pod uwagę rabatu. Z 52 artykułów wczoraj znalazłem bodajże 3 lub 4 droższe w drapieżniku niż w kilku innych sklepach. Nie mówię że najtańsze. Tylko że na tych kilku przedmiotach można było zaoszczędzić około 60-70 złotych. Z drugiej strony pozostaje jeszcze wiele innych przedmiotów których cena była podobna, mniejsza lub inne sklepy ich nawet nie posiadały. Także myślę że przed każdym zakupem po prostu trzeba zrobić dobre rozeznanie. Lubie kupować w drapieżniku, ale wiem że są rzeczy które mogę kupić w innym sklepie taniej. Logicznym jest że jeden sklep nigdy nie będzie lekarstwem na wszelkie zakupy.
Tomek

Offline Tomek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #485 dnia: 28.01.2016, 12:55 »
Mnie się podoba to, co wczoraj napisał Maciek o zakupach, zgadzam się z tym i właśnie tak jest:

Każdy kupuje na swój własny sposób ;) W zakupach jak w wędkarstwie - trzeba myśleć i często kombinować :D
Pozdrawiam
Tomek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #486 dnia: 28.01.2016, 13:00 »
Mnie się podoba to, co wczoraj napisał Maciek o zakupach, zgadzam się z tym i właśnie tak jest:

Każdy kupuje na swój własny sposób ;) W zakupach jak w wędkarstwie - trzeba myśleć i często kombinować :D

zgadzam się :) bo kto nie kombinuje i nie myśli, to w pierwszym wypadku nie łowi ryb a w drugim przepłaca za zakupy...
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #487 dnia: 28.01.2016, 13:11 »
W każdym sklepie coś jest taniej a coś drożej i to nie tylko w wędkarstwie więc kwestia indywidualna czy komuś chce się bawić w ileś tam przesyłek z kilku sklepów bo mi nie. Czasem wolę zapłacić drożej i mieć spokój niż zaoszczędzić parę groszy a jak przyjdzie co do czego to sprzedawca umywa ręce...

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 450
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #488 dnia: 28.01.2016, 13:18 »
Mnie się podoba to, co wczoraj napisał Maciek o zakupach, zgadzam się z tym i właśnie tak jest:

Każdy kupuje na swój własny sposób ;) W zakupach jak w wędkarstwie - trzeba myśleć i często kombinować :D

zgadzam się :) bo kto nie kombinuje i nie myśli, to w pierwszym wypadku nie łowi ryb a w drugim przepłaca za zakupy...

Subiektywna ocena :)
Darek

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #489 dnia: 28.01.2016, 13:37 »
A widzieliście ile w drapieżniku kosztuje Shimano Aero Feeder 4000 FA? :P
Pozdrawiam
Marcin

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #490 dnia: 28.01.2016, 15:03 »
A widzieliście ile w drapieżniku kosztuje Shimano Aero Feeder 4000 FA? :P

Tak widzieliśmy ;) ale ta cena dla żartu pewnie , bo kto im kupi :-[
Z poważaniem Marcin

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #491 dnia: 28.01.2016, 17:47 »
Panowie, jeżeli jest tu ktoś kto zajmuje się handlem w sieci to doskonale wie, że ogromne znaczenie ma strona internetowa sklepu/platforma sprzedaży.

Ja mam znajomego, który w tym siedzi i opowiada, która strona doskonale sprzedaje towar, a która tylko ładnie wygląda ale towaru niestety nie sprzedaje.

Nad takimi rzeczami jak szata graficzna, układ strony i pewnie mnóstwem innych szczegółów działających na nasze postrzeganie pracuje masa ludzi, a profesjonalna strona WWW to ich produkt, zapewne nie tani.

Z Drapieżnikiem jest dodatkowo tak, że sklep zarówno stacjonarny jak i sieciowy obsługują kompetentni ludzie, którzy nawet (doświadczyłem tego) przez telefon potrafią opisywać akcję wędki i nie czuje się, że akurat przeszkodziło się im w "piciu herbaty".
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 579
  • Reputacja: 1985
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #492 dnia: 28.01.2016, 18:30 »
W zasadzie to mam wrażenie, że w tym wątku nie powinniśmy dyskutować o cenach, tylko o realizacji zamówień itp.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #493 dnia: 28.01.2016, 19:25 »
Jeżeli chodzi o realizację zamówień to jest ok. Wczoraj zamówiłem z wpłatą na konto i przed upływam 24 godz. zakupy odebrałem w placówce pocztowej.
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #494 dnia: 28.01.2016, 19:45 »
Witam ja was, jeden z kolegów pytał o dostępność produktów Bait-techa w sklepie drapieżnik. Dostałem dzisiaj odpowiedź ze strony sklepu :

"Witam ,
Sytuacja wyklaruje się w przeciagu 1,5 - 2 tygodni .
Proszę jeszcze o e-mail po 7 lutego i będzie na 90% wiadomo .
Prowadzimy jeszcze rozmowy z trzema firmami w UK na temat współpracy zanętowo-peletowej .
Jedna na P.... druga na R...........  trzecia też na P........
ale to na razie tajemnica.
"

O jakich firmach tu pisał ten gość to nie wiem ... ?
Krzysztof