Autor Wątek: Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017  (Przeczytany 9857 razy)

Offline s7

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #15 dnia: 08.06.2017, 11:10 »
Na klawiaturze masz taki magiczny przycisk "PrtScr" po prawej stronie od klawisza F12.
Wciśnięcie przycisku PrtScr powoduje, zapisanie automatyczne tego co właśnie widzisz na swoim ekranie.
Robert

Offline DarekM

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 546
  • Reputacja: 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź / Burzenin
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #16 dnia: 08.06.2017, 11:33 »
Bajka, dzięki wielkie za info :beer:
Pozdrawiam Darek

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #17 dnia: 08.06.2017, 11:34 »
Dopowiem tylko, dla tych, którzy może nie wiedzą.
Po wykonaniu PrtSc otwieramy jakiś program graficzny i komendą "wklej" bądź CTRL+V wklejamy obraz ze schowka.
Wystarczy teraz dopasować wymiary obrazka ( na potrzeby forum) i zapisać plik.
Na obrazku musi być widoczny twój wybór - będzie to pogrubioną czcionką numer zdjęcia na który głosowałeś.
W razie potrzeby musisz przesunąć widok w górę bądź w dół przed wykonaniem polecenia - PrtSc
Będzie widać nagłówek - czyli konkurs majowy, lub podsumowanie - oddanych głosów 87, głosowanie skończone : Dzisiaj 00:23

Tak jak u kolegów. W sumie prosta sprawa :)
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #18 dnia: 08.06.2017, 14:45 »
Proszę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kolego Jacku powiedz że się mylę - ale czyż nie głosowałeś na zdjęcie nr 5, czy nie jest to twoje zdjęcie ?
Regulamin konkursu foto tego nie zabrania, ale według mojej oceny jest to zachowanie  "nie fair".

Jako niesportowe w moim odczuciu, zatem umieściłem takie obostrzenie w zasadach minikonkursu, że takie osoby
o kalendarz ubiegać się nie mogą.
Przykro mi że do takich postaw dochodzi, choć podejrzewałem że niektórzy z ambicji, czy chęci wygrania nagród z Drapieżnika tak postępują.
Nie sądziłem jednak że dadzą się zdemaskować :facepalm:

Zatem nie dopuszczam Cię do losowania !
Proszę Was aby nie dochodziło już do takich sytuacji.
Jeśli ktoś jeszcze tak postępuje niech nie startuje w minikonkursie i zaoszczędzi mi niepotrzebnej pracy.
Szkoda ze dopiero w takich okolicznościach się dowiaduje mimo ze regulamin tego nie zabrania to i tak zostanę ukarany banem na konkurs wydaje mi się ze ja regulaminu nie tworzyłem i jeśli chodzi o karanie lub banowanie to szukałbym winnych gdzie indziej np tych którzy tworzyli regulamin a co do odczucia  to nie sportowe jest zmiana zasad podczas trwania konkursu .wystarczyło napisać do mnie na priv i sam bym zaproponował usunięcie mojego posta i udziału w konkursie szczerze to dla mnie dramat takim zachowaniem jak zmiana zasad podczas trwania konkursu sami odpychacie ludzi od brania w nim udziału a chyba nie oto chodziło
Ps : jeśli chodzi o zaoszczędzenie twojego czasu to trzeba latać dziury w regulaminie a nie banować ludzi którzy marnują swój czas na wstawianie zdjęć i są aktywnymi uczestnikami głosowań i konkursu
Ale to chyba z chęci pokazania ze jest się administratorem i posiadania władzy
Trochę żal

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #19 dnia: 08.06.2017, 14:54 »



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kolego Jacku powiedz że się mylę - ale czyż nie głosowałeś na zdjęcie nr 5, czy nie jest to twoje zdjęcie ?
Regulamin konkursu foto tego nie zabrania, ale według mojej oceny jest to zachowanie  "nie fair".

Jako niesportowe w moim odczuciu, zatem umieściłem takie obostrzenie w zasadach minikonkursu, że takie osoby
o kalendarz ubiegać się nie mogą.
Przykro mi że do takich postaw dochodzi, choć podejrzewałem że niektórzy z ambicji, czy chęci wygrania nagród z Drapieżnika tak postępują.
Nie sądziłem jednak że dadzą się zdemaskować :facepalm:

Zatem nie dopuszczam Cię do losowania !
Proszę Was aby nie dochodziło już do takich sytuacji.
Jeśli ktoś jeszcze tak postępuje niech nie startuje w minikonkursie i zaoszczędzi mi niepotrzebnej pracy.
Szkoda ze dopiero w takich okolicznościach się dowiaduje mimo ze regulamin tego nie zabrania to i tak zostanę ukarany banem na konkurs wydaje mi się ze ja regulaminu nie tworzyłem i jeśli chodzi o karanie lub banowanie to szukałbym winnych gdzie indziej np tych którzy tworzyli regulamin a co do odczucia  to nie sportowe jest zmiana zasad podczas trwania konkursu .wystarczyło napisać do mnie na priv i sam bym zaproponował usunięcie mojego posta i udziału w konkursie szczerze to dla mnie dramat takim zachowaniem jak zmiana zasad podczas trwania konkursu sami odpychacie ludzi od brania w nim udziału a chyba nie oto chodziło

Jacku, nikt o tym nie pisał bo to konkurs koleżeński, takie zachowania powinny być uczestnikom obce. Naprawdę szkoda że musimy o tym dyskutować i podchodzić do konkursu urzędniczo przepychając się regulaminem.

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #20 dnia: 08.06.2017, 14:57 »
Zgadzam się z tobą mój post jest napisany w takim samym tonie bo chciałem aby było to odebrane tak jak ja to odebrałem a wystarczyła wiadomość na priv i po wszystkim
A niech pierwszy rzuci kamień ten który nie głosował na swoje zdjęcie tylko szczerze
Jako ze jestem prawdziwy proszę o usuniecie mojego profilu z waszego forum Sory za wszystko  pozdrawiam

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #21 dnia: 08.06.2017, 15:04 »
Zgadzam się z tobą mój post jest napisany w takim samym tonie bo chciałem aby było to odebrane tak jak ja to odebrałem a wystarczyła wiadomość na priv i po wszystkim
A niech pierwszy żuci kamień ten który nie głosował na swoje zdjęcie tylko szczerze

Na przykład ja.

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #22 dnia: 08.06.2017, 15:06 »
Zgadzam się z tobą mój post jest napisany w takim samym tonie bo chciałem aby było to odebrane tak jak ja to odebrałem a wystarczyła wiadomość na priv i po wszystkim
A niech pierwszy żuci kamień ten który nie głosował na swoje zdjęcie tylko szczerze

Na przykład ja.
Bardzo się cieszę ze są tacy jak ty a nie tacy jak ja może a napewno jest takich więcej
Proszę administratora o usuniecie mojego profilu z forum i dziekuje wszystkim za dobre rady i naukę łapania metodą jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #23 dnia: 08.06.2017, 15:11 »

Zgadzam się z tobą mój post jest napisany w takim samym tonie bo chciałem aby było to odebrane tak jak ja to odebrałem a wystarczyła wiadomość na priv i po wszystkim
A niech pierwszy żuci kamień ten który nie głosował na swoje zdjęcie tylko szczerze



Na przykład ja.

Bardzo się cieszę ze są tacy jak ty a nie tacy jak ja może a napewno jest takich więcej



Jacek, kurde...Naprawdę wystarczyło jedno słowo, może dwa. Sam działasz na swoją szkodę niepotrzebnie to komentując. Ja też nie raz (ze Stasiem i Arunio) miałem szczepę i gwarantuje Ci że warto tą swoją winę zobaczyć i po prostu jak facet wziąć się w garść i przeprosić, wtedy zaczyna świecić słońce i ptaszki zaczynają ćwierkać. Każdy się godzi i jest nawet lepiej niż wcześniej.


Nikt Ciebie stąd nie wygania.

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #24 dnia: 08.06.2017, 15:18 »
Jak można nie komentując szukać tylko mojej winy od tego jest regulamin aby go przestrzegać ja go nie złamałem jak już napisałem wystarczyło by napisać na priv przeprosił bym i poprosił o usuniecie mojego postu a zostałem napiętnowany jak jakiś oszust na forum stary ja z takim postępowaniem wobec innych się nie będę godził a i stosowne zmiany w regulaminie bym wprowadził jeśli chodzi o konkurs foto biorący w nim udział winni byli by wysyłać na priv oddane głosy w postaci screen do admina i wszystko wtedy jest ładne i klarowne nie bronię siebie i chce przeprosić umiem się przyznać ale wymagam od innych tego samego Z tąd moja decyzja o odejściu z forum proszę o usuniecie mojego profilu lub zbanowanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatal

Offline mariusz420

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wody PZW Radom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #25 dnia: 08.06.2017, 15:36 »
Nie złamałeś regulaminu na foto maja, bo faktycznie nie było tam takiego zapisu. Natomiast przy minikonkursie jest już prośba, aby osoby głosujące na swoje zdjęcie nie brały w nim udziału.
Patrząc z boku nikt nie uważa cię za oszusta, a przynajmniej ja takich wniosków nie wyciągnąłem. Ot nieporozumienie :)
Musiałem coś napisać, bo niby konkurs, nagrody itd, a pojawiły się zupełnie niepotrzebne negatywne emocje.
Pozdrawiam :)

Offline DarekM

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 546
  • Reputacja: 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź / Burzenin
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #26 dnia: 08.06.2017, 16:49 »
Jest i moje  :)
Pozdrawiam Darek

Offline s7

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #27 dnia: 08.06.2017, 17:30 »
Zobaczymy, może i ja będę miał szczęście w losowaniu :)
 
Robert

Offline s7

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #28 dnia: 08.06.2017, 18:35 »
Panowie, zostało już tylko 25 minut, na zgłoszenie się do mini konkursu.
Robert

Offline s7

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Błyskawiczny mini konkurs - maj 2017
« Odpowiedź #29 dnia: 08.06.2017, 19:01 »
Minął już czas, na udział w mini konkursie.
Wynik ukaże się lada moment.
Robert