Autor Wątek: Haki B512 Kamasan - gdzie kupić?  (Przeczytany 4646 razy)

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Haki B512 Kamasan - gdzie kupić?
« Odpowiedź #15 dnia: 23.12.2014, 14:13 »
Raczej od eksperymentowania to sa treningi a na zawody to trzeba obrac taktyke i scisnac jaja zeby sie powiodlo.
Twarz Shimano/Guru/Daiwa i haki Kamasan -mi to duzo mowi ale chce sie jeszcze przekonac o tym na wlasnej skorze ;)
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 742
  • Reputacja: 1988
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Haki B512 Kamasan - gdzie kupić?
« Odpowiedź #16 dnia: 25.12.2014, 10:30 »
Kamasan jest 'cichą' marką... Nie mają takiej promocji jak Preston Guru czy Drennan. A ich haki stosuje masa wędkarzy - i to 'celebrytów'. Tak więc nie jest to przypadek! ;)
Ja tam chwalę sobie ich produkty - wczoraj na maleńkie Kamasany Animale nr 16 łowiło sie pięknie karpie na Metodę - zero spinek. Fajny hak, o B911 w wielu wersjach nie wspomnę...

Wielu wyczynowców stosuje też F1 B911 - gdyz te ryby sa waleczne i schodzą często z haka (zwłaszcza te mniejsze walczą jak klenie). Wiele łowisk nie dopuszacza łowienia hakami z zadziorami - i ta wersja na pewno dlatego znajduje uznanie pośród wyczynowców. Na pewno używa właśnie jej Steve Ringer.
Lucjan

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Haki B512 Kamasan - gdzie kupić?
« Odpowiedź #17 dnia: 25.12.2014, 12:15 »
Te Animale w rozm.16 wiazales z włosem, czy nabiałeś przynęty na hak?
Preston tez ma ciekawe PR355. Nie używałem ich jeszcze ale ponoć są bardzo skuteczne.
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 742
  • Reputacja: 1988
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Haki B512 Kamasan - gdzie kupić?
« Odpowiedź #18 dnia: 26.12.2014, 02:16 »
Kupiłem gotowce kiedyś i skracam przypony do 10 cm. Hak z łopatką. Nie używałem jeszcze innych haków - te sprawują mi sie dobrze. W przypadku małego podajnika z Prestona hak nie może byc duży - bo razem z 3-4 robakami jest juz sporawy. Myślę, że nr 14 byłby jeszcze lepszy - ale nie miałem akurat takowego, tylko w wersji z zadziorem.
Lucjan