Autor Wątek: Pękające Acolyte....  (Przeczytany 3417 razy)

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 827
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pękające Acolyte....
« Odpowiedź #15 dnia: 16.02.2020, 10:57 »
Pomijając jakiś błąd przy produkcji to:

Skąd my wiemy co się dzieje z tymi wędkami choćby na etapie pakowania, wysyłki do sklepów itd?
(...)
No właśnie w kwestii transportu mogę dużo powiedzieć, w szczególności "dbałości o ostrożność" podczas sortowania przesyłek. A znam temat od podszewki, jako, że woziłem przesyłki kurierskie między oddziałami. A to, co kurierzy wyprawiali z przesyłkami to szkoda gadać. Osoby sortujące też mają wiele za uszami. A to latające laptopy, a to kopanie przesyłki z telefonem. Dlatego nie ma się co dziwić, że i sprzęt wędkarski może być uszkodzony, a przynajmniej warunki, w jakich jest transportowany mają istotny wpływ na jego żywotność.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pękające Acolyte....
« Odpowiedź #16 dnia: 17.02.2020, 09:06 »
Wyrazy współczucia. Dlatego nie dziwiłem się koledze z forum, który jakiś czas temu zwrócił wędkę za ponad 1000 zł, bo była kiepsko zabezpieczona. Niektórzy przymykają na to oko, a potem zdarzają się takie przykre historie. Mam tylko nadzieję, że historia się nie powtórzy, gdy ktoś kupi wędkę, która wtedy została zwrócona.
Marcin

Offline Laur77

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 357
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pękające Acolyte....
« Odpowiedź #17 dnia: 18.02.2020, 22:13 »
Miałem dwa Pudle 12 ft - jedna Carp Feeder a druga Method Feeder. Może niższa klasa ale powiem tak dwa razy pękła wędka Method Feeder - raz podczas zarzucania z koszykiem 25g z towarem a drugi raz jak wyciągałem karasia 10 dag..... Tak się zrazilem że sprzedałem obie wędki i kupiłem dużo tańsze Trabucco i jestem mega zadowolony.
Wawrzyn