MEDIA i MULTIMEDIA > Aplikacje

Nowa aplikacja wędkarska (Poszukiwani Testerzy)

(1/4) > >>

Amurak:
🎣 Poszukiwani Testerzy dla Nowej Aplikacji Wędkarskiej! 🎣

Cześć Wędkarze!
Jestem szczęśliwy, że mogę podzielić się z Wami moim najnowszym projektem - zupełnie nową aplikacją wędkarską, która ma na celu ułatwienie i urozmaicenie Waszych wędkarskich doświadczeń!

🚀 Co nowego?
- Intuicyjny interfejs użytkownika, zaprojektowany z myślą o łatwości obsługi.
- Społeczność wędkarska - dziel się swoimi poradami i zdjęciami z innymi pasjonatami.
- Możliwość przyjemnej konwersacji poprzez chat z innymi osobami.
- Giełda na której możesz ogłosić chęć sprzedaży lub kupna jakiegoś asortymentu wędkarskiego.
- Porady tworzone przez profesjonalnych wędkarzy.
- Forum na którym uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

🚀 Co w przyszłości?
- 🗺️ Mapy z lokalizacjami popularnych łowisk i nowych miejsc do odkrycia.
- 🎣 Dziennik połowów, abyś mógł śledzić swoje sukcesy i wyzwania.
- 🎣 Informacje na temat zawodów wędkarskich
- 💵 Możliwość zakupu zezwoleń na połów.

🔍 Poszukuję Waszej Pomocy!
Poszukuję ochotników do przetestowania mojej aplikacji! Jeżeli jesteś zainteresowany/a, po prostu zostaw po sobie znak a na pewno się odezwę ;)

Dziękuję Wam z góry za wsparcie i entuzjazm! 💙🎣

C4sius:
znak

boguss1982:
Coś więcej możesz napisać?  Czy to aplikacja androida? Można poprosić o bardziej obszerny, szczegółowy opis, jakieś grafiki.   

To co jest obecnie opisane, a nawet dużo dużo więcej  , dzięki wieloletniej pracy użytkowników znajduje się na tym forum.

Amurak:
Aplikacja ma mieć swoją premierę wiosną 2024r. nie mam jeszcze konkretnej daty w głowie ale chciałbym aby do kwietnia już była na ,,produkcji''. Aplikacja ma być odpowiedzią na coraz nowocześniejsze aplikacje i rozwiązania aby nam wędkarzom żyło się lepiej, jedna aplikacje gromadząca wszystko. Aktualnie jestem na etapie zbierania opinii od ludzi co o tym sądzą, jakie są ich sugestie, propozycje, co jest ok, a co do poprawy. Aplikacje będzie się ciągle rozwijać dlatego do pierwszego wypuszczenia będzie tylko wersja webowa tej aplikacji, oczywiście aplikacja będzie w pełni responsywna więc każdy użytkownik będzie mógł z niej swobodnie korzystać na swoim telefonie i również przypiąć sobie tą stronę do ekranu na telefonie aby szybko z niej korzystać, w przyszłości są plany aby były również aplikacjie dostępne na IOS i Android w ich sklepach. Oczywiście zgadzam się, że na tym forum jest bardzo dużo wiedzy dzięki świetnej społeczności, która tworzy to forum, ale w aplikacji którą tworzę jest bardzo dużo rzeczy, których nie ma takich jak przejrzysty czat do rozmowy z innymi uczestnikami, o wiele ładniejszy i przejrzysty interface, możliwość korzystania z dark mode, responsywność na urządzenia mobilne, podział na różne sekcje, porady i forum są oddzielnie dzięki czemu po łatwo jest się nawigować podobnie jest z giełdą, w przyszłości będzie sekcja poświęcona zawodom wędkarskim, mapa z łowiskami. Jest też pomysł aby aplikacja się monetyzowała dzięki czemu będzie możliwość uniknięcia reklam i ciągłego rozwijania tej aplikacji w ramach potrzeb. Ma to być aplikacja od wędkarzy dla wędkarzy i ma być ciągle rozwijana :D

katystopej:

--- Cytat: Amurak w 12.12.2023, 12:08 ---...Aplikacja ma być odpowiedzią na coraz nowocześniejsze aplikacje...

--- Koniec cytatu ---

Szach mat, logika poszła się jebać ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej