Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3890239 razy)

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5010 dnia: 25.02.2016, 15:25 »
Witam
Ładne zakupy zrobiliście koledzy, to ja wstawię swoje, zrobi się bardziej kolorowo na stronie :)

Wstawię i opiszę je po swojemu :D

Tak jak już wcześniej pisałem o zakupie nowego wózka na sprzęt, tak też zrobiłem. Sprzętu dochodzi a sił coraz mniej.. Wózek niemieckiej firmy Anaconda.


Tak to wygląda po rozpakowaniu :)


Torba Anacondy, a w środku dwa koła do pompowania, które oczywiście nie są napompowane. Torba zarąbista, jak złoże wózek, zostawie ją sobie na przynęty do rozrabiania zanęty. Cieszę się jak dziecko z tego zakupu :D


Dwa duże, mocne koła.


Zbliżenie na koła.


A tak prezentuje się cały złożony wózek :D


Dwa kg zanęty z Bait Tech, kulki, które u mnie dobrze na wodach się spisują. Brakujące smaki, których nie miałem.


Pianki PVA FOX, wkrótce będę robił testy i dlatego potrzebowałem oryginalnego pudełka z zawartością pianek PVA.


Dipy w proszku, węgierskiej firmy Carp Zoom.


Tak się prezentują otwarte. Mają intensywny kolor i zapach.


Tutaj wrzucam link o tych sproszkowanych dipach

Kulki 10 mm, Dynamite Baits, Robin Red; Pop Up Butyric - C owocowe 10 mm + dumbelki (tego smaku mi brakowało, a seria składa się z 4 smaków i 4 kolorów, tamte 3 w tamtym roku pokazywałem Wam na swoich zdjęciach z wypraw i czuję, że te pomarańczowe, też dadzą radę na moich wodach) + 11 mm Solar Pop Up - brakujące smaki/zapachy których nie mam. Wszystko pod Zig Rig kupuję w tym roku. Będę próbował łowić tą metodą w tym sezonie.


Tak prezentują się te kulki po otwarciu.


Dipy pikantne z Trapera, z Dynamite Baits małże. Większość tego idzie do moich miksów.


Nowe nożyczki, bo tamte już się trochę potępiły, przyrząd do odmierzania długości pętelek z Solar, kółeczka do przyponów no i haczyki Kordy nr 8 do Zig Rig.


No i Glug Pot Case z FOX. Wszytskie przynęty będę miał pod ręką, a raczej nie wszystkie a jakąś część :D przeważnie najskuteczniejsze w niej będą.


Tak wygląda po otwarciu - rozsunięciu.


8 pojemników, 4 duże i 4 małe. Nie dopuszczają powietrza, bo w środku są gumowe uszczelki. Możemy także dokupić osobno, duże lub małe pojemniki, jak dokupimy małe pojemniki z FOX, będziemy mieli w takiej torbie 12 różnych przynęt.


Możemy w nich przechowywać 6 oryginalnych pudełek, jak widzicie na zdjęciu lub 6 oryginalnych dipów, też wejdą :) tylko trzeba zwrócić uwagę na wysokość pudełek. Jeżeli nie wejdą, można było przelać w te pudełka, które są dołączone do zestawu.


Jak widzicie tutaj na zdjęciu, dla pokazania. Wszystko ładnie się prezentuje. W moim przypadku są to kulki, ale można tutaj również przechowywać pelety, różnego rodzaju ziarna, po prostu nasze przynęty.


I tak to się prezentuje w torbie. Jak widzicie na zdjęciu na górnej pokrywie, można przetrzymywać drobne akcesoria wędkarskie.


To już wszystko. Myślę, że opisałem to poprawnie i zachęcająco do dokonania zakupu :D

Pozdrawiam
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline yarousseau

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 434
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5011 dnia: 25.02.2016, 15:28 »
Kolego ten wozek to Anaconda pickup trolley? Tez sie nad takim zastanawiam...

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

yarousseau
Mazovia Fishing Team
https://www.facebook.com/mazoviaft/

Offline tomek-kun

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5012 dnia: 25.02.2016, 15:31 »
Wow świetne zakupy. Jeśli można wiedzieć ile dałeś za wóżek i jaki dokładnie to model?
Tomek

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5013 dnia: 25.02.2016, 15:31 »
Grubo! Skąd Wy wszyscy na to hajs macie? W pl niby taka bieda a tu non stop zakupy po tysiaku

Chyba zbyt mało zarabiam a szczególnie na tych lódkach

Przynajmniej miło pooglądać


A propos tych tacek to myślę że do stolicy po prostu szybciej wysyłają




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5014 dnia: 25.02.2016, 15:34 »
Gratuluję Sylwek! :thumbup:  Anaconda to firma cócia Sangera.Nakierowana na karpiarzy. Sanger to sprzęt z zasady Sumowy. Ale ich maszynki są w stosunku cena/jakość 10/10. Trochę kicha z serwisem. Feederki godne uwagi o akcji dość szybkiej i w rozsądnej cenie. Kołowrotki prostej konstrukcji,łatwe w serwisie i w rozsądnych materiałach. To moje osobiste odczucia. Bo mam 2 feedery i 2 kołowrotki.
Arek

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5015 dnia: 25.02.2016, 15:36 »
Pyza, super zakupy! Podobają mi sie te kulki carp only


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Offline rococo1234

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: pomorskie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5016 dnia: 25.02.2016, 15:45 »
Grubo! Skąd Wy wszyscy na to hajs macie? W pl niby taka bieda a tu non stop zakupy po tysiaku

Chyba zbyt mało zarabiam a szczególnie na tych lódkach

Przynajmniej miło pooglądać


A propos tych tacek to myślę że do stolicy po prostu szybciej wysyłają

Nie przejmuj się , u mnie to samo :'(.Ostatnio chyba jakieś dumbelsy ( tutti -frutti)kupiłem i w drodze  do domu połowę wyżarłem :P A żona pytała czy coś piłem ,bo mi dziwnie z paszczy jedzie :-X

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5017 dnia: 25.02.2016, 15:45 »
Pyza jak zobaczyłem twoje zakupy, to mnie zatkało :)
Zbyszek

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5018 dnia: 25.02.2016, 15:48 »
Zamknijcie ten wątek bo się człowiek tylko stresuje. 

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5019 dnia: 25.02.2016, 15:50 »
Macie tutaj chłopaki link do sklepu gdzie kupowałem wózek. Tylko jest taki myk, że ten wózek parę dni temu kosztował 246 zł... Ten wózek jest ciężko dostępny w Polsce w sklepach, nie każdy go ma. Planowałem w tamtym roku zakup tego wózka, ale jak się okazało, szybko zdrożał na 285 zł... Zadzwoniłem do sklepu, mówię co tak drogo? I zeszli z ceny i zrobili cenę za którą go kupiłem i do tej pory ta cena została. Czyli po prostu 257 zł zapłaciłem za ten wózek.

http://www.sklepbazant.pl/pl/p/Anaconda-Pick-Up-Trolley-/813

Pozdrawiam
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5020 dnia: 25.02.2016, 16:16 »
Pyza jak zobaczyłem twoje zakupy, to mnie zatkało :)

Zbyszek nie przesadzaj :D Zaoszczędziłem tak jak mówiłem, tak pokazałem, to kupiłem, a planowałam od dawna wózek - ale o tym wiecie. I jeszcze za miesiąc, może dwa jeszcze mam w planach zakup nowych sygnalizatorów brań Monster Fishing. Znów poleci 800 zł.. Ale będe miał już na wieki :D

Pozdrawiam
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5021 dnia: 25.02.2016, 16:24 »
Witam
Ładne zakupy zrobiliście koledzy, to ja wstawię swoje, zrobi się bardziej kolorowo na stronie :)

Wstawię i opiszę je po swojemu :D

Tak jak już wcześniej pisałem o zakupie nowego wózka na sprzęt, tak też zrobiłem. Sprzętu dochodzi a sił coraz mniej.. Wózek niemieckiej firmy Anaconda.


Tak to wygląda po rozpakowaniu :)


Torba Anacondy, a w środku dwa koła do pompowania, które oczywiście nie są napompowane. Torba zarąbista, jak złoże wózek, zostawie ją sobie na przynęty do rozrabiania zanęty. Cieszę się jak dziecko z tego zakupu :D


Dwa duże, mocne koła.


Zbliżenie na koła.


A tak prezentuje się cały złożony wózek :D


Dwa kg zanęty z Bait Tech, kulki, które u mnie dobrze na wodach się spisują. Brakujące smaki, których nie miałem.


Pianki PVA FOX, wkrótce będę robił testy i dlatego potrzebowałem oryginalnego pudełka z zawartością pianek PVA.


Dipy w proszku, węgierskiej firmy Carp Zoom.


Tak się prezentują otwarte. Mają intensywny kolor i zapach.


Tutaj wrzucam link o tych sproszkowanych dipach

Kulki 10 mm, Dynamite Baits, Robin Red; Pop Up Butyric - C owocowe 10 mm + dumbelki (tego smaku mi brakowało, a seria składa się z 4 smaków i 4 kolorów, tamte 3 w tamtym roku pokazywałem Wam na swoich zdjęciach z wypraw i czuję, że te pomarańczowe, też dadzą radę na moich wodach) + 11 mm Solar Pop Up - brakujące smaki/zapachy których nie mam. Wszystko pod Zig Rig kupuję w tym roku. Będę próbował łowić tą metodą w tym sezonie.


Tak prezentują się te kulki po otwarciu.


Dipy pikantne z Trapera, z Dynamite Baits małże. Większość tego idzie do moich miksów.


Nowe nożyczki, bo tamte już się trochę potępiły, przyrząd do odmierzania długości pętelek z Solar, kółeczka do przyponów no i haczyki Kordy nr 8 do Zig Rig.


No i Glug Pot Case z FOX. Wszytskie przynęty będę miał pod ręką, a raczej nie wszystkie a jakąś część :D przeważnie najskuteczniejsze w niej będą.


Tak wygląda po otwarciu - rozsunięciu.


8 pojemników, 4 duże i 4 małe. Nie dopuszczają powietrza, bo w środku są gumowe uszczelki. Możemy także dokupić osobno, duże lub małe pojemniki, jak dokupimy małe pojemniki z FOX, będziemy mieli w takiej torbie 12 różnych przynęt.


Możemy w nich przechowywać 6 oryginalnych pudełek, jak widzicie na zdjęciu lub 6 oryginalnych dipów, też wejdą :) tylko trzeba zwrócić uwagę na wysokość pudełek. Jeżeli nie wejdą, można było przelać w te pudełka, które są dołączone do zestawu.


Jak widzicie tutaj na zdjęciu, dla pokazania. Wszystko ładnie się prezentuje. W moim przypadku są to kulki, ale można tutaj również przechowywać pelety, różnego rodzaju ziarna, po prostu nasze przynęty.


I tak to się prezentuje w torbie. Jak widzicie na zdjęciu na górnej pokrywie, można przetrzymywać drobne akcesoria wędkarskie.


To już wszystko. Myślę, że opisałem to poprawnie i zachęcająco do dokonania zakupu :D

Pozdrawiam
Świetny wózek!
Jak duzy jest? Mozna go gdziez w kraju kupic? Jak cenowo wyszedl?

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5022 dnia: 25.02.2016, 16:26 »
Sylwek - Możesz podać wymiary tej torby z pudełkami którą kupiłeś, oraz cenę ! :)
Krzysztof

Offline tomek-kun

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5023 dnia: 25.02.2016, 16:31 »
Pięknie. U mnie w mieście jest ten sklep stacjonarny. Muszę się tam wybrać:) Dzięki za jak zawsze świetną relacje :thumbup:
Tomek

Chub

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #5024 dnia: 25.02.2016, 16:44 »
Sylwek - Możesz podać wymiary tej torby z pudełkami którą kupiłeś, oraz cenę ! :)

Np. :

http://www.fishpoint.pl/fox-fx-glug-pot-case-inc-4-x-tinted-full-pots-and-p-3665.html