Autor Wątek: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen  (Przeczytany 750453 razy)

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4050 dnia: 31.01.2021, 17:51 »
Ale BLM wspierają? Bo nie wiem, czy kupować :P

,,Kto nie ryzykuje ten........ 
Podejrzewam że niejedna osoba  z SiG już zamówiła i się nie przyzna. :P
Dlaczego mają drugą ofertę  Ultegry w wyższej cenie? Dziwne.

https://pl.aliexpress.com/item/1005002069606580.html?


Adnotacja moderatora:
ze względu na podejrzany charakter oferty, na obecnym etapie odradzamy zakupy w sklepie z linku.


Nawet w tej wezmę jeśli to oryginał ;)

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4051 dnia: 31.01.2021, 22:48 »
W tej cenie to ja bym wziął nawet dobrą podróbę Ultegry ;D :P

poldek3254

  • Gość
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4052 dnia: 31.01.2021, 23:14 »
Na innym Forum ,,sumiarze " zamówili 60 szt  ,,Penów " z tego sklepu.

https://www.aliexpress.com/store/group/PENN/911400027_10000000055590.html?


Adnotacja moderatora:
ze względu na podejrzany charakter oferty, na obecnym etapie odradzamy zakupy w sklepie z linku.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4053 dnia: 31.01.2021, 23:32 »
Na innym Forum ,,sumiarze " zamówili 60 szt  ,,Penów " z tego sklepu.

https://www.aliexpress.com/store/group/PENN/911400027_10000000055590.html?


Adnotacja moderatora:
ze względu na podejrzany charakter oferty, na obecnym etapie odradzamy zakupy w sklepie z linku.


Zobaczą Penny jak świnia niebo :D :'( jeszcze będzie głośno o tym sklepie :P
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4054 dnia: 31.01.2021, 23:40 »
Aż trudno mi uwierzyć że ludzie dają się nabrać na takie oferty :D nawet gdyby ktoś okradł fabrykę to nie puszczałby tego w takich ilościach i takich cenach. Będą z tego grube dymy na Aliexpress :D
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4055 dnia: 31.01.2021, 23:50 »
Poldek, powiedz mi jedno. Oferta JEST podejrzana, według wszelkich zasad higieny internetowo-zakupowej. Zagraniczny portal, konto zupełnie świeże, zarejestrowane na podejrzany podmiot w jeszcze innym kraju, brak opinii, szeroka oferta topowego sprzętu w nienaturalnie niskich cenach, dziwne zapisy w regulaminie, błędy w ogłoszeniach.

Jaka jest szansa, że jakiś dobry samarytanin wyprzedaje tysiące kolowrotków dziesiątki procent taniej niż konkurencja?

Wrzucasz ciągle informacje mające przekonać innych, że jednak wszystko jest z ofertą w porządku. Przykkadasz się do tego lepiej niż niejeden sprzedawca w sklepie wędkarskim w Polsce.

Z jakiego powodu uważasz że warto to robić, nawet gdyby choć jedna osoba miała zostać oszukana?

poldek3254

  • Gość
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4056 dnia: 01.02.2021, 00:01 »
Nikogo nie namawiam do kupna, linki do przedstawionych przedmiotów podałem  jako informację.

Nie czytasz wszystkich postów.
I nie wciskaj mi ,że kogoś namawiam. Bo nagonkę zrobiliście na mnie w tam tym roku.

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4057 dnia: 01.02.2021, 00:04 »
Mam dokładnie takie samo zdanie. Wystarczy raz ostrzec wszystkich a nie "podgrzewać" atmosferę tym ile ludzie zamówili. Czerpiesz przyjemność z tego że ktoś najpewniej utopi pieniądze?

poldek3254

  • Gość
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4058 dnia: 01.02.2021, 00:09 »
Mam dokładnie takie samo zdanie. Wystarczy raz ostrzec wszystkich a nie "podgrzewać" atmosferę tym ile ludzie zamówili. Czerpiesz przyjemność z tego że ktoś najpewniej utopi pieniądze?
Czy ja komuś zaproponowałem czy sugerowałem kupno  z tego sklepu? to czego się czepiasz.
Piszę jak każdy na tym Forum .Znalazł się adwokat.

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4059 dnia: 01.02.2021, 00:12 »
Nie czytasz wszystkich postów.
I nie wciskaj mi ,że kogoś namawiam. Bo nagonkę zrobiliście na mnie w tam tym roku.

Nie wciskam. Oceniam Twoją ilość wpisów i wysokie zaangażowanie w przekonanie innych, że ze sklepem wszystko w porządku.

Wiem, że jesteś wielkim pasjonatą zakupów na Ali, bo głownie w tym wątku się udzielasz. Ale to nie może mi przesłonić oczu na fakt, że jesteś mocno zaangażowany w informowanie o przedmiotowym sklepie.

Jeśli uważasz, że jest tu organizowana na Ciebie nagonka (zgaduję, że w tym momencie przeze mnie), to jaki cel przyświeca udzielaniu się w tak wrogim środowisku?

poldek3254

  • Gość
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4060 dnia: 01.02.2021, 00:34 »
Nie czytasz wszystkich postów.
I nie wciskaj mi ,że kogoś namawiam. Bo nagonkę zrobiliście na mnie w tam tym roku.

Nie wciskam. Oceniam Twoją ilość wpisów i wysokie zaangażowanie w przekonanie innych, że ze sklepem wszystko w porządku.

Wiem, że jesteś wielkim pasjonatą zakupów na Ali, bo głownie w tym wątku się udzielasz. Ale to nie może mi przesłonić oczu na fakt, że jesteś mocno zaangażowany w informowanie o przedmiotowym sklepie.



Jeśli uważasz, że jest tu organizowana na Ciebie nagonka (zgaduję, że w tym momencie przeze mnie), to jaki cel przyświeca udzielaniu się w tak wrogim środowisku?

Znowu wciskasz jakiś kit, o wysokim zaangażowaniu w przekonaniu innych. Pokaż choć jeden post żebym komuś coś zaproponował.
Podłapałem ten temat bo jestem ciekawy jak to się skończy, i to wszystko. Myślę że piszę w odpowiednim dziale i proszę bez złośliwości
bo pasjonatów zakupów na Ali tutaj jest ok. 70%,połowa się nie przyzna.



Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4061 dnia: 01.02.2021, 00:35 »
Mam dokładnie takie samo zdanie. Wystarczy raz ostrzec wszystkich a nie "podgrzewać" atmosferę tym ile ludzie zamówili. Czerpiesz przyjemność z tego że ktoś najpewniej utopi pieniądze?
Czy ja komuś zaproponowałem czy sugerowałem kupno  z tego sklepu? to czego się czepiasz.
Piszę jak każdy na tym Forum .Znalazł się adwokat.

Razi mnie to że napisałeś kilkanaście postów na temat potencjalnego oszustwa. Zbierasz informacje z innych forum i wklejasz tutaj żeby się ponabijać? W drugą stronę robisz to samo?

Czyim adwokatem miałbym być?

Jeśli uważasz, że jest tu organizowana na Ciebie nagonka (zgaduję, że w tym momencie przeze mnie), to jaki cel przyświeca udzielaniu się w tak wrogim środowisku?

Wkleja informacja na innych forach żeby się ponabijać. Wolne od szkoły, ma dużo czasu.

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4062 dnia: 01.02.2021, 00:45 »
Znowu wciskasz jakiś kit, o wysokim zaangażowaniu w przekonaniu innych. Pokaż choć jeden post żebym komuś coś zaproponował.
Podłapałem ten temat bo jestem ciekawy jak to się skończy, i to wszystko. Myślę że piszę w odpowiednim dziale i proszę bez złośliwości
bo pasjonatów zakupów na Ali tutaj jest ok. 70%,połowa się nie przyzna.

Jedyne co podrzucasz, to pozytywne informacje. I robisz to zaskakująco często, jak na "tylko informuję". Ktoś, teraz hipotetycznie, kto przesyła linki scamowe, też tylko informuje. Daje link, nie każe nikomu w niego klikać. Pewnie. Każdy w końcu sam podejmuje ryzyko.

Ty mówisz, że oceniając to jako "zaangażowanie" wciskam kit. Okej, oceniaj to jak chcesz. Nie pozwolę natomiast przykładać ręki do tego, żeby któryś z naszych użytkowników dał się naciąć na wyłudzenie. Tym bardziej, że ktoś podekscytowany taką świetną "ofertą" może oddać oszustowi ciężko wypracowane pieniądze, zbierane na wymarzony sprzęt.

Na Ali sam kupuję, czego nie ukrywam :)

poldek3254

  • Gość
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4063 dnia: 01.02.2021, 00:58 »
Mam dokładnie takie samo zdanie. Wystarczy raz ostrzec wszystkich a nie "podgrzewać" atmosferę tym ile ludzie zamówili. Czerpiesz przyjemność z tego że ktoś najpewniej utopi pieniądze?
Czy ja komuś zaproponowałem czy sugerowałem kupno  z tego sklepu? to czego się czepiasz.
Piszę jak każdy na tym Forum .Znalazł się adwokat.

Razi mnie to że napisałeś kilkanaście postów na temat potencjalnego oszustwa. Zbierasz informacje z innych forum i wklejasz tutaj żeby się ponabijać? W drugą stronę robisz to samo?

Czyim adwokatem miałbym być?

Jeśli uważasz, że jest tu organizowana na Ciebie nagonka (zgaduję, że w tym momencie przeze mnie), to jaki cel przyświeca udzielaniu się w tak wrogim środowisku?

Wkleja informacja na innych forach żeby się ponabijać. Wolne od szkoły, ma dużo czasu.

Dlaczego uważasz że to jest oszustwo? Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Inni koledzy mają inne zdanie, przedstawiają że sklep jest legalny, dlaczego mam nie wierzyć?
Tak, mam dużo wolnego czasu, a szkoły skończyłem ponad 40 lat temu. Uważaj na te swoje wpisy bo nie wiadomo na kogo trafisz.


Znalazłem. Trzeba obserwować i czekać na opinie :)

Firma pewna choć dopiero co założona...we francuskim odpowiedniku PKD ma wpisane doradztwo w zakresie systemów komputerowych i oprogramowania. Widać, że cały czas szukają swojej niszy na rynku :P


poldek3254

  • Gość
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #4064 dnia: 01.02.2021, 01:13 »
Znowu wciskasz jakiś kit, o wysokim zaangażowaniu w przekonaniu innych. Pokaż choć jeden post żebym komuś coś zaproponował.
Podłapałem ten temat bo jestem ciekawy jak to się skończy, i to wszystko. Myślę że piszę w odpowiednim dziale i proszę bez złośliwości
bo pasjonatów zakupów na Ali tutaj jest ok. 70%,połowa się nie przyzna.

Jedyne co podrzucasz, to pozytywne informacje. I robisz to zaskakująco często, jak na "tylko informuję". Ktoś, teraz hipotetycznie, kto przesyła linki scamowe, też tylko informuje. Daje link, nie każe nikomu w niego klikać. Pewnie. Każdy w końcu sam podejmuje ryzyko.

Ty mówisz, że oceniając to jako "zaangażowanie" wciskam kit. Okej, oceniaj to jak chcesz. Nie pozwolę natomiast przykładać ręki do tego, żeby któryś z naszych użytkowników dał się naciąć na wyłudzenie. Tym bardziej, że ktoś podekscytowany taką świetną "ofertą" może oddać oszustowi ciężko wypracowane pieniądze, zbierane na wymarzony sprzęt.

Na Ali sam kupuję, czego nie ukrywam :)

No dobrze ,a jeżeli te oferty wypalą? Większość będzie miała do Ciebie pretensję że stałeś się ,,stróżem prawa na Forum".
Działa  to w dwie strony. Żebym był pewny na 100% tego sklepu sam bym coś kupił, ale się wstrzymuję i radzę wszystkim.
Takie jest moje zdanie.