Autor Wątek: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby  (Przeczytany 80869 razy)

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 261
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #150 dnia: 13.08.2019, 08:46 »
Filmy Dawida lubię i cenie. Nie każdy obejrzałem, nie każdy przypadł mi do gustu, ale w ogólnym rachunku uważam go za bardzo sympatycznego człowieka, świetnego wędkarza i bardzo utalentowanego youtubera.

Wiedza w filmach jest na duzym poziomie, i choć nie ma tam aż tak wielkiej dawki wędkarskiego rzemiosła jak u Luka to można się czegoś nowego dowiedzieć i przynajmniej w teorii stać się lepszym wedkarzem O:)

https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

_luwro

  • Gość
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #151 dnia: 13.08.2019, 08:55 »
a gdzie troszkę honoru ?

Z każdym wpisem coraz bardziej go tracisz...

Lepiej mieć go mniej niż wcale

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 261
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #152 dnia: 13.08.2019, 09:03 »
Na rozluźnienie najnowsza produkcja WJNR :)

https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #153 dnia: 13.08.2019, 09:40 »
Osobiście Dawida nie znam, ale zdarza mi się oglądać jego filmy i są to dobre filmy z zawartą w nich wiedzą i doświadczeniem. To że chłopak testuje w nich sprzęt od sponsorów wcale tej merytoryki ich nie pozbawiona, a wręcz przeciwnie, bo robi to bardzo rzetelnie. A opiniami ludzi którzy nie wiedzą ile trzeba własnych środków i czasu poświęcić by to zrobić dobrze by msię nie przejmował zbytnio. Widocznie przez kolegę przemawia zwykła zawiść, bo za bardzo nie widzę do czego można się przyp...ć. Do tego że dają Dawidowi sprzęt czy zanęty?  No wybaczcie, ale praktycznie każdy z Nas takie gifty by przygarnął, tyle że nie każdy potrafi być potem obiektywny i za to akurat Dawidowi szacun się należy  

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline majestic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • góru porycia
  • Lokalizacja: Piotrków Tryb.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #154 dnia: 13.08.2019, 10:00 »
Co to za mentalność nas człeków (polaków w szczególności) by wszystko co się pojawi, jak ktoś coś zrobi, to trzeba koniecznie zanegować, szukać nie wiadomo czego.
Trzeba się zastanowić ile pracy i czasu trzeba poświęcić by cokolwiek zrobić. Jeszcze przy okazji podzielić się swoją wiedzą.
Zawsze jest lepiej "coś" robić niż nic nie robić. :D
Można kopać i można nie kopać. :P

Chub

  • Gość
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #155 dnia: 13.08.2019, 10:03 »
Tyle osób odpisuje jednej :D nie karmić już a Dawid niech dalej robi swoje :thumbup:

Offline Feederek1960

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 796
  • Reputacja: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Diestedde DE.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #156 dnia: 13.08.2019, 10:08 »
a gdzie troszkę honoru ?

Z każdym wpisem coraz bardziej go tracisz...
Luwro gdybyś miał odrobine honoru to byś już więcej nic nie napisał.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Sztywnej linki🎣

Offline tstg

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowie, bo lubię :)
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #157 dnia: 13.08.2019, 10:19 »
a gdzie troszkę honoru ?

Z każdym wpisem coraz bardziej go tracisz...
Luwro gdybyś miał odrobine honoru to byś już więcej nic nie napisał.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Nie karmcie trolla😀 kolega Luwro po prostu musi coś skrytykować. Ma gorsze dni, nastawienie albo co gorsza taki charakter.  Nie mówię, że nie można krytykować, ale żeby to była konstruktywna krytyka. Ja nie widzę tam reklamy. Dostaje fanty od Flagmana i Trotki, ale nie mówi” kupujcie tam, to najlepsze sklepy itp”. Ja jakbym dostawał fanty ze sklepów mógłbym nawet je reklamowac😀

Koledze Dawidowi nie można zarzucić jednego, że tak jak Luk i inni Youtuberzy rozpropagował metodę i ogólnie powiedziane nowoczesne wędkarstwo gruntowe. To dzięki niemu lowie na skrętke, nauczyłem się łowić metoda.

_luwro

  • Gość
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #158 dnia: 13.08.2019, 12:20 »
a gdzie troszkę honoru ?

Z każdym wpisem coraz bardziej go tracisz...
Luwro gdybyś miał odrobine honoru to byś już więcej nic nie napisał.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Nie karmcie trolla😀 kolega Luwro po prostu musi coś skrytykować. Ma gorsze dni, nastawienie albo co gorsza taki charakter.  Nie mówię, że nie można krytykować, ale żeby to była konstruktywna krytyka. Ja nie widzę tam reklamy. Dostaje fanty od Flagmana i Trotki, ale nie mówi” kupujcie tam, to najlepsze sklepy itp”. Ja jakbym dostawał fanty ze sklepów mógłbym nawet je reklamowac😀

Koledze Dawidowi nie można zarzucić jednego, że tak jak Luk i inni Youtuberzy rozpropagował metodę i ogólnie powiedziane nowoczesne wędkarstwo gruntowe. To dzięki niemu lowie na skrętke, nauczyłem się łowić metoda.

Nie życzę sobie takich prostackich tekstów kierowanych w moją stronę.

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #159 dnia: 13.08.2019, 12:27 »
Czekaj, zarzucasz komuś brak honoru, i nie życzysz sobie, żeby ktoś inny zarzucił brak honoru Tobie? Tak jak ty wyrażasz swoje opinie (co do których masz prawo), tak wyrażają je też inni (co do których mają prawo). Na razie z żadnej strony nie padły jednoznacznie obraźliwe słowa.

A kwestie uszczerbków u kogokolwiek na honorze, jeśli kogoś tak bolą, można próbować rozstrzygać zgodnie z polskim kodeksem honorowym :)


Albo przestać czytać ten wątek i się w nim udzielać ;)

Offline tstg

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowie, bo lubię :)
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #160 dnia: 13.08.2019, 12:34 »
Nie życzę sobie takich prostackich tekstów kierowanych w moją stronę.

Kolego, wyluzuj. Wszyscy jadą tutaj, po Tobie, że przesadzasz. Proponuje zakończyć dyskusję i przestać się tak spinać.

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #161 dnia: 13.08.2019, 12:49 »
A ja sie bardzo dużo nauczyłam z filmów Dawida i stały się dla mnie taką encyklopedią wiedzy. Wędkuję od niedawna i to właśnie z takich filmów dowiedziałam się o zanętach na mączkach, o dobrych właściwych pelletach i wielu innych kwestiach. I polecam jak najbardziej produkcje, teraz gdy już trochę więcej wiem i coraz bardziej wnikam w tajniki wędkowania zawsze z filmów coś dla siebie wyniosę. Na filmach pokazuje się to co się stosuje i to do czego ma się dostęp. Myślę, że większość serii z Flagmana, czy różnych pelletów czy w ogóle akcesoriów wędkarskich można sobie na kanale zobaczyć, czy to GN czy Trotka czy swego czasu Amur to super sprawa dla każdego, rozwój, większy dostęp do sprzętu, różne projekty, czy konkursy, a takie trudno jeszcze finalizować z własnego budżetu. Także czy to sponsoring? Nie. Moim zdaniem to korzystanie z własnych umiejętności i kreatywność. Montaż, nagrywki, ujęcia i sensowna wiedza, a połączyć to wszystko żeby miało sens i jakoś wyglądało wymaga sporej gimnastyki. I nie wygląda to tak, ze dostaje się paczkę zanęt, wędki i hulaj dusza 😀 musiałam tutaj to napisać i cieszę się ze spora część z Was docenia starania Dawida bo robi dobra robotę, pozdrowionka! 😀
Ania

_luwro

  • Gość
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #162 dnia: 13.08.2019, 13:19 »
Nie życzę sobie takich prostackich tekstów kierowanych w moją stronę.

Kolego, wyluzuj. Wszyscy jadą tutaj, po Tobie, że przesadzasz. Proponuje zakończyć dyskusję i przestać się tak spinać.

Nie pouczaj mnie „trollu”

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 536
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #163 dnia: 13.08.2019, 13:21 »
Dobra, niniejszym kończymy tę dyskusję.



Dawidzie, najmocniej przepraszam, za zamknięcie Twojego wątku. Zostanie on niedługo odblokowany. Tylko emocje opadną.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Dawid Moska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 42
    • Jedziemy na ryby
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #164 dnia: 18.08.2019, 22:59 »
Zapraszam do obejrzenia najnowszego filmu .
Myślę że dyskusja została słusznie zamknięta, poczytałem wasze opinie i bardzo dziękuje osobom które minie wspierały. Rozumiem też osoby które pisały że nie udzielam się na forum itp. Niestety czasu mam bardzo mało , ryby i obróbka materiału to jednak trochę tego czasu ucieka.
Co do sponsoringu to chyba nie mam o czym mówić, tak dostałem 3-4 wędki. kurtkę , jakiś karton zanęt i na oko 30 podajników i to wszystko . Ciesze się że trochę zaoszczędziłem i tyle  . Nie uważam że to jest jakiś zarobek czy sponsoring, tak jak wszyscy muszę chodzić do pracy i łączyć koniec z końcem:D Nikt nie opłaca mi wyjazdów nie chodzę cały w kolorach matrixa czy prestona . Sprzęt jaki mam kupowałem sam na przestrzeni lat często były to używki ( method maniak ) itp itd. A o kamerach i sprzęcie do nagrywania nie wspomnę nawet , zwykły mikrofon bezprzewodowy dobrej klasy to koszt 1500 zł.To nie jest żadne tłumaczenie to jest najzupełniej prawda... Czasami zastanawiam się po co ja to robię, niektórzy myślą że ma się z tego wszystkiego kokosy . Widziałem komentarze w stylu " wystarczy nagrać parę filmów i już się zgarnia fanty " a nikt nie wie ile czasu się spędza w programie ,a na programie w którym pracuje pokazuje obecnie 917 godzin pracy a to tylko połowa czasu od momentu powstania kanału. Realnie powiem wam że w świecie YT 20.000 subków to jest nic a nie wydaje się żeby wędkarstwo w czystej postaci urosło do jakiś wysokich progów gdzie pojawiają się jakieś pieniądze. świat lubi teraz patostrimy i tego typu rzeczy. Pozdrawiam i życzę udanego seansu.