Autor Wątek: The Drennan Knockout Cup Final 2014  (Przeczytany 8264 razy)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: The Drennan Knockout Cup Final 2014
« Odpowiedź #30 dnia: 20.02.2015, 13:25 »
Jasne,a skoki narciarskie też nie są sportem,bo tam też rządzi przypadek.
Rozpatrując w ten sposób to raczej żaden ze sportów nie może być nazwany sportem, bo chyba tylko w szachach nie występuje ten element. :D
Robert

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: The Drennan Knockout Cup Final 2014
« Odpowiedź #31 dnia: 20.02.2015, 13:54 »
Darek ułatwił mi sprawę, bo napisał to, co sam chciałem napisać. Tak więc zaoszczędzę trochę klawiaturę ;)
Pozdrawiam
Mateusz

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: The Drennan Knockout Cup Final 2014
« Odpowiedź #32 dnia: 20.02.2015, 14:05 »
Dzieki Darku za wytlumaczenie. Mi bylo trudno, bo z komorki, ze sroda pola pisze :)
Mozna jeszcze porownac do bliskiego nam lowiectwa. Samo lowiectwo sportem nie jest. Strzelectwo juz jsk najbardziej.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

river

  • Gość
Odp: The Drennan Knockout Cup Final 2014
« Odpowiedź #33 dnia: 20.02.2015, 14:27 »
Jasne,a skoki narciarskie też nie są sportem,bo tam też rządzi przypadek.
Dlatego chyba próbuje się ten przypadek maksymalnie eliminować z oceny za pomocą pomiaru wiatru i specjalny system punktowy. Kiedyś jak nie było tak wyśrubowanych metod treningowych, tuneli aerodynamicznych, kombinezonów itp. czynniki pogodowe odgrywały znacznie mniejszą rolę. Jak zaczęły odgrywać istotną rolę, zaczęto je eliminować.

W pilce nożnej też często  przypadek jest eliminowany dlatego wynik ustala się przed meczem
Był taki Pan Fryzjer ale go ukarali a on tylko wyniki przekazywał
Piłka nożna w ogóle poszła do przodu bo  wyniki losowania na żywo Ligi Mistrzów  są znane dzień przed losowaniem 8)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: The Drennan Knockout Cup Final 2014
« Odpowiedź #34 dnia: 20.02.2015, 14:41 »
Jasne,a skoki narciarskie też nie są sportem,bo tam też rządzi przypadek.
Dlatego chyba próbuje się ten przypadek maksymalnie eliminować z oceny za pomocą pomiaru wiatru i specjalny system punktowy. Kiedyś jak nie było tak wyśrubowanych metod treningowych, tuneli aerodynamicznych, kombinezonów itp. czynniki pogodowe odgrywały znacznie mniejszą rolę. Jak zaczęły odgrywać istotną rolę, zaczęto je eliminować.

W pilce nożnej też często  przypadek jest eliminowany dlatego wynik ustala się przed meczem
Był taki Pan Fryzjer ale go ukarali a on tylko wyniki przekazywał
Piłka nożna w ogóle poszła do przodu bo  wyniki losowania na żywo Ligi Mistrzów  są znane dzień przed losowaniem 8)
:bravo: ;D
Robert

elvis77

  • Gość
Odp: The Drennan Knockout Cup Final 2014
« Odpowiedź #35 dnia: 20.02.2015, 15:22 »
Totalne bzdury. Coraz lepsze argumenty.
Czy Wy naprawdę uważacie,że zakazanie organizowania zawodów lub ich współfinansowania uzdrowi Pzw i sprawi,że wody będą pełne ryb. Chyba sami nie wierzycie w to co piszecie. Obwinianie o całe zło tylko i wyłącznie Pzw jest nie zgodne z prawdą(jesteśmy jego częścią i sami za to odpowiadamy). Są jeszcze,a może przedewszystkim wędkarze,kłusownicy,rybacy,wydry,kormorany. Sponsorowanie lub organizowanie zawodów ma znikomy wpływ na stan wód i populację ryb,a napewno nie ma wpływu na budżet rzędu 150milionów zł. Z tej kwoty niewielki promil idzie na zawody. Problem stanowi całą otoczka temu towarzysząca,ale to dotyczy każdej dziedziny życia. Tłumaczenie,że ja  niechce żeby moje pieniądze szły na zawody tylko dlatego,że nie biorę e nich udziału,jest bez sensu. Równie dobrze można powiedzieć,że ja nie chcę żeby zarybiać szczupakiem,bo ja nie spinninguję ani nie łapię na żywca czy trupka. Nie tędy droga. Ze skrajności w skrajność. Trzeba szukać pozytywnych aspektów i czerpać garściami,a nie szukać dziury w całym.