Autor Wątek: Filmy Nash PL lub napisy  (Przeczytany 3943 razy)

Offline FiveO

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Filmy Nash PL lub napisy
« dnia: 24.02.2015, 11:59 »
Witam.
W tym temacie będę zamieszczał linki do filmów  firmy karpiowej Nash.
Na pierwszy ogień idzie przedstawiciel na Polskę - Paweł Kiermaszek na zasiadce z Ronnym De Groote:
Film opublikowany 14 sty 2015:


Kolejnym będzie film :
NASH 2014 Carp Fishing DVD FULL MOVIE in 12 languages Kevin Nash Alan Blair
Opublikowany 22 sty 2014
Uwaga dostępne są napisy w języku polskim :)


Następny będzie film z 4 stycznia 2013
CARP FISHING NASH 2013 FULL PROMO DVD 1080P & SUBTITLES NASH TACKLE KEVIN NASH CARP ANGLER
Dostępne napisy w języku polskim.

Nash H-Gun Retract - nowość 2015 - Opublikowany 23 lut 2015


"Krótsza długość transportowa dalsze rzuty! H-Gun Retract to wędzisko oferujące najdogodniejszy rozmiar transportowy wśród wędzisk 12ft (3,6m), dzięki wykorzystaniu rewolucyjnego systemu składanego, półteleskopowego dolnika, znanego już karpiarzom z wędek Scope i Dwarf. Koniec z wożeniem niewygodnych, prawie dwumetrowych pakunków, które w mniejszych autach trzeba wozić na skos i które zaczepiają się o wszystko, kiedy przenosisz się z miejsca na miejsce. Czy nie chciałbyś, żeby twoje wędki miały najmniejszą z możliwych długość transportową? "

W ramach nowości temat będzie aktualizowany , jeśli bym coś przegapił można podesłać linka chętnie wyedytuję i dodam. :narybki:


Pozdrawiam :)
Roman.

Offline FiveO

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Filmy Nash PL lub napisy
« Odpowiedź #1 dnia: 11.03.2015, 12:14 »
Jesienna zasiadka na Pstrążnej - Nash Tackle

"Paweł Kiermaszek z polskiego Nash Team'u próbuje złowić wielkiego jesiennego karpia tłumacząc przy tym jak ważna jest odpowiednia sygnalizacja brań!"

Pozdrawiam :)
Roman.

grzesiek76

  • Gość
Odp: Filmy Nash PL lub napisy
« Odpowiedź #2 dnia: 11.03.2015, 13:38 »
Fajny filmik.
Wracają wspomnienia... Swoją drogą to przypominam sobie jak przeszło 20 lat temu na łamach WW, Simon Crow przybliżał tajniki jesiennego łowienia tej ryby. To było coś. Powszechne były wówczas w polsce stereotypy że karp w zimnej wodzie jest prawie niemożliwy do złowienia...:)


Wielki John jeszcze pływa w Pstrążnej ?

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Filmy Nash PL lub napisy
« Odpowiedź #3 dnia: 11.03.2015, 20:27 »
Wielki John jeszcze pływa w Pstrążnej ?
;D
Pozdrawiam
Mateusz

grzesiek76

  • Gość
Odp: Filmy Nash PL lub napisy
« Odpowiedź #4 dnia: 11.03.2015, 20:35 »
Wielki John jeszcze pływa w Pstrążnej ?
;D

Fakt. To już około 12 lat jak wypadłem z karpiowego obiegu...
Leci ten czas :D

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 229
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Nash PL lub napisy
« Odpowiedź #5 dnia: 11.03.2015, 20:43 »
Wielki John jeszcze pływa w Pstrążnej ?
;D

Fakt. To już około 12 lat jak wypadłem z karpiowego obiegu...
Leci ten czas :D

oj widze że chyba z wiekiem napęd do karpia przechodzi ja po latach mocnego karpiowania zpasowałem
Mateusz
teraz ty ......
obecnie preferuje inne gatunki
Maciek

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Filmy Nash PL lub napisy
« Odpowiedź #6 dnia: 11.03.2015, 21:01 »
Dokładnie. Sam nie wiem jak to się stało. Myślę, że cała ta moda na kapriowanie i ILOŚĆ "karpiarzy" też miały w tym swój udział.
To już nie to samo karpiowanie, co kiedyś!

Podobnie jak Grzesiek, jeden ze znanych mi karpiarzy Szymon został sumiarzem. Strasznie go to pochłonęło i poluje cały czas na Rybniku.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 229
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Nash PL lub napisy
« Odpowiedź #7 dnia: 11.03.2015, 21:20 »
Dokładnie. Sam nie wiem jak to się stało. Myślę, że cała ta moda na kapriowanie i ILOŚĆ "karpiarzy" też miały w tym swój udział.
To już nie to samo karpiowanie, co kiedyś!

Podobnie jak Grzesiek, jeden ze znanych mi karpiarzy Szymon został sumiarzem. Strasznie go to pochłonęło i poluje cały czas na Rybniku.

Jak dla mnie troszke potrzebowałem ruchu podczas łowienia dlatego odeszlem od karpiowania
i tak przez kilka lat namietnie spiningowałem w przerwach spina robilem lowiska za leszczem
teraz jak mi przeszlo ze spinem kregosłup daje mi sie we znaki podczas dlugich wypraw spiningowanych
skupiam sie na waglerku i federku i naturalnym przejsciem bedzie metoda
Maciek

grzesiek76

  • Gość
Odp: Filmy Nash PL lub napisy
« Odpowiedź #8 dnia: 12.03.2015, 09:09 »
Już kiedyś wspominałem, że już przeszło 10 lat temu, tutaj bardzo popsuło sie karpiowe towarzystwo. Znaczna część parała się karpiarstwem tylko dla wędkarskiego prestiżu. Pasji było w tym nie wiele. I jeszcze to okazjonalne-dość częste zabieranie ryb.
Uciec, i łowić karpie indywidualnie, było mi trudno. Nad większością wód pojawiali się karpiarze. A i dużych karpi ubywało...Można było włożyć wiele trudu w wytropienie ryby, przygotowanie łowiska, a prędzej czy później i tak ktoś nas namierzy i zepsuje łowisko.

Ale karpiowanie to piękna sprawa. Uwielbiałem polowania w możliwie dzikich, i raczej niewielkich wodach. Kilka-max kilkanaście hektarów. Trafiały się prawdziwe uroczyska.  I te spekulacje, ile karpi tam może być, jakie duże, kiedy pierwszy raz zarybili...
No i oczywiście zasiadki. Te wieczory i poranki, spławy i wyskoki wielkich ryb...Ehh, to jest klimat. Magia.
Ogólnie nabrałem ogromnego szacunku do tej ryby. Duży karp, to bardzo inteligentna ryba...Wręcz myśląca. I prawdziwy król akwenu.
Choćby teraz przypominam sobie jedną z zasiadek, nad cudownym małym jeziorkiem, w którym wytropiliśmy wielkie karpie..15-30kg. Nie było tam absolutnie żadnych karpiarzy. Byliśmy pewni że sukces to tylko kwestia czasu.
Wędkowaliśmy przez weekend. Zupełna cisza. W poniedziałek rano planowaliśmy powrót. Ale jak rano kolosy zaczęły się spławiać w naszym łowisku...O matko.
Kolega "musiał" wracać do domu, bo przyjeżdżała do niego rodzina aż z niemiec :)...Ale jak zobaczył te spławy, krótki konkretny telefon do żony, że bez gadania zostaje do wieczora :) Ale do wieczora na cztery wędki nawet kontaktu z karpiem nie mieliśmy..Najpewniej jakiś błąd...Ale te wielkie karpie są niezwykle cwane i ostrożne.
Było tych pięknych  przygód... Szkoda że wędkarstwo karpiowe tak mocno na moim terenie się popsuło. Może kiedyś...zobaczymy :)