Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3893494 razy)

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3975 dnia: 14.01.2016, 13:40 »
Maciek w którym sklepie te kulki kupiłeś ? tez nosiłem się z zamiarem tego zakupu jednak jeszcze muszę poczytać o tym producencie kulek
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 252
  • Reputacja: 897
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3976 dnia: 14.01.2016, 14:00 »
Skieruj pytanie do kol. Pyzy to on sobie je kupił .(ja tylko cytat wstawiłem z jego postu)
Maciek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3977 dnia: 14.01.2016, 18:23 »

Sylwek jakie wrażenia masz z nowym zakupem marker elastic z foxa?
Ładnych parę lat temu stosowałem zwykła gumkę dostępną w pasmanterii też średnicowo podobną do tego markera w kolorze białym- ale to było w czasach połowu z wywózki w łowiskach bez bojki .
Gumka się sprawdzała - potem zakupiłem GPS i problem z wywózką znikną.
Teraz w połowie z rzutu unikam clipowania na kołowrotku bo karpiszony są nieprzewidywalne .....

Zastanawiam się nad tym markerem drugi sezon jak myślisz nie będzie się nic plątało ????
ps.(kruszarka kordy doszła próbne mielenie wykonałem na najtwardszym pellecie jaki miałem - mieli super kilka ruchów i zmielone daje mało towaru...wziołem wersję mała )

witaj mjmaciek
co do Twojego pytania, to pierwszy raz w tym roku będę stosował gumę i nie wiem jak to się będzie sprawdzało... będę wiązał to jak coś to zamieszczę swoje wrażenia tutaj na forum :) gumka jest laserkowa cieniutka, to sądze, że nie będzie problemu z wiązaniem i będzie ładnie przechodziła przez przelotki. spróbujemy, zobaczymy, ja do tej pory zaczepiałem żyłkę o clipsa, ewentualnie nakładałem gumę z dentki rowerowej.
co do kruszarki, fajnie, że zakupiłeś, przyda się napewno, jeżeli ktoś używa worków PVA i torebek. zawsze świeżo zmielony towar lepiej prezentuje się w wodzie i lepiej wabi ryby.

Pozdrawiam :)

EDIT:
oczywiście długość rzutu miałem wymierzoną za pomocą odcinka brzegu :)
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3978 dnia: 14.01.2016, 18:39 »
a oto moje dzisiejsze zakupy, a wyszedłem tylko po paczkę haczyków, bo mi się kończą :D a, że miałem dzień wolny od pracy to pozwoliłem sobie na małe szaleństwo :D

miała być paczka, tylko haczyków... a wziąłem dwie :D drugie ciut większe ;) rozmiar nr 10, bo były jeszcze w starej cenie.


stalowa linka przyponowa w otulinie 5 różnych grubości i wytrzymałości, do samodzielnego wiązania przyponów, linka zapowiada się fajnie, jak widzicie na dole na jednym opakowaniu 5 m linki w otulinie + w każdej paczce dodatkowo 20 szt tulejek do zaciskania. ja tak jak widzicie na dole zawiązałem już 1 przypon, węzłem spinningowym i ładnie się to prezentuje. Ale jak ktoś chce może do tego użyć tych tulejek, które są dodane do opakowania ;)


pierścienie miniaturowe 3 paczki, do nie wielkich haczyków, te kółka przydadzą mi się do montowania przyponów bungee, które nie długo zademonstruje na forum ;)


Spinki Jaxon 3 wielkości, jeżeli żyłka lub plecionka słabo trzyma na więźle, no i drut Dragon i Jaxon, do samodzielnego montowania przyponów - cięższy, miększy, Jaxon jest dla mnie odpowiedni a Dragon będę musiał kilka powiązać i wypróbować.


No i woblerki, miałem kupić 1, przy okazji jak jestem w sklepie, ale nie mogłem się zdecydować który, bo wszystkie 4 mi się podobały, więc kupiłem wszystkie 4 :D



No i wszystko, a miałem kupić paczkę haczyków :D

Pozdrawiam :)
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline ciejo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3979 dnia: 14.01.2016, 18:42 »
Nowy nabytek na wiosne
Trinity feeder 3m lihgt tubertini
Simano stradic ci4 fa 4000
:):):):):)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3980 dnia: 14.01.2016, 18:43 »
Ten ostatni woblerek podoba mi się najbardziej  z tych 4 . :) To normalne że idziemy po jedną rzecz a wychodzimy z reklamóweczką :P za Stówkę :P
Krzysztof

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3981 dnia: 14.01.2016, 18:51 »
Maciek w którym sklepie te kulki kupiłeś ? tez nosiłem się z zamiarem tego zakupu jednak jeszcze muszę poczytać o tym producencie kulek

Skieruj pytanie do kol. Pyzy to on sobie je kupił .(ja tylko cytat wstawiłem z jego postu)

Witam!
Jurku kupowałem tutaj http://carpshop.pl/nash-instant-action-boilies-10mm-200g-crab-and-krill-p-6370.html z tym, że wtedy płaciłem 16 zł za paczkę kulek ;) bo była wtedy promocja, a teraz są po 20 zł jak wszedłem na ich stronę :) to musisz poszukać na necie, czy nie będzie gdzieś taniej, bo wydawało mi się, że gdzieś widziałem po 18 zł :)

Pozdrawiam ;)
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline ciejo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3982 dnia: 14.01.2016, 18:52 »
I jeszcze kurtka:)
Może podać i wiać na maxa:)

Offline Shiemano

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 286
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3983 dnia: 14.01.2016, 19:11 »
Sylwek a jak tam nowy kołowrotek Dama ?
Zadowolony z zakupu.

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3984 dnia: 14.01.2016, 19:18 »
Sylwek a jak tam nowy kołowrotek Dama ?
Zadowolony z zakupu.

dzięki Sławek ;) kołowrotek jest super :) trafiłem na niego jeszcze za 350 zł przez neta ;) to jak za tą cenę nie być zadowolony z takiej maszyny! dziękuję Tobie za doradzenie zakupu tego kołowrotka i żyłki do niego - którą też na wiosnę zakupię ;) należy Ci się ode mnie :thumbup:
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Shiemano

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 286
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3985 dnia: 14.01.2016, 19:21 »
Powiem Ci szczerze, że mi się też ten Dam kurde podoba. Ładna maszyna i nich Ci służy długie lata.

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3986 dnia: 14.01.2016, 20:04 »
Wpadłem do stomatologa z córką do Łodzi, a że tam ostatnio rzadko zaglądam odwiedziłem wędkarski raj.
Dostawy jadą za tydzień dwa będzie w sklepie.
Tak samo z nową zanęta do metody Lorpio.
Wpadłem tylko po wafelki

Sumiennie sobie obiecując, że nie kupię nic więcej, a wyszedłem też z dumbellsami

I taką paczuszka do testów

Skończy się pewnie w przyszłym miesiącu zakupem yank n bank 3.0 lub 3.3m, kołowrotka i brakujące szczytówki do selektora...
Powinienem omijać wędkarskie szerokim łukiem
Marcin

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 252
  • Reputacja: 897
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3987 dnia: 14.01.2016, 20:10 »

Sylwek jakie wrażenia masz z nowym zakupem marker elastic z foxa?
Ładnych parę lat temu stosowałem zwykła gumkę dostępną w pasmanterii też średnicowo podobną do tego markera w kolorze białym- ale to było w czasach połowu z wywózki w łowiskach bez bojki .
Gumka się sprawdzała - potem zakupiłem GPS i problem z wywózką znikną.
Teraz w połowie z rzutu unikam clipowania na kołowrotku bo karpiszony są nieprzewidywalne .....

Zastanawiam się nad tym markerem drugi sezon jak myślisz nie będzie się nic plątało ????
ps.(kruszarka kordy doszła próbne mielenie wykonałem na najtwardszym pellecie jaki miałem - mieli super kilka ruchów i zmielone daje mało towaru...wziołem wersję mała )

witaj mjmaciek
co do Twojego pytania, to pierwszy raz w tym roku będę stosował gumę i nie wiem jak to się będzie sprawdzało... będę wiązał to jak coś to zamieszczę swoje wrażenia tutaj na forum :) gumka jest laserkowa cieniutka, to sądze, że nie będzie problemu z wiązaniem i będzie ładnie przechodziła przez przelotki. spróbujemy, zobaczymy, ja do tej pory zaczepiałem żyłkę o clipsa, ewentualnie nakładałem gumę z dentki rowerowej.
co do kruszarki, fajnie, że zakupiłeś, przyda się napewno, jeżeli ktoś używa worków PVA i torebek. zawsze świeżo zmielony towar lepiej prezentuje się w wodzie i lepiej wabi ryby.

Pozdrawiam :)

Sylwek w którymś filmie kordy na ich stronie widzialem ze gosc stosuje te gumke z tym ze zielona podejrzewam ze kordy i fajnie to pokazuje.
Maciek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3988 dnia: 14.01.2016, 20:17 »

Sylwek jakie wrażenia masz z nowym zakupem marker elastic z foxa?
Ładnych parę lat temu stosowałem zwykła gumkę dostępną w pasmanterii też średnicowo podobną do tego markera w kolorze białym- ale to było w czasach połowu z wywózki w łowiskach bez bojki .
Gumka się sprawdzała - potem zakupiłem GPS i problem z wywózką znikną.
Teraz w połowie z rzutu unikam clipowania na kołowrotku bo karpiszony są nieprzewidywalne .....

Zastanawiam się nad tym markerem drugi sezon jak myślisz nie będzie się nic plątało ????
ps.(kruszarka kordy doszła próbne mielenie wykonałem na najtwardszym pellecie jaki miałem - mieli super kilka ruchów i zmielone daje mało towaru...wziołem wersję mała )

witaj mjmaciek
co do Twojego pytania, to pierwszy raz w tym roku będę stosował gumę i nie wiem jak to się będzie sprawdzało... będę wiązał to jak coś to zamieszczę swoje wrażenia tutaj na forum :) gumka jest laserkowa cieniutka, to sądze, że nie będzie problemu z wiązaniem i będzie ładnie przechodziła przez przelotki. spróbujemy, zobaczymy, ja do tej pory zaczepiałem żyłkę o clipsa, ewentualnie nakładałem gumę z dentki rowerowej.
co do kruszarki, fajnie, że zakupiłeś, przyda się napewno, jeżeli ktoś używa worków PVA i torebek. zawsze świeżo zmielony towar lepiej prezentuje się w wodzie i lepiej wabi ryby.

Pozdrawiam :)

Sylwek w którymś filmie kordy na ich stronie widzialem ze gosc stosuje te gumke z tym ze zielona podejrzewam ze kordy i fajnie to pokazuje.

Nie możemy się dogadać :D zielone kolor gumki produkuje firma Korda, ja zaś zakupiłem FOX kolor pomarańczowy ;) ale do tego samego obydwie służą, tylko różnią się firmą i kolorem ;)
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3989 dnia: 14.01.2016, 20:19 »
Wpadłem do stomatologa z córką do Łodzi, a że tam ostatnio rzadko zaglądam odwiedziłem wędkarski raj.
Dostawy jadą za tydzień dwa będzie w sklepie.
Tak samo z nową zanęta do metody Lorpio.
Wpadłem tylko po wafelki

Sumiennie sobie obiecując, że nie kupię nic więcej, a wyszedłem też z dumbellsami

I taką paczuszka do testów

Skończy się pewnie w przyszłym miesiącu zakupem yank n bank 3.0 lub 3.3m, kołowrotka i brakujące szczytówki do selektora...
Powinienem omijać wędkarskie szerokim łukiem

Łowiłeś wcześniej na Ringersy? Jak ci się sprawowały?
Pozdrawiam

Marek