Autor Wątek: Warta Poznań - czy ktoś pomoże?  (Przeczytany 1679 razy)

Offline Zssido

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 290
  • Reputacja: 15
  • Lokalizacja: Opalenica
  • Ulubione metody: feeder
Warta Poznań - czy ktoś pomoże?
« dnia: 06.01.2022, 20:39 »
Witam serdecznie. Znajdzie się ktoś tak miły i pomocny żeby chociaż w wiadomości prywatnej podać mi parę miejscówek na warcie w Poznaniu bądź też okolicach? Chciał bym połowić więcej na rzece ale niestety nie znam miejscówek.
Fajnie gdyby był jakiś dojazd ale jeśli nie ma takich to mogą być i bez.

Pomoże ktoś?

Offline rudziutki1987

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 342
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Warta Poznań - czy ktoś pomoże?
« Odpowiedź #1 dnia: 06.01.2022, 21:41 »
Podepnę się pod temat. Mam bardzo małe doświadczenie w tej materii. Znam tylko jedno miejsce gdzie da się dojechać i jest kilka miejsc -> https://goo.gl/maps/pGr36ubdoUB36LZEA
Wysłane z mojego NOKIA 3310 przy użyciu Tapatalka

Offline warcianin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Reputacja: 38
Odp: Warta Poznań - czy ktoś pomoże?
« Odpowiedź #2 dnia: 06.01.2022, 22:58 »
Łowie na warcie 50km poniżej poznania więc mam więcej dzikich odcinków a dobre mety to z reguły trzeba wybrać albo dojazd pod stanowisko i wygoda albo też  dobre miejsce i ryby ale trzeba się poćwiczyć bo brak dojazdu. Chociaż u mnie na sporo średnich  miejsc dojazd jest akurat. Kolejna sprawa że na warcie jest dużo dobrych miejsc i ryba jest prawie wszędzie. A większość osób które znam z reguły miejsce sobie przygotowują czyli od początku roku je karmią i wtedy mają efekty znacznie lepsze niestety taka jest rzeka  😉
Konrad

Offline Zssido

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 290
  • Reputacja: 15
  • Lokalizacja: Opalenica
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Warta Poznań - czy ktoś pomoże?
« Odpowiedź #3 dnia: 07.01.2022, 02:49 »
Łowie na warcie 50km poniżej poznania więc mam więcej dzikich odcinków a dobre mety to z reguły trzeba wybrać albo dojazd pod stanowisko i wygoda albo też  dobre miejsce i ryby ale trzeba się poćwiczyć bo brak dojazdu. Chociaż u mnie na sporo średnich  miejsc dojazd jest akurat. Kolejna sprawa że na warcie jest dużo dobrych miejsc i ryba jest prawie wszędzie. A większość osób które znam z reguły miejsce sobie przygotowują czyli od początku roku je karmią i wtedy mają efekty znacznie lepsze niestety taka jest rzeka  😉

Ja mam ten problem że mieszkam 40km na zachód od Poznania, a czasu na ryby to mam powiedzmy 5-6 godzin raz w tygodniu. Nie chcial bym zbyt daleko jeździć ani nie oczekuje tego że ktoś mi poda pewne albo swoje najlepsze miejsca. Chciał bym nauczyć łowić się na rzece bo przez ostatnie 3 lata może że 4 razy byłem nad rzeką na rybach. Potrzebował bym jakieś miejsca po oznaczane na mapie gdzie można dojechać do wody, ewentualnie podejść. Mógł bym jechać i szukać ale niestety mocno ograniczony czas nie pozwala mi na to :(

Offline Ziele

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Philippines
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Warta Poznań - czy ktoś pomoże?
« Odpowiedź #4 dnia: 07.01.2022, 10:21 »
Google maps, maksymalne powiększenie i jak na dłoni masz miejsca, do których jest dojazd samochodem. Oznacz, dostaniesz koordynaty do navi. Chyba wystarczy? Bo na Warcie ryby są, chociaż stale się przemieszczają. 

Offline mrucin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Warta Poznań - czy ktoś pomoże?
« Odpowiedź #5 dnia: 07.01.2022, 19:14 »
40km na zachód od Poznania to może ci lepiej jechać w stronę Obornik? Ja mieszkam w samym Poznaniu to często łowię od ulicy Karpiej, ale lepsze miejsca są od ulicy Lubczykowej. Tam podjedziesz pod same główki
https://goo.gl/maps/vu3vaj68pk9usnuW7


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Maciej Dobosiewicz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 7
Odp: Warta Poznań - czy ktoś pomoże?
« Odpowiedź #6 dnia: 15.03.2022, 16:40 »
Witam serdecznie. Znajdzie się ktoś tak miły i pomocny żeby chociaż w wiadomości prywatnej podać mi parę miejscówek na warcie w Poznaniu bądź też okolicach? Chciał bym połowić więcej na rzece ale niestety nie znam miejscówek.
Fajnie gdyby był jakiś dojazd ale jeśli nie ma takich to mogą być i bez.

Pomoże ktoś?

Wrzuć sobie Google miejscowość Wirek ;-)

Offline rudziutki1987

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 342
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Warta Poznań - czy ktoś pomoże?
« Odpowiedź #7 dnia: 15.03.2022, 18:50 »
Witam serdecznie. Znajdzie się ktoś tak miły i pomocny żeby chociaż w wiadomości prywatnej podać mi parę miejscówek na warcie w Poznaniu bądź też okolicach? Chciał bym połowić więcej na rzece ale niestety nie znam miejscówek.
Fajnie gdyby był jakiś dojazd ale jeśli nie ma takich to mogą być i bez.

Pomoże ktoś?

Wrzuć sobie Google miejscowość Wirek ;-)

Chyba chodziło Tobie o miejscowość Wiórek
Wysłane z mojego NOKIA 3310 przy użyciu Tapatalka

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Warta Poznań - czy ktoś pomoże?
« Odpowiedź #8 dnia: 15.03.2022, 20:23 »
Na stronie leszcza.pl, znajdziesz kilka miejscówek w zakładce łowiska np. (https://www.leszcz.pl/lowisko.php?lo=9).
Robert

Offline Maciej Dobosiewicz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 7
Odp: Warta Poznań - czy ktoś pomoże?
« Odpowiedź #9 dnia: 16.03.2022, 11:17 »
Witam serdecznie. Znajdzie się ktoś tak miły i pomocny żeby chociaż w wiadomości prywatnej podać mi parę miejscówek na warcie w Poznaniu bądź też okolicach? Chciał bym połowić więcej na rzece ale niestety nie znam miejscówek.
Fajnie gdyby był jakiś dojazd ale jeśli nie ma takich to mogą być i bez.

Pomoże ktoś?

Wrzuć sobie Google miejscowość Wirek ;-)

Chyba chodziło Tobie o miejscowość Wiórek

Tak. Wiórek. Choć wirków tam nie brakuje ;-)