Autor Wątek: Reakcja w obliczu SPAMU  (Przeczytany 3330 razy)

Offline FeedClass

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 160
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kaszuby
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Reakcja w obliczu SPAMU
« dnia: 03.08.2022, 09:16 »
Koledzy i koleżanki reprezentujące władze tejże wirtualnej społeczności,
Może warto by zająć jakieś formalne stanowisko w obliczu narastającej debaty, jaka toczy się w wątku Ciekawe oferty wędkarskie
Człowiek zaglądając tam, spodziewa się jak każdy z nas miewam, nowych ofert, tymczasem jako nowe wiadomości generuje dyskusja odnosząca się do minionej promocji na wędziska TBR.... Może by albo wyodrębnić dyskusje z całego tego wątku i założyć nowy wątek pod nazwą TBR LAKE okazji złego początki - czyli jak popłynąć w niekończącej się dyskusji i tam zainteresowane strony dalej wywodziły by się na temat możliwości handlu i interpretacji tego co jedna ze stron nie napisała ale chciała napisać.... Zamiast wyodrębnienia może by zająć wiążące stanowisko i napisać wiadomość o zakopaniu toporu wojennego i braku możliwości kontynuacji rozmów na temat tego zdarzenia jakim była oferta... zwyczajnie już starczy.

Online hakon

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Reakcja w obliczu SPAMU
« Odpowiedź #1 dnia: 03.08.2022, 17:02 »
Można też zamknąć cały wątek skoro rozprawia o ofertach minionych i otworzyć nowy...
Pozdrawiam
"To ludzie stworzyli potwory na swoje podobieństwo"
Znalezione w necie

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Reakcja w obliczu SPAMU
« Odpowiedź #2 dnia: 03.08.2022, 19:02 »
Oferta pojawiła się z powrotem. Niech korzysta kto może ;)

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Reakcja w obliczu SPAMU
« Odpowiedź #3 dnia: 03.08.2022, 23:13 »
Boże, kolejny raz o tym samym...
Było pisane w temacie o sklep drapieżnik, że dyskusja poboczna jest i tak owocna oraz angażuje ludzi w budowę naszego forum oraz społeczności.
Uważam, że dyskusja była bardzo owocna i przydatna.

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Reakcja w obliczu SPAMU
« Odpowiedź #4 dnia: 03.08.2022, 23:44 »
Na pewno dyskusja była owocna i potrzebna bo mogliśmy wyrazić swoje zdanie na temat dzielenia się informacjami. Można było wypowiedzieć się na temat odsprzedaży "nadmiaru" towaru. Motov8 uświadomił niektórych biznesmenów, że Urząd Skarbowy na nich liczy :P

Ogólnie wyszło ciekawie. Ogromny plus dla Administracji, że pozwalają na takie dyskusje :beer:

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Reakcja w obliczu SPAMU
« Odpowiedź #5 dnia: 04.08.2022, 08:19 »
Koledzy i koleżanki reprezentujące władze tejże wirtualnej społeczności,
Może warto by zająć jakieś formalne stanowisko w obliczu narastającej debaty, jaka toczy się w wątku Ciekawe oferty wędkarskie
Człowiek zaglądając tam, spodziewa się jak każdy z nas miewam, nowych ofert, tymczasem jako nowe wiadomości generuje dyskusja odnosząca się do minionej promocji na wędziska TBR.... Może by albo wyodrębnić dyskusje z całego tego wątku i założyć nowy wątek pod nazwą TBR LAKE okazji złego początki - czyli jak popłynąć w niekończącej się dyskusji i tam zainteresowane strony dalej wywodziły by się na temat możliwości handlu i interpretacji tego co jedna ze stron nie napisała ale chciała napisać.... Zamiast wyodrębnienia może by zająć wiążące stanowisko i napisać wiadomość o zakopaniu toporu wojennego i braku możliwości kontynuacji rozmów na temat tego zdarzenia jakim była oferta... zwyczajnie już starczy.

Kolego, nie każdy z nas obserwuje takie wątki, więc jeśli dzieje się coś złego, należy pisać do adminów/moderatorów z prośbą o interwencję :) I to się właśnie wydarzyło, kolega katystopej dostał ostrzeżenie za konfliktową postawę, trzeba tam było pozamiatać troszkę. Przykro mi, że taki obrót przybierają dyskusje, mam nadzieję, że to był wyjątek potwierdzający regułę, że na forum jest przyjemnie :) Może niektóre oferty są tak gorące, że ta 'temperatura' udziela się dyskusjom? :P 8)
Lucjan

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 833
  • Reputacja: 318
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Reakcja w obliczu SPAMU
« Odpowiedź #6 dnia: 04.08.2022, 09:01 »
Gwoli ścisłości, promocja tak jak wczoraj była publicznie ogłoszona w kilku miejscach, nie była to żadna tajemnica handlowa tylko dla forum. Gorzkie żale Mr. Pike - notabene przedstawiciela handlowego (sic!) - "bo jego koledzy nie zdążyli kupić" są kompletnie bezpodstawne. Aż mam chęć wysłać maila z opisem całej sytuacji i ustosunkowaniem się wobec mnie Mr. Pike'a prosto do włoskiego Tubertini, bo polskim oddziałem przecież on sam prawdopodobnie zarządza. Tak że, mam nadzieję, że się Mr. Pike uspokoi i przestanie atakować mnie w każdym możliwym temacie, bo inaczej będzie tłumaczył się trochę ważniejszym osobom niż administratorzy forum.
Dzierżno uzależnia

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Reakcja w obliczu SPAMU
« Odpowiedź #7 dnia: 04.08.2022, 09:30 »
Moim zdaniem swobodna wymiana zdań w danym temacie nadaje sens rozmowie, nawet jak schodzi delikatne na inne tory i jak się zaognia poprzez różnicę światopoglądowe, nie ma nic w tym złego. Oczywiście nie mylmy tego ze zwykłym chamstwem i cwaniactwem, bo to trzeba tępić ;)
Plum

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Reakcja w obliczu SPAMU
« Odpowiedź #8 dnia: 04.08.2022, 09:41 »
Być może warto to przykleić jako podtytuł wątku? ;D

Dyplomata jest to taka osoba, która powie do ciebie sp..aj w taki sposób, że poczujesz fascynację przed zbliżającą się podróżą.

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Reakcja w obliczu SPAMU
« Odpowiedź #9 dnia: 04.08.2022, 11:28 »
Gwoli ścisłości, promocja tak jak wczoraj była publicznie ogłoszona w kilku miejscach, nie była to żadna tajemnica handlowa tylko dla forum. Gorzkie żale Mr. Pike - notabene przedstawiciela handlowego (sic!) - "bo jego koledzy nie zdążyli kupić" są kompletnie bezpodstawne. Aż mam chęć wysłać maila z opisem całej sytuacji i ustosunkowaniem się wobec mnie Mr. Pike'a prosto do włoskiego Tubertini, bo polskim oddziałem przecież on sam prawdopodobnie zarządza. Tak że, mam nadzieję, że się Mr. Pike uspokoi i przestanie atakować mnie w każdym możliwym temacie, bo inaczej będzie tłumaczył się trochę ważniejszym osobom niż administratorzy forum.

Już dostałeś od kilku użytkowników forum potwierdzenie, że lepiej jednak jak oferty z forum pozostają na forum. Mr. Pike jako przedstawiciel handlowy nawet może mieć do Ciebie żal, bo tutaj będzie trafiał do docelowej grupy odbiorców nie do "mirków handalrzy" czy "januszy biznesu". Myślę, że jeżeli chciałby, aby szybko poschodził ten asortyment samodzielnie coś takiego wstawiłby na Pepperze. Promocja jest bardzo fajna i cieszę się, że do nas trafiła, oby takich więcej ;)

Bezpodstawnie to Ty stajesz okoniem i jest po prostu to męczące, jakieś grożenie wszystkim dookoła czy ataki, nie jest to jakieś pozytywne w odbiorze. Czasem wystarczy, sorry mój błąd, więcej nie będę, nie pomyślałem i temat by się zamknął, a Ty na siłę światu próbujesz udowodnić, że masz rację. W kwestii prawnej faktycznie nic złego nie zrobiłeś, ale też tak trzeba spojrzeć z innych stron na tą sprawę. To tak jak z mięsiarzami, niby też robią wszystko zgodnie z prawem, ale niesmak pozostaje. Jest nas wielu i każdy ma inne spojrzenie na temat, jednym to nie przeszkadza wcale innym jak widać tak.

Druga strona też nie powinna spamić co post, że źle zrobił, myślę, że już połapał, a powtarzanie tego tysiąckrotnie będzie tylko pogarszało sprawę i jest też działaniem bezsensownym. Patyków na stan nie przywróci, więc też wyluzujcie.

Możemy już do tego nie wracać? Serio nie ma po co, czasu się nie cofnie, wiemy co i jak na przyszłość.

Proszę ;)
Plum

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Reakcja w obliczu SPAMU
« Odpowiedź #10 dnia: 04.08.2022, 11:37 »


Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Reakcja w obliczu SPAMU
« Odpowiedź #11 dnia: 04.08.2022, 11:47 »
Mam nadzieję, że wszystko już w tym temacie zostało powiedziane. I obie strony już o tym zapomną grzecznie.

Dlatego zamknę ten wątek i liczę na jego NIEkontynuowanie w innych.
Krwawy Michał

Purple Life Matters