Autor Wątek: Forumowe podsumowanie roku 2015!  (Przeczytany 6216 razy)

Offline Jumperradom

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 409
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Redhill UK
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Forumowe podsumowanie roku 2015!
« Odpowiedź #15 dnia: 02.01.2016, 18:01 »
Dlatego najlepsze są ciche dni :D
Tomek

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 951
  • Reputacja: 415
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Forumowe podsumowanie roku 2015!
« Odpowiedź #16 dnia: 02.01.2016, 22:41 »
Forum oceniam bardzo wysoko. Uczestników i ich posty. :thumbup:
Wczoraj i dziś, w ciągu kilku godzin przeglądnąłem wiele postów z naszego forum w celu udoskonalenia swoich sposobów połowu ryb. Koncentrowałem się na FM. Mam około 30 stron skopiowanych fragmentów różnych postów. Teraz zabiorę się za wybranie najważniejszych dla mnie informacji pod kątem zanęt i przynęt oraz zestawów końcowych. Mam nadzieje zmieścić to na 2 - 3 stronach. Do tego dokładam moje notatki. A potem II część zakupów na wiosnę ;) Jako, że sporo mi zostało oraz już coś tam zakupiłem, liczę że zamknę się w kwocie 300 - 400 zł.
Taktykę na wiosnę już mam - dalej poluję z FM na karpie 4 kg+ (raczej na sprawdzonych komercjach) licząc dodatkowo na ciekawy przyłów: jesiotry i amury (w tym roku ich nie było), no i większe leszcze, karasie, liny itp.
W lecie dołączę rzeki i jakieś dzikie i prywatne (mam 2 na oku) stawki i może wreszcie Czechy. Zaglądnę też na moje miejscowe zbiorniki PZW - ale tak tylko z ciekawości co słychać, nie chce mi się polować na karpiki z zarybienia i moje miejscowe malutkie rybki (na te większe szkoda mi czasu). W jesieni będę miał spore zmiany związane z pracą - więc ryb jeszcze nie planuję.
;)

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Forumowe podsumowanie roku 2015!
« Odpowiedź #17 dnia: 02.01.2016, 23:14 »
Dzięki za życzenia noworoczne, dzięki za wiedzę i doświadczenie. Lepszego forum wędkarskiego nie ma. To właśnie wśród tej społeczności znalazłem odpowiedzi na szereg nurtujących mnie  pytań. OBY TAK DALEJ ! :bravo: :bravo: :bravo: Podziękowania dla administratorów :bravo: :bravo:
Pozdrawiam

Marek

Offline skalar4

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Forumowe podsumowanie roku 2015!
« Odpowiedź #18 dnia: 02.01.2016, 23:17 »
Ja oceniam forum bardzo pozytywnie. Jestem początkującym wedkarzem ale z tego forum można się dowiedzieć mnóstwo ciekawych rzeczy, ciekawych porad i innych rzeczy. Może i zbyt często i wielu tematach się nie udzielam, ape staram się chlonac woedzie wylaną na forum jak gąbka. Szczerze to bardzo mi się podoba atmosfera między użytkownikami i ogólnie atmosfera na forum. Wielki browar :beer:

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 531
  • Reputacja: 201
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Forumowe podsumowanie roku 2015!
« Odpowiedź #19 dnia: 02.01.2016, 23:20 »
Forum jest na bardzo wysokim poziomie. Zaglądam z przyjemnością bo zawsze można coś ciekawego poczytać. Może wreszcie uda mi się praktykować częściej i będę miał więcej do powiedzenia.

Moja połówka kiedyś złościla się na mnie ale jej przeszło. Zrozumiała że to jest nieuleczalne. Ona lubi zakupy a ja ryby.