Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3896415 razy)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 551
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10815 dnia: 25.03.2017, 10:29 »
I jak jeszcze powiesz że do pełna dawałeś towaru np. kukurydze  to chyba nie uwierzę

Dawałem suchego pelletu. W ten spomb znowu tak wiele nie wejdzie i myślę, że bez problemu kukurydzą mokrą bym rzucił.
Przypomnę tylko, że ten kijek ma spory zapas mocy. Ja nim rzucam podajnikem 40 g plus zanęta z całej siły i o nic się nie boję.

Niemniej fakty są takie, że mini spomb nadaje się do zanęcania pickerkami. Nie trzeba się tego bać.

(Tylko ta cena za kawałek plastiku...)
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10816 dnia: 25.03.2017, 10:32 »
I jak jeszcze powiesz że do pełna dawałeś towaru np. kukurydze  to chyba nie uwierzę

Dawałem suchego pelletu. W ten spomb znowu tak wiele nie wejdzie i myślę, że bez problemu kukurydzą mokrą bym rzucił.
Przypomnę tylko, że ten kijek ma spory zapas mocy. Ja nim rzucam podajnikem 40 g plus zanęta z całej siły i o nic się nie boję.

Niemniej fakty są takie, że mini spomb nadaje się do zanęcania pickerkami. Nie trzeba się tego bać.

(Tylko ta cena za kawałek plastiku...)

Ja mam Dragona Thytan Feeder i niby do 80g a czuć że można nim cisnąć naprawdę mocno, Dragony mają zapas mocy a przy tym praca nienaganna :) Ja swoje Dragony lubię :D

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10817 dnia: 25.03.2017, 10:38 »
I jak jeszcze powiesz że do pełna dawałeś towaru np. kukurydze  to chyba nie uwierzę

Dawałem suchego pelletu. W ten spomb znowu tak wiele nie wejdzie i myślę, że bez problemu kukurydzą mokrą bym rzucił.
Przypomnę tylko, że ten kijek ma spory zapas mocy. Ja nim rzucam podajnikem 40 g plus zanęta z całej siły i o nic się nie boję.

Niemniej fakty są takie, że mini spomb nadaje się do zanęcania pickerkami. Nie trzeba się tego bać.

(Tylko ta cena za kawałek plastiku...)

No cóż trzeba płacić. W takim razie moja Daiwa do 120g też da radę więc zamawiam. Dzięki
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 551
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10818 dnia: 25.03.2017, 10:42 »
I jak jeszcze powiesz że do pełna dawałeś towaru np. kukurydze  to chyba nie uwierzę

Dawałem suchego pelletu. W ten spomb znowu tak wiele nie wejdzie i myślę, że bez problemu kukurydzą mokrą bym rzucił.
Przypomnę tylko, że ten kijek ma spory zapas mocy. Ja nim rzucam podajnikem 40 g plus zanęta z całej siły i o nic się nie boję.

Niemniej fakty są takie, że mini spomb nadaje się do zanęcania pickerkami. Nie trzeba się tego bać.

(Tylko ta cena za kawałek plastiku...)

No cóż trzeba płacić. W takim razie moja Daiwa do 120g też da radę więc zamawiam. Dzięki
Ta daiwa obsłuży też średniego spomba. Akurat tutaj możesz to sprawdzić małym kosztem, bo w sklepach jest pełno chińskich podróbek tej wielkości za mniej niż pół ceny (chyba).
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10819 dnia: 25.03.2017, 10:52 »
I jak jeszcze powiesz że do pełna dawałeś towaru np. kukurydze  to chyba nie uwierzę

Dawałem suchego pelletu. W ten spomb znowu tak wiele nie wejdzie i myślę, że bez problemu kukurydzą mokrą bym rzucił.
Przypomnę tylko, że ten kijek ma spory zapas mocy. Ja nim rzucam podajnikem 40 g plus zanęta z całej siły i o nic się nie boję.

Niemniej fakty są takie, że mini spomb nadaje się do zanęcania pickerkami. Nie trzeba się tego bać.

(Tylko ta cena za kawałek plastiku...)

No cóż trzeba płacić. W takim razie moja Daiwa do 120g też da radę więc zamawiam. Dzięki
Ta daiwa obsłuży też średniego spomba. Akurat tutaj możesz to sprawdzić małym kosztem, bo w sklepach jest pełno chińskich podróbek tej wielkości za mniej niż pół ceny (chyba).

Tak też się domyślałem ale mając na uwadze problemy z serwisem daiwy to wolę 2-3 razy częściej mniejszym spombem rzucić niż raz a dobrze a przy okazji połamać szczytówkę co raz już mi się udało ale nie przy zarzucie zestawu tylko przy wyciąganiu wędki z pokrowca. Od dawna już chorowałem na jakiegoś spomba ale jak napisałeś że kijek do 40g daje rady z małym to zdecydowałem się na zakup takiego właśnie. Raz jeszcze dzięki :thumbup:
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10820 dnia: 25.03.2017, 19:01 »
Trochę dobroci z rybomani.

Mam nadzieje że Epidemia mi nie ucieknie na garbach moli.



A to taka ciekawostka.

Offline YerbaMate

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10821 dnia: 25.03.2017, 20:01 »
Nie dawno kupiłem sobie taki nietypowy koszyk do robaków. Czemu nietypowy? A dlatego,że w przeciwieństwie do innych koszy ten ustawia się ... pionowo.

Specjalnie dociążony spód ustawia koszyk do pionu. Niewiem jak to zadziała nad wodą, nie miałem okazji go jeszcze wypróbować, cena nie była duża bo kosztował 6,50 złotych. Sądzę , że może się całkiem fajnie sprawdzić na kilku rodzaju łowisk z uwagi na swoje pionowe właściwości. Wydaje mi się że będzie okey na kamienistym , albo mulistym dnie. A wy co sądzicie?

Resztę zobaczcie na zdjęciach. Pozdrawiam :) :)
Pozdrawiam Sławek <><

PB: Jesiotr 110 cm, Karp 80 cm, Leszcz 55 cm, Lin 40 cm, Płoć 30 cm, Karaś 38 cm, Okoń 33 cm, Szczupak 67 cm, Węgorz 70 cm, Jaź 50 cm.

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10822 dnia: 25.03.2017, 20:05 »
Kiedy będziesz napinać żyłkę i szczytówkę to pod wpływem wcześniejszych czynników koszyk się położy poziomo, uchwytem mocującym w stronę wędki.

Offline YerbaMate

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10823 dnia: 25.03.2017, 20:08 »
Kiedy będziesz napinać żyłkę i szczytówkę to pod wpływem wcześniejszych czynników koszyk się położy poziomo, uchwytem mocującym w stronę wędki.

Nie wydaje mi się, raczej z ukosa, Ten koszyk na stole jak sie go położy stawia się samoczynnie do pionu, więc nie sądzę żeby napięta żyłka go położyła, tym bardziej że ma dociążenie w "tyłku" :D
Pozdrawiam Sławek <><

PB: Jesiotr 110 cm, Karp 80 cm, Leszcz 55 cm, Lin 40 cm, Płoć 30 cm, Karaś 38 cm, Okoń 33 cm, Szczupak 67 cm, Węgorz 70 cm, Jaź 50 cm.

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10824 dnia: 25.03.2017, 20:11 »
Skos uzyskasz jakbyś łowił z wędka podniesioną jak na rzece.

Offline YerbaMate

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10825 dnia: 25.03.2017, 20:16 »
Skos uzyskasz jakbyś łowił z wędka podniesioną jak na rzece.

Sprawdzę, nie kłócę się, może masz rację. Miałeś okazję łapać już na taki koszyk?
Pozdrawiam Sławek <><

PB: Jesiotr 110 cm, Karp 80 cm, Leszcz 55 cm, Lin 40 cm, Płoć 30 cm, Karaś 38 cm, Okoń 33 cm, Szczupak 67 cm, Węgorz 70 cm, Jaź 50 cm.

Offline Oman

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10826 dnia: 25.03.2017, 20:46 »
Trochę dobroci z rybomani.

Mam nadzieje że Epidemia mi nie ucieknie na garbach moli.



A to taka ciekawostka.

Jakie ceny na stoisku FeederBait? Taniej niż regularnie?
Dominik

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10827 dnia: 25.03.2017, 21:02 »
Minimalnie taniej.

Offline Laur77

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 357
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10828 dnia: 25.03.2017, 21:42 »
To powoli zakrawa na szaleństwo nie uważacie :P ;D :P Ale w tym szaleństwie jest metoda 8)
Wawrzyn

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10829 dnia: 26.03.2017, 18:19 »
Piątkowe zakupy, zrobione podczas Rybomanii.





Pozdrawiam,
Maciek