Autor Wątek: Miłe chwile spędzone na forum  (Przeczytany 13164 razy)

Offline beton

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 9
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #15 dnia: 22.06.2015, 18:00 »
Ja dzieki forum zerwalem z nalogiem gry w Tibie. 8 lat dzien w dzien a teraz nawet nie mysle o niej tylko o forum :) :-*
Malo wiem malo pisze ale bardzo duzo od Was sie nauczylem. Dzieki wielki za Filmy, Gazetke i wiedze jaka sie dzielicie :thumbup: :beer:

Grzes77

  • Gość
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #16 dnia: 22.06.2015, 18:26 »
Śledzę i ja forum codziennie, ale od 11 czerwca jestem ojcem i nie mam czasu na nic. We wtorek może skoczę na pół nocki, jak synka wykąpiemy nad Wisłę. Tak więc tylko śledzenie forum mi zostaje, nie zawsze się loguję, ale śledzę Was codziennie ;).

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #17 dnia: 22.06.2015, 19:58 »
Na forum jest grono bardzo doświadczonych wędkarzy i ja ze swoim cieniutkim doświadczeniem wędkarskim mogę tylko dziękować za fachowe podpowiedzi,wpisy :thumbup: tematy. Nie ma ściemniania, cwaniakowania, poczucie humoru koledzy też mają na wysokim poziomie. Chciałem złapać suma,koledzy podpowiedzieli co i jak i złapałem, co prawda na komercji ale złapałem ;) Tak więc czas spędzony na forum to więcej wiedzy, ciekawi ludzie, nowe znajomości, pozdro Michał ,oby tak dalej :thumbup:
Pozdrawiam
Jacek

Offline Chaotic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 101
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #18 dnia: 22.06.2015, 20:37 »
Sama prawda .. zarówno forum jak i ludzie wybitni. Spokój, atmosfera wędkarska, sporo przydatnych informacji tego od dawna mi było trzeba.
Pozdrawiam
Olo


Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #19 dnia: 22.06.2015, 21:41 »
No to gratulacje Grześ, skoro zostałeś ojcem! Teraz będą obowiązki, ale kilka latek jeszcze i razem z synem będziecie sypać kukurydzą i łowić!  ;D
Lucjan

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 938
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #20 dnia: 22.06.2015, 21:47 »
"jak synka wykąpiemy nad Wisłę"
początkowo przeczytałem to inaczej: jak synka wykąpiemy nad Wisłą
- pomyślałem: Spartanie... ;)

GRATULACJE Z OKAZJI URODZIN SYNA ;D
;)

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 938
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #21 dnia: 22.06.2015, 21:50 »
beton:
który miałeś level, jaka profesja i który serwer
też kiedyś grałem, a na jednym z OTS-ów czasem się jeszcze chwilę pobawię ;)
;)

Splot

  • Gość
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #22 dnia: 22.06.2015, 21:51 »
Dzięki wam Panowie nauczyłem się łowić na nowo. Łowić i dbać o rybki. Forum dzięki wam czyta się bez zbędnych nerwów. Nawet w pracy kilka razy muszę przejrzeć co ciekawego piszecie.
Grześ także gratuluję i pamiętaj dziecko bardziej uczy cierpliwości niż najbardziej splątane zestawy ;D Mój smyk za rok będzie miał 2,5 i już planuję wypady :P

Offline beton

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 9
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #23 dnia: 23.06.2015, 17:57 »
beton:
który miałeś level, jaka profesja i który serwer
też kiedyś grałem, a na jednym z OTS-ów czasem się jeszcze chwilę pobawię ;)
346/knight/nerana

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 938
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #24 dnia: 23.06.2015, 18:07 »
Ja na szczęście skończyłem z 3-4 lata temu na pall110/knight170/refugia, za dużo czasu to zajmowało i levele szły za wolno.
Mimo, że gra niby głupia i grafika nie imponująca - to potrafiła wciągnąć. Ale to już było i nie wróci więcej ... ;)
Realne rybki dużo lepsze :)           :fish: >>> tibia
;)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #25 dnia: 23.07.2015, 13:01 »
Panowie
Trochę mnie zaskakuje tendencja tematów na forum.
Samo załażenie i przesłanie forum z pomysłu miało służyć tematyce wędkarskiej hm...ok ale śledząc wątki to strikte wędkarskich tematów jest coraz mniej po prostu pojawia się przekrój w postach naszego społeczeństwa pełno w nich frustracji , żali , obłudy , pretensji , chorych domysłów , krytyki i wszystkich przywar jakie są standardowe w naszym społeczeństwie.
Oj jak by ta energia była spożytkowania w chęci dzielenia się informacjami strikte wędkarskimi opiniami , wiedzą , doświadczeniem to bym jeszcze zrozumiał ale od dłuższego czasu popularne staje się komu dowalić , kogo opisać - wydrwić itp.
Ciągłe czepianie się sprawia że coraz mniej przyjemnie się czyta nasze forum ....
Panowie podnieśmy poziom......
Skończmy z polityką , z tematyką mniej związana wędkarstwem teraz świeżutki temat patroszenia ryb i zabijania ich złotą pała - hm....

a dla wszystkich zimne  :beer: w ten cholerny upał .

Maciek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #26 dnia: 22.06.2016, 07:54 »
Witam
Panowie napisanie tego postu spowodowały wydarzenia które mają obecnie miejsce na forum.
Czy my Polacy nie umiemy myśleć o czymś bez podtekstów.. czy jak coś otrzymujemy za darmo musimy od razu robić hipotezy ..... pytam o co kaman Panowie...
Wiem że forum w Polsce jest wykorzystywane jako tzw. odskocznia od rzeczywistości wylanie swych ofów , achów....
Ale Panowie po co szukanie i tropienie czarownic....
Lucek oraz cała załoga wkłada kupe serducha po to by my odbiorcy - mieliśmy zabawę....
Lucek daje nam zabawki - podpowiada - objaśnia - poleca - a my korzystamy - wiadomo kto nie chcę niech nie korzysta i po robocie..
Osobiste wybiegi i branie na celownik poszczególnych osób i wytykanie nim korzyści - Panowie to biznes każdy coś z tego ma...
My wiedzę - rozwiązania
Sig - popularność - a co za tym idzie korzyści ( różnego rodzaju - tyle roboty co Lucek włożył to przedsięwzięcie SZACUN !) - to tylko szukać w Polsce podobnego przedsięwzięcia - no chyba ze świecą...
Dla malkontentów - polecam zakup kamery - założenie forum - rozkręcenie wartości medialnej - i sprzedawanie różnego rozwiązań....
Panowie - SIG to userzy czyli my - szanujmy się !!!!  :beer:
I na  :narybki: a nie stuka w klawiatury ( sezon trwa)
Maciek

MrProper

  • Gość
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #27 dnia: 22.06.2016, 08:04 »
Z braku czasu to i ja zaglądam trochę mniej- ale choćby zajrzeć i się przywitać (choć i na to czasem brakuje czasu)
Forum to kopalnia wiedzy, wymiany informacji i doświadczenia, dobrych rad, miłego towarzystwa- to jest sukces tego forum.
Dzięki Luk i wszystkim tym co to ogarniają

Offline dominik9166

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 329
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko C&R!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #28 dnia: 22.06.2016, 08:05 »
Ja również często sprawdzam forum to kopalnia wiedzy :)

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

~Dominik