Autor Wątek: Mini zlot SIG Dolnego Śląska  (Przeczytany 2458 razy)

Offline michał1995

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Mini zlot SIG Dolnego Śląska
« dnia: 30.11.2015, 19:43 »
Zauważyłem,że zainteresowanie mini zlotem na Dolnym Śląsku jest całkiem spore więc postanowiłem założyć osobny temat,aby każdy zainteresowany mógł się wypowiedzieć gdzie chciał by się spotkać i kiedy ;)
Oczywiście zachęcam do podawania propozycji odnośnie terminu jak i miejsca mini zlotu.Następnie drogą ankiety wybierzemy miejsce spotkania jak i termin ?
Wszyscy z poza Dolnego Śląska oczywiście mile widziani !
Ja proponuję,aby zlot odbył się tutaj (http://www.3stawy.eu/).
W tym roku podczas wakacji miałem przyjemność spędzić tam 3 dni,jak wcześniej wspominałem występuje tam wszelaka ryba,dominuje karp,lecz spokojnie można pobawić się małymi płotkami,krąpiami czy też leszczykami.
Na miejscu jest nocleg,prysznice,kuchnia a więc wszystko co potrzebne (nie trzeba się martwić w razie załamania pogody jest,gdzieś się schronić) Wieczorem do dyspozycji zaraz przy budynku mieszkalnym stoją 2 stoły i ławki przy których,można rozpalić ognisko jeśli pamięć mnie nie myli i porozmawiać !

Pozdrawiam
Michał ;)

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mini zlot SIG Dolnego Śląska
« Odpowiedź #1 dnia: 30.11.2015, 20:43 »
Piszę się na mini zlot SiG Dolnego Śląska w 100%,moja propozycja to łowisko  Strefa Ciszy w Spalonej .Jest to zbiornik o powierzchni 35 ha z wyspą 1,5 ha o średniej głębokości 5 - 7 metra, powstały kilkanaście lat temu  w wyniku wydobycia kruszywa. Systematycznie o 12 lat jest zarybiany karpiem i amurem i według właściciela pływa w nim około 2000 karpi ,jesiotry i inna biała ryba. Od przyszłego sezonu zbiornik zostanie udostępniony jako komercyjne łowisko.

Czekamy na kolejne propozycje łowisk i terminu ;) 



Pozdrawiam
Jacek

Offline michał1995

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Mini zlot SIG Dolnego Śląska
« Odpowiedź #2 dnia: 30.11.2015, 20:58 »
Obstawiam,że będzie trzeba mieć tam sprzęt karpiowy aby połowić :)
Pozdrawiam
Michał ;)