Autor Wątek: Desmoxan  (Przeczytany 6087 razy)

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Desmoxan
« Odpowiedź #15 dnia: 08.07.2015, 10:22 »
Polecam szczerze desmoksan. Trzeba mieć jednak świadomość ( wierzę, że ją masz ), że te tabletki to tylko część sukcesu w rzuceniu tego świństwa. Mi się prawie udało...prawie bo po 15 latach jarania dzięki tym tabletką odstawiłem papierochy na blisko 9 miesięcy... niestety jedno ognisko w rodzinnym towarzystwie, plus moja słabość wszystko popsuły :'( Mam jeszcze pół paki tych tabletek więc jak wrócę z wczasów to planuję znowu się nimi wspomóc w rzuceniu ;) generalnie z mojej strony polecam, po 2,3 dniach sukcesywnie obrzydzają dym nikotynowy.

Offline Tycjan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żychlin
Odp: Desmoxan
« Odpowiedź #16 dnia: 08.07.2015, 10:44 »
Nic nie tylko trzeba chcieć. Psycha nic więcej
Tyle ode mnie w tym temacie, któregoś dnia powiedziałem koniec i tak zostało, pierwsze dwa dnia cienko ale przeżyłem, a mialem kolegów co ssali brali prochy i nadal palą i chyba jeszcze więcej.
Dla tych co palą niech sobie wezmą 15 zł i wyrzucą bo tak mniej wiecej wyglada palenie, w powietrze z zerowym pożytkiem idą pieniądze, teraz pomnożyć ile paczek idzie w miesiącu i już. Niech każdy wędkarz policzy ile by miał zanęty/przynęty/sprzętu extra w miesiąc. No chyba ze ktoś po prostu ma sporo kasy ale zwyczajnie LUBI ( :-\ ) to juz sprawa osobista

Offline MATCH 2000

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo to moja pasja
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Desmoxan
« Odpowiedź #17 dnia: 08.07.2015, 16:07 »
Ja paliłem papierosy jakieś 38 lat.Ostatnie 10 lat to już paliłem dzień i noc.W nocy budził mnie kaszel,musiałem wstać zapalić i dopiero dalej mogłem spać.
Próbowałem kilka razy rzucić,brałem gumę NIKORET,paliłem "na zegar" co dwie godziny.Myślałem że się z tego nałogu nie wyzwolę.Kaszel mnie wykańczał.Któregoś dnia dowiedziałem się że w Częstochowie jest placówka lecząca nałogi.Po ok.dwóch tygodniach zadzwoniłem i umówiłem się na zabieg.
Przyłączono mnie do aparatury:na głowę założyli opaskę i przyłączyli kilka przewodów,na kolana położyli płytki metalowe z przyłączonymi przewodami i na nich położyłem dłonie.Włączyli aparaturę i tak siedziałem chyba 30 minut.Za zabieg zapłaciłem 40 zł.Nie wiem co o tym sądzić ale 27 maja tego roku minęło 15 lat jak nie palę. Przeszedłem przez to bardzo łagodnie.Nie czułem głodu nikotynowego a sam nawyk dość szybko minął.
Życzę ci Staś tego samego.Trzeba tylko spełnić jeden warunek:trzeba bardzo chcieć przestać palić.Ja chciałem bo kaszel nie dawał mi żyć.(ustąpił po trzech dniach nie palenia). POWODZENIA.

Offline dfq

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 723
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KR
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Desmoxan
« Odpowiedź #18 dnia: 08.07.2015, 16:38 »
Zadne desmoxany i inne cuda nie pomogą jeśli się samemu maxymalnie nie zmobilizuje.
Tak jak koledzy piszą- najwazniejsze nastawienie psychiczne.
Po prostu koniec, nie ma palenia, jak na wojnie - albo przetrwam ja albo wróg (papierosy).
PO 20 latach palenia (minimum paczka dziennie)  rzuciłem od ręki bez zadnych wspomagaczy (druga próba w życiu).
Jedyne co musiałem miec to paczke fajek w domu (na wypadek mega głodu nikotynowego). To uspokajało.
Pierwszy tydzien najciezszy, potem coraz lzej. Po miesiącu juz z górki ale przez rok trzeba sie jeszcze pilnować zeby nie ulec pokusie.
Po 10 latach znalazłem tą paczke w barku - nietknietą ;D
Najgorsze pomysły - rzucanie w czasie wakacji, urlopu. Urlop  zmarnowany, a po powrocie do pracy - szybki powrót do palenia :thumbdown:
Znów jestem

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Desmoxan
« Odpowiedź #19 dnia: 08.07.2015, 16:47 »
Ja rzuciłem z Tabexem (skład ten sam co Desmoksan tylko tabletki wielkości rutinoskorbinu) po 7 dniach jak.mi się skończyły fajki po prostu ich nie kupiłem

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Desmoxan
« Odpowiedź #20 dnia: 08.07.2015, 16:56 »
A ja myślę że trzeba mieć duże Cojones ;)(taki żarcik ;)) i się rzuca!
Arek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 551
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Desmoxan
« Odpowiedź #21 dnia: 08.07.2015, 17:06 »
Match, sam nie palę, ale może napisz kolegom, co to był za zabieg? Jakiś biorezonans?
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Eddie

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: 42-200
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Desmoxan
« Odpowiedź #22 dnia: 08.07.2015, 17:14 »

Offline mirgag

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 829
  • Reputacja: 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mirosław
  • Lokalizacja: Głogów - Zielona Góra
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Desmoxan
« Odpowiedź #23 dnia: 08.07.2015, 17:20 »
Ja palę już ponad 40 lat. Dożo, bo 2-3 paczki dziennie. I już chwilami mam psychiczny dyskomfort. Tak trzeba dojrzeć psychicznie do rzucenia, bo oczywiście palenie nic nie daje prócz... palenia i smrodu.

Zastanawiam się jak na razie. A nigdy palenia nie rzucałem.
*Jedynie upór i determinacja są wszechmocne*
Mirosław

Offline MATCH 2000

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo to moja pasja
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Desmoxan
« Odpowiedź #24 dnia: 08.07.2015, 18:35 »
http://www.odczulanie.pl/rzuc_palenie.html

Czasem nie o to chodzi?
Dzwoniłem przed chwilą do tej firmy w Częstochowie.Oni teraz są na innej ulicy,ale to u nich byłem.Link,który podałeś jest dobry.

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Desmoxan
« Odpowiedź #25 dnia: 11.07.2015, 23:17 »
Dla zainteresowanych - podobny watek - http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=322.0
Pozdrawiam
Mateusz