Autor Wątek: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby  (Przeczytany 80968 razy)

_luwro

  • Gość
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #135 dnia: 12.08.2019, 19:07 »
Panowie, szkoda bicia piany i przekonywania kto ma rację. Dobry produkt (mam na myśli filmy Dawida) sam się obroni. A krytyka człowieka, który przez 3,5 roku obecności na tym forum nie znalazł chwili czasu na zrobienie choćby krótkiej prezentacji w dziale ze sprzętami ale za to poucza innych jaka recenzja jest rzetelna a która już nie, jest co najmniej śmieszna.

 

A co to ma do rzeczy ? Sam jesteś śmieszny. To co uważam to moje zdanie - mam do niego prawo. 

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #136 dnia: 12.08.2019, 19:21 »
Panowie, szkoda bicia piany i przekonywania kto ma rację. Dobry produkt (mam na myśli filmy Dawida) sam się obroni. A krytyka człowieka, który przez 3,5 roku obecności na tym forum nie znalazł chwili czasu na zrobienie choćby krótkiej prezentacji w dziale ze sprzętami ale za to poucza innych jaka recenzja jest rzetelna a która już nie, jest co najmniej śmieszna.

 

A co to ma do rzeczy ? Sam jesteś śmieszny. To co uważam to moje zdanie - mam do niego prawo.

Ale ja Ci nie zabraniam mieć swojego zdania. Jednak jak już decydujesz się je upubliczniać, to musisz się liczyć z różnymi reakcjami na nie. W przypadku nieprzychylnego odbioru uciekanie do argumentu , że "to moje zdanie i mam do niego prawo " w mojej ocenie jest niepoważne. Jeżeli chcesz coś jeszcze wyjaśniać to zapraszam na priv, nie zaśmiecajmy tego wątku.

 

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #137 dnia: 12.08.2019, 19:24 »
Kereloth ma prawo do swojego zdania na temat krytyki napisanej przez _luwro, tak jak _luwro ma prawo do krytykowania kanału Wędkarstwo Jedziemy na Ryby :)

Cieszmy się naszymi prawami i wolnościami!

Chub

  • Gość
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #138 dnia: 12.08.2019, 19:39 »

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #139 dnia: 12.08.2019, 19:39 »
Przypuszczam, że wielu mu zazdrości bo też chętnie by taki prezencik przytulili.   
I wszystko w temacie :bravo: :thumbup:
Adam

_luwro

  • Gość
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #140 dnia: 12.08.2019, 19:43 »
Przypuszczam, że wielu mu zazdrości bo też chętnie by taki prezencik przytulili.   
I wszystko w temacie :bravo: :thumbup:

Wartości materialne ponad wszystko, a gdzie troszkę honoru ?

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #141 dnia: 12.08.2019, 19:44 »
A mi się filmy Dawida podobają. Dużo się można z nich nauczyć. Ma też w sobie dużo entuzjazmu i dużą ekspresję wypowiedzi, czego wielu "konkurentów" robiących polskojęzyczne filmy o wędkarstwie może mu pozazdrościć.
Fakt, że jeżeli zaprezentuje średnią wędkę i wyda o niej średnią, rzetelną opinię ale złowi na nią fajną rybę, to sprzedaż takiej wędki potężnie rośnie.
No cóż, zapracował na to merytorycznymi filmami a nie jak niektórzy (niektóre) tylko prezentacjami, na oko widać, że sponsorowanymi.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Rielan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #142 dnia: 12.08.2019, 19:56 »
Przypuszczam, że wielu mu zazdrości bo też chętnie by taki prezencik przytulili.   
I wszystko w temacie :bravo: :thumbup:

Wartości materialne ponad wszystko, a gdzie troszkę honoru ?

Gdyby siedział na tyłku i nic nie robił, nikt by mu tych "prezentów" nie zaproponował. Zapracował sobie chłopak, kompletnie nie rozumiem tej gadki o honorze.
Robert

Offline stoperjagi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • moczę kije bo lubię
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #143 dnia: 12.08.2019, 20:18 »
Dawida oglądam już długo. Czy się "sprzedał"? nie wiem i nie obchodzi mnie to. Ważne że robi dobre filmy.
Dziwnym trafem przewinęło się przez jego ręce sporo kijków, a dalej łowi na manię, której już nie sposób kupić.
Mirek

Offline Klimas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bo łowić to trzeba łumić !
  • Lokalizacja: Biała Piska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #144 dnia: 12.08.2019, 21:09 »
Moim zdaniem chłopakowi się należy. Wkłada w to sporo swojej pracy i jeżeli ma z tego jakiś profit to niech korzysta. Trzeba dodać że długi czas nagrywał i nic z tego nie miał. Wielu początkującym pomagają jego filmy wiec sobie na to zasłużył. Ja mu zazdroszczę tych giftow ale nie zazdroszczę tej pracy którą włożyl od początku w produkcję tych wszystkich swoich filmów.

Offline pit1984

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 002
  • Reputacja: 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #145 dnia: 12.08.2019, 22:53 »
Przede wszystkim robi to dla pasji a nie z powodów finansowych. A rzetelnie zrobiona recenzja pomaga w uniknięciu błędów zakupowych.

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

FEEDER KLUB MAZOWSZE

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #146 dnia: 13.08.2019, 01:50 »
Kolego Luwro,
Nie znałem wcześniej kanału, o którym jest tu mowa. Z ciekawości po przeczytaniu Twoich zarzutów włączyłem sobie filmik o Meusie. Obejrzałem fragment z rozrabiania pelletu i zanęty. Wskaż mi palcem, gdzie tam jest nierzetelna reklama, bo ja widzę rzetelną krytykę.

Obejrzyj ostatni film z „cudownym” Flagmanem i partnerami

Zobacz film jak Dawid pokazuje gównianą szczytówke Flagmana albo prace betonowego meusa ;) Jeśli coś dostał na testy za darmo to mówił o tym w odcinku.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Offline tata1959

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radymno
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #147 dnia: 13.08.2019, 07:34 »
Podstawowa podstawa wszystkich podstaw - oglądasz, oceniasz, wyciągasz wnioski używając własnego rozumu.
Jeśli sprawdzisz jakiś towar i nie jest jak na filmie to ten film komentujesz soczyście w miejscu jego zamieszczenia i wtedy, przy takich komentarzach, "żywot" autora i jego dzieł jest krótki a profity żadne.
Jeżeli ktoś jednak ma oglądalność, przekazuje informacje rzetelne (musisz zawsze sam sprawdzić ich wiarygodność zanim się odezwiesz) i na tym zarabia to wara od jego zarobków!
Jego praca to jego profity a ja/ty albo oglądamy albo nie i tyle w temacie.
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #148 dnia: 13.08.2019, 08:02 »
I właśnie dlatego, ja nic  Wam nie opisuje gdy dostaję coś na testy. Mnie zaraz by szlak trafił, chłopak mówi szczerze, że coś dostał i chce nam to pokazać, opisać i przedstawić swoją opinię. W zamian słyszy zarzuty, nie  merytoryczną dyskusję o danym produkcie :(
Ja już wolę się dzielić swoją opinią z producentem.
Nie czepiam się, ale to boli jak poświęcasz swój czas, nie wspomnę o rodzinie i kasie.

Są oczywiście osoby testując, które dla przyjemności producenta, napiszą to co firma chce, to fakt ::)
W przypadku naszego kolegi, tak nie jest.

Robert

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 545
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #149 dnia: 13.08.2019, 08:07 »
a gdzie troszkę honoru ?

Z każdym wpisem coraz bardziej go tracisz...
Krwawy Michał

Purple Life Matters