Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprzęt / Odp: Browning Argon 2.0 method feeder 3,60 10-50 g
« Ostatnia wiadomość wysłana przez blekmur dnia Dzisiaj o 17:00 »
Odpowiem sobie sam... Wypróbowałem i wędka kocur. Na razie karpie do 4,5 kg wyciągnięte na PZW. Kilka linów. Podajnik 30 g obsługuje bez problemów. Akcja półparaboliczna, ugięcie przy holu dużego karpia prawie w połowie wędki. Polecam, jestem z niej bardzo zadowolony.
W zestawie młynek ze słynnej promki Prologic (mój bez wad), żyłka MS Range 0,25, przypony własnej robo z haczykami i wkrętami Guru. Podajniki mikado aperio qmf ze skretingiem, a na końcu ringers pomarańczowy.
2
Giełda / Odp: [S] Map Parabolix Ultra Suv II 10ft, Shimano Sustain FJ 4000 XG
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pr00 dnia Dzisiaj o 16:38 »
Map-900.
Sustain- 850.
3
Giełda / Odp: [S] Maver MV-R M2 9ft 2,7m
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pr00 dnia Dzisiaj o 16:38 »
450.
4
Hyde Park / Odp: Grill biwakowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fishunter1990 dnia Dzisiaj o 16:01 »
Mam taki, daje radę, choć już dawno go nie odpalałem :)

https://allegro.pl/oferta/grill-ogrodowy-przenosny-rozdkladany-grill-13927193297
5
Sprzęt / Odp: Baty 7m - Robinson TX3 seria 711 czy Mistral Aqua ???
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Radasss dnia Dzisiaj o 15:41 »
Ewentualnie z wklejką odrazu jest Jaxon Green Point limited pole - to jest to samo co stara seria genesis pro limited pole (ten kij to kopia 1:1 tx2 od robinsona z tej samej fabryki o czym pisałem na forum porównując te baty)
Czy na pewno ten Jaxon jest z wklejką. Pytam się ponieważ wg katalogu ten bat fabrycznie nadaje się do montażu gumy. A to sugeruje pustą szczytówkę.
6
Hyde Park / Odp: Grill biwakowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez thegamer dnia Dzisiaj o 13:57 »
Ja w pracy zrobiłem sobie coś takiego, podobne idzie kupic na allegro. Nie patrzeć że kielbaska za bardzo przypieczona O:)

https://files.fm/u/v9wczgxyca
7
Hyde Park / Odp: Grill biwakowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Merkusz dnia Dzisiaj o 13:25 »
Ja polecam taki:
https://allegro.pl/oferta/grill-weglowy-turystyczny-przenosny-skladany-ogrodowy-walizka-ruszt-15110801837
mam taki już 4 rok używany kilkanaście razy do roku . Wytrzymały choć widać trochę juz rdzy itp.
8
Hyde Park / Grill biwakowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kozi dnia Dzisiaj o 12:53 »
Chciałbym kupić solidny grill (palenisko z rusztem) do używania na rybach. Chciałbym coś tego typu https://expedition-gear.com/pl/p/Grill-OFFROAST/70?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwltKxBhDMARIsAG8KnqWRPb2ycVIQIV2Hj6NwkQXlNRQlslfJkz12CHTK7Ji8tNVKvIdtUD8aAglaEALw_wcB tylko w mniejszych pieniądzach. Macie coś godnego polecenia?
9
Sprzęt / Odp: Katran Synapse Neon 0.30
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martinez dnia Dzisiaj o 11:55 »
Ledi - mam 0,309mm, z tym że to jest kombinacja polegająca na połączeniu 0,309mm + strzałówka z plecionki 0,25mm (około 10m) + ledcore bezrdzeniowy (100cm). Łowię na wyrobiskach pożwirowych, nie narzekam na wytrzymałość.
W zeszłym roku, na Mokate, miałem kilka zaczepów i ciągnięcie na siłę skutkowało zerwaniem na węźle, po drodze nic się nie wydarzyło. Generalnie tylko takiej (0,309mm) używam, a łowię wyłącznie z rzutu.
Końcem czerwca jadę na trzy doby na komercję, gdzie zabronione jest używanie plecionki (czy to linka główna, czy też strzałówka), a jako przypon strzałowy może być używane mono o minimalnej średnicy 0,50mm, ewentualnie przypon koniczny. Wówczas będę miał możliwość, jak się sprawuje taki zestaw.

[EDIT]

Jak kupuję tego Katrana, staram się zwracać uwagę, by nie była to żyłka "na promocji". Może to naiwne z mojej strony, ale mam takie dziwne przeczucie, że ta na promocji to jest jakaś stara, zleżała, a co za tym idzie będzie lipna. Wolę dołożyć 10, 15 zł i mieć przysłowiowy święty spokój. Jeszcze się nie naciąłem stosując taką "taktykę".
10
Sprzęt / Katran Synapse Neon 0.30
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ledi12 dnia Dzisiaj o 11:34 »
Siema.

Muszę trochę odchudzić zestawy, bo żyłka 0.35 + strzałówka 0.45 + kij 3.25lbs + 3/4cm pva, ogranicza moje rzuty do tych 70m i to nadal przy relatywnie dużym nakładzie siły.

Używam głównie ciężarków 113g. Strzałówke chce zjechać do 0.40, co nadal powinno być wystarczające. Natomiast z żyłką chcę zjechać do tych 0.30 - 0.31.

Tak tak, wiem... Kiedyś mocno hejtowałem katrana z czego nawet wyszła sprzeczka z Martinezem i Katystopejem 8) ;D Opierałem wówczas swoją opinie na podstawie żyłki 0.21 która praktycznie strzelala mi w rękach. Być może była to ferelna partia - nie wiem.

Anyway... Jestem skory dać drugą szansą dla katrana, tym razem w grubszej wersji. Miał ktoś do czynienia z 0.309? Jak z wytrzymałością?
Strony: [1] 2 3 ... 10