Autor Wątek: Syropy spożywcze  (Przeczytany 1500 razy)

Offline adikos

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 11
  • Ulubione metody: method feeder
Syropy spożywcze
« dnia: 22.05.2016, 17:17 »
Ktoś z was próbuje gęstych syropów do dopalania zanęty? Wczoraj na próbę kupiłem truskawkę z Paoli jest gęsty super zapach słodki po wczorajszych testach nad wodą zanęta Lorpio Halibut Hemp do metody polewam koszyk bezpośrednio przed zarzucaniem i do wody wpadło wczoraj na taki zestaw parę ładnych karpi i amur.

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 784
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Syropy spożywcze
« Odpowiedź #1 dnia: 22.05.2016, 17:21 »
Jak najbardziej temat godny uwagi. Kolega Gieniek per Druid w zeszłym roku zainspirował mnie do testów syropu z Biedry ;)
Gęsta mieszanka do kawy o smaku wanilii znakomicie dopalała towar w letniej porze roku.

Offline jean72

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 157
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Syropy spożywcze
« Odpowiedź #2 dnia: 22.05.2016, 17:25 »
Spoko syropy z Biedronki a najlepsze z Lidla jak są dni jakiegoś kraju , ostatnio zakupiłem kilka syropów  będę używał w pełni sezonu
Takie jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi się z nim zgadzać

MrProper

  • Gość
Odp: Syropy spożywcze
« Odpowiedź #3 dnia: 22.05.2016, 17:47 »
Jak najbardziej temat godny uwagi. Kolega Gieniek per Druid w zeszłym roku zainspirował mnie do testów syropu z Biedry ;)
Gęsta mieszanka do kawy o smaku wanilii znakomicie dopalała towar w letniej porze roku.
Kolega Gienek per Druid używa też innych specyfików.

Jesli oprócz lina reagują większe rybki to i taj fajnie, stosujesz różę z Bułgarii czy Stępniaka, albo Bartona? Albo może doradzisz coś innego?
Poszedłbym z torbami gdybym stosował te o których piszesz.
http://allegro.pl/aromat-rozany-a-1kg-i6116963391.html
Ten jest bardzo mocny i tani a wg mnie to co oferują producenci wędkarscy to to samo tylko że rozcieńczone i podkolorowane no i 10 razy droższe